Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: (044)290-27-30, 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


3 210 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Елена:

  Здравствуйте! Как можно пройти обследование у невролога,психиатра? Ребенку 3,8 лет, с 10-ти месяцев приступы судорог на повышенную температуру, сейчас появились и на фоне полного здоровья, препараты меняли, еег, МРТ проходили. Эпилепсию не ставят. И плюс к этому задержка психического развития, подозрение на аутизм, подозрение на факоматоз, так как много родимых пятен на теле. Хотим пройти полное обследование. Какие документы нужны и какая стоимость обследование? Спасибо.

 2. Олена:

  Доброго дня. Сину 3,8 роки. З 10 місяців напади судом на підвищену температуру, зараз уже з’явилися і без температури. Препарати змінюють, еег та МРТ робили. Епілепсію не ставлять.Разом з цим затримка психічного розвитку, підозра на аутизм, та підозра на факоматоз, так як багато плям на тілі коричневого кольору. Підкажіть, до яких лікарів треба нам звернутися, щоб дитина пройшла обстеження та щоб призначили лікування? Як записатися та яка вартість обстеження? Дякую.

 3. Анна:

  доброго дня. Підкажіть як записатися на консультацію. Дівчинці 4 роки, не розмовляє. Підозра на аутизм. Ми без направлення

 4. Екатерина:

  Добрый день. Нашему ребенку полных 8 месяцев. Мы с г.Измаил. Детский хирург дал направление в Вашу клинику. Диагноз : полосная гемангиома, размер 2/3 см. Находится на животике, с правой стороны, от пупка приблизительно 10/15 см. У нас в городе отказываются прижигать. Сказали проконсультироваться с Вашим хирургом. Скажите пожалуйста, что нужно иметь при себе. И какие показания для операционного удаления гемангиомы.

 5. Наталія:

  Доброго дня!У мого сина виявили деформацію грудної клітки та сколіоз грудного віддділу хребта. Хірург рекомендує консультацію ортопеда та кардіолога. Як потрапити на прийом до цих спеціалістів?

 6. Екатерина:

  Здравствуйте.Делается ли у вас обследование с заболеванием Ювенильный ревматоидный артрит? Диагноз был поставлен в 1 год. На данный момент ребенку уже 4 годика. Лечимся Энбрелом, но улучшений нет, а наоборот есть динамика ухудшения состояния. К кому можно записаться по данному вопросу.

 7. Затолокіна Аліна:

  Доброго дня.Дитині 6 місяців.Потрібно на консультацію до невропатолога.Скажіть як можна у вас записатись на прийом? дякую

 8. Ірина:

  Моій донечці8 місяців,нам поставили діагноз фокальна епілепсія з судомними припадками.було 4 приступи.робили мрт голови виявили рідинну кісту4*2 мм. Чотири рази робили еек в межах норми.після других судом приписали левіцитам сироп але приступи почастішали.як пройти обстеження в охмадиті щоб виявити причину судом і подал ше лікування

 9. Ирина:

  Здравствуйте.Подскажите , пожалуйста как попасть на консультацию к ортопеду? Мы из зоны Ато поэтому направления нет.Можно ли без напряжения?

 10. Татьяна:

  Добрый вечер.Ребенку 5лет ставят диагноз двустороннея тугоухость 1-2 степень. Можно ли обратиться к сурдолгу

 11. Ірина:

  Доброго дня!
  Донечці 7 місяців. Маємо діагноз «артериовенозное шунтирование» та синдром Кліппеля-Треноне. Скажіть будь ласка, чи можемо ми пройти обстеження у судинного хірурга та генетика і здати необхідні генетичні аналізи? Що для цього потрібно мати?
  Дякую!

 12. Руслана:

  Добрий день. Скажіть будь ласка в які дні працюютьі в який час приймають лор, хірург, офтальмолог і педіатр.

 13. Елена:

  Здравствуйте.ребенок 6 лет.врожденная обширная липодермоидная киста корнеолимбосклеральной зоны.Вы делаете такие операции?

  • Адміністрація:

   Шановна Олена!

   Зверніться за консультацією до зав. відділення дитячої нейрохірургії Павловського Павла Миколайовича, т. (044)236-74-29 (телефон суміжний з відділенням мікрохірургії).

   З повагою, адміністрація.

 14. Станислав:

  Добрый день, у вас есть в клинике детский сосудистый хирург (ребенку 2 годика)

  • Адміністрація:

   Шановний Станіслав!

   На Ваше звернення на сайті повідомляємо, що Ваша дитина може бути проконсультована лікарем, який займається судинною патологію в умовах нашого закладу – консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ “Охматдит”, що знаходиться за адресою : м.Київ, вул.Стрітенська, 7\9. Консультація проводиться в 1 та 3 четвер щомісяця о 12.00 в каб.№437, тел. реєстратури (044)290-27-30 (багатоканальний), 272-02-34,272-39-38.

   Для цього потрібно мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів

   З повагою, адміністрація

 15. Олена:

  Доброго дня!скажіть будь-ласка як проходе консультація у гастроентеролога?Чи можна здати аналізи,зробити узі?

  • Адміністрація:

   Шановна Олено!

   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у дитячого гастроентеролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури: (044)290-27-30; 272-02-34; 272-39-38, або на сайті «Поліклініка без черг» (pb4.com.ua) м. Київ Поліклініка «Охматдит», а також через сайт лікарні — http://ohmatdyt.com.ua

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*