Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України

Це єдиний офіційний сайт Лікарні!

В соцмережах наших офіційних сторінок немає!

 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Антикорупція

Print This Post

Важлива 


Шановні Громадяни!

    В НДСЛ «Охматдит» для запобігання та протидії можливих корупційних дій зі сторони персоналу Лікарні, створена незалежна робоча комісія (детальніше).

     Переконливо просимо про відомі Вам факти неправомірних дій (вимагання або отримання хабара співробітниками Лікарні під час виконання своїх посадових обов’язків та ін.) повідомляти на:

Електронну скриньку : ohmat.antikor@gmail.com для прийняття фактів корупції, в т.ч. анонімних повідомлень.

Телефоном:

 • Головний лікар  – Садов’як Ірина Дмитрівна (044)236-69-42;
 • Голова постійно діючої комісії по запобіганню та протидії корупції Новиченко Надія Миколаївна – (044)236-13-04;
 • Начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Тараненко Олена Петрівна – (044)236-50-80;
 • Юрисконсульти:

поліклініка — провідний юрисконсульт Лазаренко Віктор Олегович – (044)272-14-31;

стаціонар – юрисконсульт I кат. Курінна Вероніка Анатоліївна (044)238-00-48;

 • Голова Опікунської ради, Народний депутат України

Корчинська Оксана Анатоліївна — (044) 499-79-11

 • Завідувач Сектору оцінки та усунення корупційних ризиків МОЗ України Мусіяка Світлана Сергіївна – (044)200-06-71;

Шляхом особистого звернення:

Головний лікар  – вул. Чорновола 28\1, кабінет головного лікаря, щоденно, в робочі дні з 9.00 до 17.00;

Голова постійно діючої комісії по запобіганню та протидії корупції  Новиченко Надія Миколаївна – вул. Чорновола 28\1,кабінет начальника відділу кадрів (2 поверх), щоденно, в робочі дні з 9.00 до 17.00;

Начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Тараненко Олена Петрівна – вул. Чорновола 28\1, 2 поверх, щоденно, в робочі дні з 9.00 до 17.00;

Провідний юрисконсульт Лазаренко Віктор Олегович – вул. Стрітенська 7\9 каб. №601(6 поверх), щоденно, в робочі дні з 9.00 до 17.00;

Юрисконсульт I кат. Курінна Вероніка Анатоліївна – вул. Чорновола 28\1, кабінет юриста, щоденно, в робочі дні з 9.00 до 17.00.

Шановний відвідувач сайту!Поставити запитання Ви можете на сторінці сайту: Про лікарню -> Питання-Відповіді

341 коментарів до «Антикорупція»

 1. Іван:

  Доброго дня. Ми із Львова. У дитини діагноз —
  гіпоксично-ішемічне ураження цнс синдром рухових розладів, лікар сказав, що у всьому вина — обмін речовин (метаболічні процеси). Дитині 9 місяців. Чи можна би було пройти діагностику, а можливо і лікування у центрі метаболічних процесів (багато показань для направленя на стаціонарне лікування — присутні). Дякую…

  • Адміністрація:

   Доброго дня!

   З приводу Вашого питання, зверніться до Метаболічного центру орфанних захворювань нашої лікарні(м. Київ, вул. В.Чорновола 28/1), тел. (044)236-01-19, зав. центром Пічкур Наталія Олександрівна.

   З повагою, адміністрація.

 2. Ольга:

  Подскажите, пожалуйста, можно ли получить консультацию флеболога на базе вашей клиники? Ребенку 11 лет

  • Адміністрація:

   Шановна Ольго!

   На Ваше звернення на сайт від 01.06.2017р. повідомляємо, що консультація флеболога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» не проводиться.

   З повагою, адміністрація.

 3. Леся:

  Добрый день,дочке 8лет,ей поставили диагноз очаговая склеродермия. Назначили лечение,но улучшений нет. К кому обратиться с данной проблемой и что для этого нужно? Мы из Черниговской обл. Спасибо.

  • Адміністрація:

   Шановна Лесю!

   На Ваше звернення на сайт від 01.06.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у лікаря дитячого дерматолога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 4. Станислав:

  Здравствуйте. Могли бы Вы помочь нашей проблеме! Врачи ставят диагноз атрезия пищевода и порок сердца. Мы не из Киева. По направлено из своего города приезжали на приём в столицу,диагноз подтвердили. Не знаем как нам быть.
  Сколько же будут стоить эти операции? Спасибо заранее!
  С уважением,Станислав!

  • Адміністрація:

   Доброго дня п. Станіславе!

   Ви можете звернутись за консультацією до зав. приймального хірургічного відділення Чорноволенко Світлани Анатоліївни, тел. (044)236-69-47, м.Київ, вул.Чорновола, 28/1, корпус №11).
   Консультації, обстеження та оперативні втручання — безкоштовні, в межах бюджетного фінансування.

   З повагою, адміністрація

 5. Ольга:

  Доброго дня. 21.05 мій син (2,5 роки) зломав руку. Ми приїхали в ОХМАТДИТ у травмпункт. Лікар оглянув руку, зробили рентген, наклали гіпс. На моє прохання взяти рентгенівські знімки на руки — отримала відмову. Ми разом з сином тимчасово проживаємо закордоном, тутешні лікарі відмовляються оглянути руку сина без первісного рентгенівського знімку. Чи можу я отримати рентгенівські знімки по e-mail?

  • Адміністрація:

   Доброго дня п. Ольга!

   Пришліть свій e-mail, прізвище та дату рентгензнімку.

   Адресу e-mail лікарні можна подивитись у розділі «Антикорупція»

   З повагою, адміністрація.

 6. Леся:

  Здравствуйте.я из города Светловодск,Кировоградской обл.Моему сину 12 лет.Ровно год назад у моего мальчика появились навязчивие движения. Причом розвивались с большой скоростью,так что ми месяц не ходили в школу.начались с шморганья носом,затем добавились:закидивание голови назад,видвигание подбородка вперед,сгибание кистей рук и поднимание плеч.в течении двух месяцев наш местний невролог убрал острие симптоми.но ми лечимся уже год ,а движения присутствуют,но в менее вираженой форме.боюсь, что перестанем пить лекарства и все вернется.до 11 лет мальчик бил абсолютно здоров.прошли все предлагаемие врачом обследования,но я хочу вилечить ребенка и найти настоящую причину болезни.нам ставят:»Гиперкинитический синдром интоксикационного генеза.» Ето не точний диагноз ,так как врач не может понять,что с ребенком.в вашей клинике наверное больше практики с такими детьми. Помогите пожалуйста!Можно ли у вас пройти обследования? Спасибо.

  • Адміністрація:

   Доброго дня Олеся!

   Зверніться за консультацією з приводу Вашого питання до завідувача відділення дитячої неврології Савченко Олени Іванівни, тел. (044) 236-76-95.

   З повагою, адміністрація

   • Леся:

    Добрий день!скажите ,а без направлення к детскому неврологу можна попасть на консультацию?

 7. Ірина:

  Доброго дня.А скажіть,будь ласка, скільки у вас коштує УЗД обстеження?
  Наперед дякую

  • Адміністрація:

   Шановна п. Ірино!

   НДСЛ «Охматдит» є державним закладом і фінансується з держбюджету. Консультації, обстеження проводяться безкоштовно у межах державного фінансування для пацієнтів з направленням.

   З повагою, адміністрація.

 8. Стефанія:

  Доброго дня. З івано-Франківська. Чи можете допомогти . У моєї онучки у три рочки поклали діагноз виразковий коліт ,уже 8 місяців лікуємось гормонами, дитина по усьому тілі покрилась волоссям , дуже часто бувають загострення, кал із кровю ,ще виявили глисти,як їж прогнати, строга дієта. Чи можна у вашу клініку звернутись за допомогою. ДЯКУЮ.

  • Администрация:

   Шановна пані Стефанія!
   Ваша дитина може отримати діагностичне обстеження та корекцію лікування в інфекційному боксованому діагностичному відділенні НДСЛ «ОХМАТДИТ» ,тел. (044)236 79 83, зав. відділення к.мед.н. Мостовенко Раїса Василівна.
   Задля узгодження госпіталізації потрібно направити детальну виписку з історії захворювання Вашої доньки (повинен зробити лікуючій лікар) до заступника головного лікаря з медичної частини Іванової Тетяни Павлівни – м. Київ,01135, вул. Чорновола, 28/1, НДСЛ «ОХМАТДИТ».
   Обов’язково вкажіть Ваші контактні дані для зв’язку.
   З повагою, адміністрація

 9. Инна:

  Здравствуйте. У меня доченьке месяц. У нее кисты в легких, необходима операция. Мы с Кривого Рога. Занимаетесь ли вы такими детками? Можно ли к вам попасть? Спасибо за ответ вам.

  • Администрация:

   Шановна п. Інно! Такою патологією займається відділення хірургії новонароджених та дітей раннього віку нашої лікарні (зав.відділення Максакова Ірина Сергіївна, тел (044)2360908)
   Вам необхідно взяти направлення на госпіталізацію в НДСЛ «ОХМАТДИТ» у поліклініці за місцем помешкання. На сайті лікарні є перелік документів, які необхідно мати при госпіталізації у відділення хірургії новонароджених і дітей раннього віку.
   Звертаємо Вашу увагу на те, що довідка про епідоточення та висів калу на диз.групу (мами і дитини) дійсні 3 дні від моменту виписки. При наявності направлення, Вам необхідно подзвонити в приймальне відділення хірургії за тел. (044)236-69-47, зав. від. Чорноволенко Світлана Анатоліївна, щодо уточнення дати госпіталізації.

   З повагою, адміністрація

 10. Анна:

  Скажіть, будь-ласка, чи можна дитині колоти Ретиналамін. В інструкції написано, що досвід застосування у дітей відсутній, а моїй дитині колять з народження по 2 рази на рік — вже 6 років. І ще у препарат входять речовини з сітківки очей крупного рогатого скота не більше віком 12 — місяців чи свиней, що у Європі вже заборонено. Чи правда, що препарати зроблені із тварин викликають відставання у розвитку?

  • Администрация:

   Шановна пані Анна!
   Для отримання роз’яснень стосовно Вашого питання, Вам необхідно звернутися до уповноваженого органу у сфері охорони здоров’я — Міністерства охорони здоров’я України.

   З повагою, адміністрація

 11. наталя:

  доброго дня!у мене в дитини синдром Д.Дауна ХУ47 +21,я би хотіла зробити аналіз крові повний, розширний на хромосомний набір,точно незнаю як правельно називається.І здати аналіз крові свій і чоловіка.Чи роблять вас такі аналіз і які документи потрібно мати з собою,ну і звичайно ціна????дякую

  • Адміністрація:

   Шановна п. Наталія!

   Зверніться до медико-генетичного центру нашої лікарні за тел. (044)236-31-06, завідувач Галаган Віра Олексіївна.

 12. Ольга:

  Здравствуйте! У ребенка 6 лет атопический дерматит и явная аллергия. Обследования не помогли выявить аллерген. Как можно попасть на прием к аллергологу и что для этого иметь при себе. Спасибо! (г. Волноваха, Донецкая обл.)

  • Адміністрація:

   Шановна Ольго!
   На Ваше звернення на сайт від 28.04.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у лікарів дитячого дерматолога та алерголога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 13. Наталья:

  Дорий день!Я з Черкаської обл.Хочу записатися на консультацію до лікаря невропатолога або до психіатра,дитині 2.5 роки повільний розвиток,не розмовляє.Що для цього потрібно?Чи можливо записатися на конкретний день та час?

  • Адміністрація:

   Шановна Наталіє!

   На Ваше звернення на сайт від 19.04.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у невропатолога та психіатра в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та функціональних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Консультації безкоштовні.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Телефони реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація

 14. Елена:

  Здравствуйте!У ребенка(8 лет) диагноз ВПВ-синдром.Сколько стоит лазерная деструкция дополнительных путей проведения?

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що дитині з таким діагнозом потрібна консультація кардіохірурга. Даний спеціаліст в консультативно-діагностичній поліклініці відсутній. Прохання звернутися в Науково-Практичний Медичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Чорновола 28/1.
   Інформація за телефонами: 238-78-07 та 238-78-12.

   З повагою, адміністрація

 15. Елена:

  Здравствуйте! Я из г.Мариуполя. У ребенка подчелюстная лимфангиома с 4 лет. Сейчас ему 8 лет. Какие нужны документы, чтоб попасть в вашу клинику для консультации и осмотра?

  • Адміністрація:

   Шановна Олено!

   На Ваше звернення на сайт від 05.04.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у щелепно-лицьового хірурга в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.
   Щелепно-лицьовий хірург Тетруєва Н.А. веде прийом в консультативно-діагностичній поліклініці кожен четвер. Часи прийому лікаря уточнюються за телефонами реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*