Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Антикорупція

Print This Post

 

Шановні громадяни

 НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної посадової особи лікарні  та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами. Всі повідомлення розглядаються  в НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України згідно з вимогами законодавства, зокрема Порядку організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затвердженого наказом НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України від 20.09.2017 року № 116

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Про відомі Вам факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень в НДСЛ «Охматдит» можна повідомити у зручний для Вас спосіб:

Письмово:

1) поштою  – на   адресу    лікарні (01135, м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, з позначкою такого змісту: «Про корупцію»);

2) через приймальню  головного лікаря, Садов’як І.Д. (01135, м. Київ, вул.  В.Чорновола, 28/1);

3) через офіційний  веб-сайт  лікарні в  рубрику «Антикорупція» (http://ohmatdyt.com.ua/ );

4) на адресу електронної скриньки лікарні для прийняття  фактів корупції, у тому числі анонімних (anticor.ohmatdyt@gmail.com).

Усно:

1) через телефонну лінію – (044)236-50-80, телефонна лінія лікарні працює з понеділка по четвер – з 09:00 до 17:00, в п’ятницю з 09:00 до 16:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45);

2) під час особистого прийому начальником відділу з питань запобігання та виявлення корупції (вул. В.Чорновола, 28/1, адміністративний корпус,  2 поверх, дні   прийому:  з     понеділка     по     четвер   –   з     09:00    до   17:00,  в п’ятницю    з  09:00  до  16:45, обідня перерва з 13:00 до 13:45).   

Про яке корупційне правопорушення Ви повідомляєте? *

 1. Реальні доходи або майно посадової особи НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України не відповідають декларації.
 2. Порушення законодавства про конфлікт інтересів та антикорупційних обмежень.
 3. Порушення, які пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції в НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України .
 4. Вимагання (отримання) неправомірної вигоди посадовими особами НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.
 5. Зловживання службовим становищем.
 6. Вимагання (отримання) плати за лікарські засоби, медичні вироби, господарські товари тощо.
 7. Вимагання (отримання) плати за госпіталізацію хворого.
 8. Зловживання при плануванні та розподілі фонду заробітної плати, зокрема стимулюючих виплат.
 9. Зловживання при плануванні та проведенні закупівель, зокрема лікарських засобів, медичних виробів, дезінфікуючих засобів тощо.
 10. Зловживання при розподілі, обліку та списанні лікарських засобів, медичних виробів тощо.
 11. Інше.

______

 * інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції».

419 комментариев до «Антикорупція»

 1. Аллп:

  Вітаю. Підскажіть будь ласка, моєму сину 4 місяці останнім часом сильно кричить, просто не своїм голосом і заспокоїти майже неможливо. Наш педіатр розводить руками і не може сказати що не так, чи можемо ми приїхати на консультацію та обстеження до педіатра і що для цього потрібно? (Аналізів ми ніяких не здавали)

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   На Ваше звернення на сайті повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження та отримати консультацію фахівців в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ “Охматдит”, яка знаходиться за адресою : м.Київ, вул. Стрітенська, 7\9.

   Для цього потрібно мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини;
   результати додаткових обстежень : УЗД, рентгенографія (якщо виконувались);
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Консультації та лікування безкоштовні.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Телефони реєстратури : 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв`язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.
   Для пацієнтів існує можливість попереднього запису на прийом до лікарів за телефонами реєстратури.

   З повагою, адміністрація

 2. Виталий Станиславович:

  Скажите пожалуйста к кому лучше обратиться для консультации и обследования ребенка с подозрением на грыжу пищеводного отверстия диафрагмы? Мы проживаем в Кропивницком. Достаточно ли будет амбулаторной карты с данными обследований и направления детского гастроэнтеролога? Заранее спасибо за ответ.

  • Адміністрація:

   Шановний Віталію Станіславовичу!

   На Ваше звернення на сайт від 01.04.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у лікарів гастроентеролога та хірурга в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:

   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та функціональних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Консультації безкоштовні.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Телефони реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація

 3. Альона:

  Я з Черкаської обл.,мені дуже не сподобався прийом лікаря дерматолога 647 кабінет здається,нажаль не записала прізвище.Ця гарна жінка в окулярах боїться своїх пацієнтів,вона не тільки не оглянула дитину,вона посадила нас на 5 метрів від себе і сказала до неї не підходити,А коли дитина ненароком підійшла зарепетувала так що і я злякалась, потім відправила здавати по всьому Києву аналізи які у мене як виявилось були такі самі з собою лише у електронному варіанті,та лікар не глянувши мовила не такі,потрібний папірець для карточки.Після двох візитів жодного діагнозу і ніякого лікування і перероблені аналізи скинуті мені на вайбер вона не подивилась бо не папірець.ЖАХ — просто жах,подолати таку відстань щоб побачити неука.Діагноз мій- дерматолог що панічно боїться пацієнтів.Я знайшла іншого лікаря у медмістечку яка за секунду призначила правильне лікування ,А цьому лікареві ганьба!

  • Адміністрація:

   Шановна Альоно!

   На Ваше звернення на сайт від 31.03.2017р. повідомляємо, що для вирішення поставлених Вами запитань будь ласка зверніться до завідуючих педіатричними відділеннями консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», за телефоном 044-272-10-98.

   З повагою, адміністрація

 4. Андрі:

  Здраствуйте, хочу оставить отзыв о персонале. Хамский. Особенно меня удивила заведующая медреестратурой Война(ето фамилия).
  При выезде мне не додали копий, их возобновить невозможно (по словах заведующей)
  И что теперь делать?
  Ехать обратно в Киев з Черкас з 2-ма детьми?

  • Адміністрація:

   Шановний Андрію!

   На Ваше звернення на сайт від 29.03.2017р. повідомляємо, що для вирішення поставлених Вами запитань будь ласка зверніться до завідуючих педіатричними відділеннями консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» , за телефоном 044-272-10-98

   З повагою, адміністрація

 5. Владимир:

  Доброго времени суток! Мой сын болен Хроническим миелейкозом! Под наблюдением почти два года! Сейчас у него ремиссия! Сегодня пошел в отделение гематологии за таблетками. Доктор ответил что таблеток нет! Скажите есть ли на складе Гливек или Иматиниб? Он находится под программой гособеспечения. Ему 17 лет!
  С уважением Владимир!
  Черновцы

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   Якщо Ви знаходитеся у Чернівцях, то усі питання з приводу забезпечення лікарськими засобами по держзакупівлям звертайтеся до департаментру з питань охорони здоров’я ОДА. Якщо перебуваєте на лікуванні в «Охматдит», то інформація про наявність лікарських засобів двічі на місяць оновлюється на сайті лікарні.

   З повагою, адміністрація

 6. Юлия:

  Добрый день! Я беременная(двойня 29-30 неделя),у одного плода по узи определили спондилокостальный дизостоз грудного отдела(возможно С-с Ярхо-Левина)и под вопросом коартация аорты, все у одного плода. Хотели бы проконсультироваться у кардиохирурга и ортопеда. Как нам действовать после родов, операбельные ли данные диагнозы и если да то в каком возрасте.И можно получить консультацию до родов или необходимо ждать рождение детей.
  С уважением, Юлия.

  • Адміністрація:

   Шановна Юліє !

   На Ваше звернення на сайт від 21.03.2017р. повідомляємо, що для вирішення Вашого питання Вам доцільно звернутися на консультацію в ДУІ ПАГ НАМН України .

   Телефон реєстратури: (044) 483-92-73.

   З повагою, адміністрація

 7. Александра:

  Здравствуйте, скажите пожалуйста можно ли попасть на консультацию к офтальмологу без направления? Мы из г. Черкассы.

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   Ви можете звернутися за тел. (044)236-24-63 до нашого Центру дитячої офтальмології та мікрохірургії ока , завідувач – Барінов Юрій Вікторович. Також можна потрапити на консультативний прийом до лікаря центру по вівторках з 12-00 (вул.Чорновола, 28/1, Український медичний центр дитячої офтальмології та мікрохірургії ока). Консультації, обстеження та оперативні втручання — безкоштовні, в межах бюджетного фінансування.

 8. Наталья:

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как попасть на консультацию к ортопеду Бебешко А.В. Мы из г.Сумы , сыну 13 лет , по результатам МРТ повреждение ПКС 3 степени. Спасибо.

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   Прийом зав. відділення ортопедії та травматології Бебешко О.В. проводитися у поліклініці кожний 1-й та 2-й вівторок місяця.
   Консультативно-діагностична поліклініка за адресою: м.Київ, вул. Стрітенська 7/9. Години прийому, запис уточнюйте в реєстратурі за тел.: (044)272-02-34, 272-15-91,272-39-38
   При собі мати паспорт, свідоцтво про народження дитини, виписка з історії, аналізи, які робили.
   Консультації,обстеження безкоштовні.

 9. виталина:

  доброго дня!скажіть будь-ласка лікаря офтальмолога можна пройти на вул.Стрітенська?попередній запис потрібен?Дякую.

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   Ви можете звернутися за тел. (044)236-24-63 до нашого Центру дитячої офтальмології та мікрохірургії ока , завідувач – Барінов Юрій Вікторович. Також можна потрапити на консультативний прийом до лікаря центру по вівторках з 12-00 (вул.Чорновола, 28/1, Український медичний центр дитячої офтальмології та мікрохірургії ока). Консультації, обстеження та оперативні втручання — безкоштовні, в межах бюджетного фінансування.

 10. Екатерина:

  Добрый вечер!у ребенка непереносимость глютена , и лактози, мы исключили все продукты а результатов нет!скажите , хотелось бы пройти у Вас обследование,или консультацию получить!это возможно?направление от педиатра нужно?заранее спасибо!

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 11. Яна:

  Здравствуйте!Я из Кременчуга. Подскажите пожалуйста, мы хотим привезти ребенка (6,5 г.) в клинику на консультацию к таким специалистам:гастроэнтеролог, иммунолог, пульмонолог, отоларинголог. Потому что у ребенка 2 раз на год стабильно поднимается ацетон,слабая поджелудочная, хронический бронхит, частые ОРВИ и слабый иммунитет. Нам в поликлинике дают выписку с истории ребенка. Мы можем без направления приехать? Выписка пройдет? У нас есть на руках результаты анализов и УЗД. И подскажите пожалуйста, мы сможем проконсультироваться с этими специалистами за один день? Нужно ли заранее записываться на прием? И сколько примерно денег стоит консультация специалистов?

  • Адміністрація:

   Шановна Яно!

   На Ваше звернення на сайт від 21.02.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 12. Алла:

  Здравствуйте.
  У сына 8,5 лет воспаленная срединная киста шеи.
  Киста на грани того, чтобы лопнуть, лейкоциты увеличены.
  В Кировограде должны были оперироваться. Для нас принципиально важно обойтись без переливания крови во время операции, и если придется применить кровезаменители. С докторами не сошлись во взглядах. Направление отказываются давать. Вы можете нам помочь?
  Спасибо

  • Адміністрація:

   Шановна Алло!

   На Ваше звернення на сайт від 09.02.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може бути проконсультована хірургом в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:

   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та функціональних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів;
   Довідка про епідоточення з місця проживання.

   Як виняток, при відсутності направлення з місця проживання, Ви можете звернутися за дозволом на проведення консультації до завідуючої педіатричним відділенням поліклініки (каб. №522).
   При необхідності дитина буде госпіталізована у відділення гнійної хірургії стаціонару НДСЛ «Охматдит» в ургентному порядку. Питання про тактику лікування пацієнта вирішуються під час проведення оперативного втручання та в післяопераційному періоді.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Телефони реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   Консультації проводяться безкоштовно.

   З повагою, адміністрація

 13. Диана Анатольевна:

  Добрый день , моему ребенку поставили диагноз гемангиома грудной клетки. Скажите сколько стоит операция по ее удалению?

  • Адміністрація:

   Шановна Діано Анатоліївно!

   На Ваше звернення на сайті від 03.02.2017 повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у хірурга в умовах нашого закладу – консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ “Охматдит”, яка знаходиться за адресою : м.Київ, вул.Стрітенська, 7\9. Також в 1-й та 3-й четвер кожного місяця о 12.00 веде прийом хворих зав. відділення мікрохірургії Фідельский В.В. При необхідності Вам буде запропоновано планову госпіталізацію у профільне відділення стаціонару.

   Для цього потрібно мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини;
   результати додаткових обстежень : УЗД, рентгенографія (якщо виконувались);
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Консультації та лікування безкоштовні.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Телефони реєстратури : 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв`язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.
   Для пацієнтів існує можливість попереднього запису на прийом до лікарів за телефонами реєстратури.

   З повагою, адміністрація

 14. Елена:

  Доброго дня!Моїй дитині поставили діагноз: Гіпертрофія аденоїдів 3степені, бруксизм, гострий середній серозний отит. Сказали що потрібно робити операцію. Якщо робити у вас, хотілось би знати скільки вона буде коштувати, які потрібно з собою мати хокументи і куди звернутися. Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановна Олена!

   На Ваше звернення на сайт від 02.02.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у отоларинголога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання;
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 15. Игорь:

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста хотим попасть на консультацию к нейрохирургу. Ребенок 8 лет, обнаружили кисту головного мозга+увеличение желудочков. на руках есть диск с результатами Мрт и расшифровка. Что еще для этого нужно?Спасибо

  • Адміністрація:

   Шановна Ігоре!

   На Ваше звернення на сайт від 01.02.2017р. повідомляємо, що за консультацією нейрохірурга Вам потрібно звернутись в НДІ нейрохірургії якій знаходиться за адресою:вул..П. Майбороди ,32(тел..483-95-73). В консультативно діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» лікар нейрохірург відсутній.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*