Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: (044)290-27-30, 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


3 210 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Леся:

  Доброго дня.В дитини 3,5 р.виявили вроджену катаракта обох очей.скільки у Вас коштує заміна кришталиків ,які аналізи потрібно,як можна до вас попасти на прийом і чи відразу тренується два ока? Дякую за відповідь

  • Адміністрація:

   Шановна Леся!

   За консультацією зверніться до зав. відділення офтальмології Барінова Віктора Юрійовича,т.(044)236-24-63.

   З повагою, адміністрація.

 2. Юлия:

  Добрый день.
  Можно у пройти лечение моей дочери у вас в стационаре?

  Моя дочь (возраст 5 лет) с августа 2018 года по настоящее время страдает симптомами вызывающими нарушенным обменом веществ.(так сказал наш генетик г.Запорожья)
  симптомы:
  ребенок плохо спит, плохо ест.
  гиперсаливация, самовольное глотание неподдаётся контролю, гипервозбудимость, бесконечный прыгает ацетон от 1+ до 3+ после 3+ на 0, температура поднимается 37,2, отвод глаз в левый верхний угол, дергается правый глаз, тонико-клонические судороги(вытягивание конечностей). Куски непереваренной пищи в кале, отсутсвие энергии!!!

  и все это у нас началось с пробой ребенком свежего репчатого лука кусочками.
  (обследовали ребенка с ног до головы и даже зондировали чтобы понять в чем проблема), но заведующие отделений и реанимации разводят руками.

  За эти полгода, ребенок попал 5 раз в больницу (стационар по 2-3 недели) не минуя реанимацию за каждую госпитализацию. лежали с вышеуказанными судорогами в неврологии… дабы снять симптомы.. только и всего.
  Нас посадили на Депакин, после заменили на Конвулекс и Финлепсин.
  Посадили ребенка на строгую диету, ацетономическую, но даже из её списка многое убрали… т.к организм выдает симптомы

  Все нужные для вас документы могу предоставить(фото выписок, видео судорог).

  Наша ситуация требует срочного реагирования иначе нам опять от потери сознания и от бессонных ночей(т.к гоперсаливалия, глотания глотки будят ребенка каждые 1,5 часа) …. реанимации не избежать!

  ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!

  • Адміністрація:

   Шановна Юля!

   У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що дитина може бути
   проконсультована в Центрі орфанних захворювань відповідно порядку: мати
   при собі направлення з місця проживання, виписку з історії хвороби та
   результати всіх обстежень, які були здійсненні не пізніше 6-місяців.

   Запис за телефоном: (044) 236-01-19

   З повагою, адміністрація.

 3. Віталій:

  Скажіть будова дитину відправляють на обстеженя чи працюєте ви по суботах

  • Адміністрація:

   Шановний Віталій!

   Поліклініка по вихідним (сб, нд.) не працює. В лікарні є приймальне хірургічне відділення, яке працює цілодобово і надає допомогу в випадках невідкладної допомоги.

   З повагою, адміністрація.

 4. Кротюк Лариса:

  Добрий вечір,підскажіть будь ласка чи можемо ми звернутися до вас з діагнозом вродженні вади розвитку серцевої перетинки Аневризма міжпередсердної перегородки з шунтом в ділянці овальної ямки(діаметр 6 мм).(Невеликий вторинний дефект міжпередсердної перегородки). Сину 13 років, чи в вас можна пройти консультацію,і зробити операцію,і скільки це все буде коштувати?

  • Адміністрація:

   Шановна Лариса!

   Вам необхідно звернутися до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії за адресою: м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1, т. (044)238-78-07.

   З повагою, адміністрація.

 5. Валентина:

  Доброго дня! Як мені записатися на консультацію до хірурга, в городі Мукачеві після мрт нам поставили діагноз ліпома під знаком питання? Я хочу почути ще інше мненіє іншого лікаря. Дитині 8років-хлопчик.

  • Адміністрація:

   Шановна Валентина!

   Ви можете записатись на прийом до лікаря через сайт «Поліклініка без черг» (http://pbcom.ua), а також через реєстратуру (044)290-27-30.

   З повагою, адміністрація.

 6. Юлия:

  Добрый день. Нам сказали, что у сына подозрение на дисплазию ножек ( сыну 5 месяцев, одна ножка короче другой) можно ли у вас сделать УЗИ и обследоватся?

  • Адміністрація:

   Шановна Юлія!

   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у хірурга ортопеда дитячого в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється на сайті «Поліклініка без черг» (pb4.com.ua) м. Київ Поліклініка «Охматдит», а також через сайт лікарніhttp://ohmatdyt.com.ua.
   (Довідки за телефонами реєстратури:(044)290-27-30;272-02-34;272-39-38)
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 7. Марія:

  Доброго дня! У моєї дитини гемангіома нижньої і верхньої повіки,скажіть будь ласка чи робите в операції з видалення? Як саме до вас потрапити?

  • Адміністрація:

   Шановна Марія!

   За консультацією зверніться у відділення офтальмології, т.(044)236-24-63, зав. відділення Барінов Віктор Юрійович.

   З повагою, адміністрація.

 8. Наталія:

  Доброго дня як нам попасти на обстеження до лікаря гематолога.Мій син Дмитро якому 14 років захворів на лімфогранулематоз лімфома Ходжкіна 4А степінь клітино- змішаний варіант, діагноз нам поставили в відділені онкогематології м Луцьк. В якому пройшли вже 2 хімієтерапії,наш лікар не дає направлення до якогось іншого онко цетру стверджуючи що цей діагноз лікується в них.Ми дуже хочемо що б нам підтвердили діазноз бо ми не впевнені що його поставили правильно.Буду дуже вдячна за швидку відповідь !!!

  • Адміністрація:

   Шановна Наталія!

   Зверніться у відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань, зав. відділення Кубаля Наталія Олександрівна, т.(044)236-09-91.

   З повагою, адміністрація.

 9. Алина:

  здравствуйте!Проводятся ли операции детям при Синдроме короткой кишки и с какого возраста?

  • Адміністрація:

   Шановна Аліна!

   Зверніться до зав. приймальним хірургічним відділенням Чорноволенко Світлани Анатоліївни, т. (044)236-69-47.

   З повагою, адміністрація.

 10. Людмила:

  Доброго дня. Дівчинка 8 років. Підрізали діастему — верхню уздечку 22.01.19. Зараз заживає. Треба консультація ортодонт і чи роблять зараз зліпки.

  • Адміністрація:

   Шановна Людмило!

   Зверніться до зав. стоматологічним відділенням Тимохіної Валентини Олександрівни за т.(044)272-53-04 щодо Вашого питання.

   З повагою, адміністрація!

 11. ирина:

  Добрый день!

  подскажите, пожалуйста, возможно ли сделать в Вашем лечебном учреждении прививку от кори? по месту жительства, с.Крюковщина Киевская область, нет в наличие

  спасибо

  • Адміністрація:

   Шановна Ірино!

   В нашій лікарні і поліклініці прививки не роблять. Звертайтесь з питань вакцинації до медустанов за місцем помешкання.

   З повагою, адміністрація.

 12. Валерия:

  Добрый день. Моей дочери 8 месяцев,диагноз дисплазия левой почки, рабочии функции отсутствуют. С кем я могу проконсультироваться? Заранее спасибо

  • Адміністрація:

   Шановна Валерія!

   Зверніться у відділення токсикології гострих інтоксикацій, завідувач Урін Олександр Олександрович, т.(044)236-96-69.

   З повагою, адміністрація.

 13. Лілія Дунець:

  Доброго дня! Мене звати Лілія Дунець (м.Борщів Тернопільська область). В червні 2016 року мій син Дунець Ярослав, 2006 р.н. проходив кулрс лікування у відділенні інтенсивної хіміотерапії Центру онкогематології лікарні ОХМАТДИТ (діагноз гостра мієлоїдна лейкемія ФАБ-М4Ео). Під час проходження блоку хіміотерапії була ниркова кровотеча (проведено КТ обстеження і встановлено супутній діагноз гідронефроз І-ІІ ступеня зліва і мальформацію судин нижнього полюсу лівої нирки). У виписці рекомендовано пройти КТ обстеження після підтримуючої хіміотерапії, зокрема рік після її закінчення. Підтримуючу хіміотерапію завершили 17.12.2017р. По місцю проживання ми не можемо пройти оскільки перше обстеження було проведено у відділенні радіології ОХМАТДИТ. Чи можемо пройти КТ обстеження з контрастом в лікарні ОХМАТДИТ і проконсультуватися в уролога Солодкого М.І. Якщо можемо, які документи потрібно мати при собі. Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановна Лілія!

   Зверніться за консультацією до зав. відділення хіміотерапії Стецюк Ольги Михайлівни, т.(044)236-52-09.
   Лікар дитячий уролог Солодкий Микола Іванович працює у відділенні ургентної хірургії НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. В.Чорновола 28/1.
   Телефон: (044)238-00-07, 236-41-84.

   З повагою, адміністрація.

 14. Коляда Оксана Володимирівна:

  Доброго дня! Мені 38 років, у мене чотири роки температура тіла коливається у межах 37-37,4. Я зверталася до лікарів, але так і не змогли визначити причину. Чи можна потрапити до вас на консультацію, і що для цього потрібно? Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановна Оксано Володимирівно!

   Вам необхідно звернутися до терапевта за місцем помешкання. Наша лікарня надає медичну допомогу дітям віком від 0 до 18 років.

   З повагою, адміністрація.

 15. Інна:

  Доброго дня! Дитині 4,5 роки. Має камінь у лівій нирці, лікуємо вже два роки, позитивного результату не має. Нещодавно робили узд, виявили вже два камені та кісту урахуса в сечовому міхурі. Чи можна потрапити до вас на консультацію уролога і що для цього потрібно? Дякую

  • Адміністрація:

   Шановна Інно!

   Вам необхідно звернутися за консультацією до лікаря дитячого уролога Солодкого Миколи Івановича, який працює у відділенні ургентної хірургії НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. В.Чорновола 28/1.
   Телефон: (044)238-00-07, 236-41-84.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*