Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: (044)290-27-30, 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


3 210 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Гетманенко Світлана Василівна:

  Доброго дня підкажіть будь ласка, дитині 6 ,4 років проживаємо в Житомирі,в обласній дитячій лікарні встановили діагноз синдром портальної гіпертензії печінки лікування не призначили в рекомендаціях написали потребує консультації хірурга в Охматдит. Як нам до Вас потрапити, які необхідно документи чи потрібно направлення і де його взяти? Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановна Світлана Василівна!

   Ви можете записатись на консультацію до хірурга через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua), або за тел. реєстратури (044)290-27-30.

   З повагою, адміністрація.

 2. Людмила:

  Доброго дня. Моїй доньці 11р. У жовтні минулого року почала кашляти, і жалілася на головний біль, температура. Невропатолог поставив діагноз — рахноїдід, її поклали у стаціонар, влили купу препаратів, а потім ще місяць пила пігулки для нормалізації тиску. Пройшов час, і знову ті ж симптими. Але температура протягом майже трьох тижнів коливається 35.8-37.8 (протягом дня і щодня). Зробили МРТ головного мозку — ніяких відхилень, СОЕ було 38, на даний час 10, гемоглобін 142. Здали аналіз крові на гельмінти, і тут весь секрет Токсокари 1,88. Направлення виписали до інфекціоніста на ОХМАТДИТ. Порадьте будь-ласка, що робити, до якого записуватися, і що для цього треба?

  • Адміністрація:

   Шановна Людмило!

   Ви можете записатись на прийом до лікаря через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua), або через реєстратуру — (044)290-27-30.

   З повагою, адміністрація.

 3. Діана:

  Доброго дня.Скажіть будь-ласка, чи можна попасти в Вашу клініку до алерголога , і як?Бажано на стаціонар.Ми не місцеві, дитина хворіє 4 місяці, лікувались, без результатно.Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановна Діано!

   В нашій лікарні відсутнє відділення алергології,але Ви можете записатись на консультацію до лікаря алерголога в нашій поліклініці через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua), або за т. реєстратури (044)290-27-30.

   З повагою, адміністрація.

 4. ЛЮДМИЛА:

  Добрый вечер.Посоветуйте доктора онкогематолога.Сыну 17 лет ставят подозрение лейкоз. Если можно номер телефона.

  • Адміністрація:

   Шановна Людмило!

   Ви можете записатись на прийом до лікаря через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua), т. реєстратури (044)290-27-30, або до зав. відділення онкогематології Кубалі Натальї Олександрівни, т.(044)236-09-91.

   З повагою, адміністрація.

 5. Кулик Оксана Олександрівна:

  Доброго дня,я Кулик Оксана Олександрівна проживаю в Вінницькі обл. Липовецькому р. Моєму синові 5 місяців Кулик Ілля Миколайович, в нього гемангіома обличчя, ми були з ним в різних лікарів в кінці нам сказали звертатися до Вас. Як ви лікуєте гемангіому?

  • Адміністрація:

   Шановна Оксано Олександрівно!

   Зверніться за консультацією до відділення мікрохірургії, т.(044)236-74-29.

   З повагою, адміністрація.

 6. Людмила:

  Добрий вечір! направили до вас здати аналіз крові на генетику, підозра РАС. Підскажіть куди нам їхать, скільки коштує, як записатись на прийом до лікаря генетика. Ми самі не з Києва.

  • Адміністрація:

   Шановна Людмила!

   Вам необхідно звернутися до медико-генетичного центру за адресою: м. Київ,вул. В.Чорновола, 28/1, корпус №15, 4-й поверх, т. реєстратури (044)236-12-76.

   З повагою, адміністрація.

 7. Олексій:

  Доброго дня .У моєї доньки 14 років сколиоз 4 ст. потребує операції, до кого мені звернутися в вашій лікарні

  • Адміністрація:

   Шановний Олексій!

   Зверніться за консультацією до відділення ортопедії та травматології, зав. Бебешко Олексій Володимирович, т.(044)236-70-52.

   З повагою, адміністрація.

 8. Ігор:

  Добрий вечір. Ми з Тернополя, в нашої дитини, хлопчик 2роки 4місяці, затримка мовного розвитку, 5 слів і то на його мові. Ми звернулися до невропатолога, було назначено аналіз сечі на уринолізис. По результатах позитивна реакція Фелінга та позитивна реакція з 2,4-днфг. Ми одразу були направлені до генетика, був проведений огляд, і назначено повторний аналіз на уринолізис, аналіз крові «фенілкетонурію» із слів лікарки, що на направили у Львів і попередели що результати будуть за 1 МІСЯЦЬ, а також лікарка виписала направлення в «Сінево» на визначення 28 амінокислот результати через ДВА ТИЖНІ. Сам аналіз є достатньо дорогим, а у клінічних настановах вашої лікарні не вказано лабораторію «Сінево» як місце де можна кількісно визначити амінокислоти. Як бути в даній ситуації, щоб правильно поставити діагноз при мінімальних затратах часу, щоб у випадку підтвердження діагнозу «фенілкетонурії», пошвидше приступити до лікування??

 9. Брик Яна Сергіївна:

  Доброго вечора мене звати Яна я вагітна. Хочу запитати чи роблять у вас МРТ якщо так то як записатися

  • Адміністрація:

   Шановна Яно Сергіївно!

   МРТ обстеження роблять в лікарні для дітей та за направленням.Зверніться до відділу МРТ, т.(044)239-88-91.

 10. Ольга:

  Добрый вечер. Моей дочери 4года.
  Год назад поставили диагноз аденоидит, пытались лечить кортикостероидами, безуспешно, 3степень и пошло снижение слуха. Мы не из Киева.
  Подскажите, чтобы сделать аденотомию нужно ложиться в стационар? и существует очередь на эту процедуру?
  и как правильно приехать в стационар или изначально в поликлинику???
  направления на удаление у нас нет только заключение.
  Спасибо.

  • Адміністрація:

   Шановна Ольго!

   Зверніться за консультацією до відділення отоларингології, т.(044)236-17-80.

   З повагою, адміністрація.

 11. Галина Леонидовна:

  Внук, Егорка, дата рождения 15.07.2018 г, КТ — супратенториальные отделы головного мозга без очаговых изменений плотности, срединные структуры мозга не смещены желудочки не деформированы ширина боковых желудочков на уровне тел по 10 мм, третьего желудочка 7 мм, субарахноидальные пространства резко расширены конвексидально в височно-лобно-теменных областях головного мозга с обеих сторон орбиты без дополнительных образований костно –деструктивных и травматических изменений не выявлено. Очаговых изменений плотности головного мозга не выявлено, Признаки наружной внутримозговой гидроцефалиии. Сейчас проводится медикаментозное лечение. Сможете помочь, как нам быть??????
  rahavckay@gmail.com 0731483242 Галина Леонидовна Славянск

  • Адміністрація:

   Шановна Галина Леонідівна!

   Зверніться за консультацією до зав. відділення нейрохірургії Плавського Павла Миколайовича, т.(044)236-74-29 (на цьому номері 2 відділення!)

   З повагою, адміністрація.

 12. Євгенія:

  Здравствуйте!хотела уточнить,я записалась с дочкой онлайн к аллергологу,время приема 12,30,мы не из Киева,если доктор назначит анализы на аллергены,или пробы какие-то,за один день мы это все успеем,или анализы сдают только утром в поликлинике?И нужно ли звонить в магистратуру для подтверждения приема?

  • Адміністрація:

   Шановна Євгенія!

   Нажаль, не всі аналізи можливо зробити в поліклініці, тому за день пройти всі обстеження не вдасться.Такі питання безпосередньо уточнюйте з лікарем.

   З повагою, адміністрація.

 13. Світлана:

  Добрый вечер,моей дочке2.9 лечим артрит коленного сустава,но врачи г.Мариуполе опасаются что это ювенальной артрит,рекомендуют дальнейшее лечение и диагностику в вашей клинике,как нам попасть и возможно ли это?

  • Адміністрація:

   Шановна Світлано!

   Вам необхідно з направленням звернутися до поліклініки, т. реєстратури (044)290-27-30, або записатись до лікаря на консультацію через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua).

   З повагою, адміністрація.

 14. Ольга:

  Доброго дня! Скажiть будьласка у вашому медико-генетичному центрi у лабораторii проводиться ДНК дiагностика синдрома Вiдемана Беквiта? На сайтi пишеться що так протягом пяти рокiв,але я дзвоню менi вiдповiдають що не роблять.Якщо так роблять то яка цiна. Дякую

 15. Юлія:

  Доброго дня.Дитині 1рік 11місяців,у нас з народження діагноз вроджена вада серця:ВАП-2мм. та ДМШП-3мм.куди нам звернутись за консультацією?

  • Адміністрація:

   Шановна Юліє!

   Вам необхідно звернутися в Центр дитячої кардіології і кардіохірургії
   Клініки для дітей: м. Київ, вул. В.Чорновола 28/1, т.(044) 238-78-07.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*