Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


3 141 комментарий до «Питання — Відповіді»

 1. Наташа:

  Добрий день. Дали направлення у Вашу клініку, діагноз дитини гіпофізарний нанізм і гіпопітуітаризм, все під питанням. Ми з Рівненського району скільки буде коштувать консультація і обстеження?

  • Адміністрація:

   Шановний користувач!

   НДСЛ «ОХМАТДИТ» є державним лікувальним закладом. Діагностика та лікування проводиться в межах бюджетного фінансування.
   Консультації проводяться в консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ«Охматдит» за адресою: вул. Стрітенська, 7/9.
   Дізнатися про графік прийому лікаря можна за телефонами реєстратури:
   (044) 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   При собі мати:
   1. направлення;
   2. виписку із історії розвитку (хвороби) дитини;
   3. результати УЗД та рентгенологічних досліджень (при наявності);
   4. свідоцтво про народження дитини, паспорт одного з батьків.

   З повагою, адміністрація лікарні

 2. Надія:

  Доброго дня,шановна адміністрація! Мій онук після тяжкої ДТП, де втратив майже всю свою родину( тата, маму, сестричку), потрапив на лікування дот неврологічного відділення, де проходить курс відновлення та реабілітації. З тривогою взнала, що відділення можуть закрити. Як же нам далі бути, коли дитина потребує подальшого лікування і нагляду лікарів саме такого рівня, як наша лікар Олена Іванівна?! Будь-ласка, зробіть все можлиае і неможливе, щоб відділення функціонувало і надалі, бо таких пацієнтів, як мій онук, можуть виходити тільки в Охматдиті! Дякую всьому персоналу за підтримку і розуміння.Надія.

 3. Ольга:

  Здравствуйте!Мой сынок родился с красными пятнами по всему телу,сейчас нам 4 года, но до этих пор нам не могут поставить диагноз.Ставят от фонаря «крапивница»??? без никаких обследований и анализов. Направление в вашу клинику никто не хочет давать.Подскажите пожалуйста как к вам попасть и что для этого надо??? Спасибо!!!

 4. Валентин:

  Я лікуюсь (нарешті) у неврологічному відділені. Після 2-х місяців безнадійного і марного лікування в області я нарешті можу впевнено сказати:»Я буду жити!». Я в надійних руках чудових кваліфікованих лікарів. Дякую за це лікарям і всьому персоналу. Це лікарі від Бога. Низький вам уклін.Хто потребує допомоги невролога не гайте дорогоцінного часу, звертайтесь.Тут всім допоможуть.Дякую що ви є!

 5. Олег:

  Добрый день!
  Хочу выразить благодарность Наталье Зиновьевне и Елене Ивановне из невралогического отделения. Очень профессиональные и порядочные врачи!
  Наслышан о проблемах со зданием, так они там уже не один год!
  Ни в коем случае нельзя закрывать это отделение, это же полная ерунда!!!
  Иначе все пойдем под Миздрав и будем требовать, чтобы все (неврология и врачи) остались на своих местах!

 6. віта:

  доброго дня.в мене таке питання-в дитини при УЗД обстеженні виявили(підозри)ехінококову кісту в печінці. Хочем звернутись у вашу лікарню,підкажіть будь ласка до якого лікаря?

 7. Юлія:

  Шановна Адміністрація! Ті,хто лежав останім часом у відділенні неврології,прекрасно знають проблеми з будівлею і те,що відділення планують розформувати. У мене важка дитина і кожних пів року — рік,ми маємо обстежуватись саме у вас і я знаю,що ми не одні такі. Прохання до Вас, зробіть усе можливе,щоб зберегти відділення, або перенести у іншу будівлю! Велика подяка за роботу завідуючої — Савченко Олені Іванівній. Вона не тільки хороший спеціаліст, а й прекрасна людина!

  • Екатерина:

   Добрый день. Поддерживаю отзыв Юлии. У меня тоже очень тяжелый ребенок. Мы вынуждены часто обращаться в неврологию охмадета. Елена Ивановна постоянно жизнь спасает моей доченьке Полинке. Ни в одной больнице так квалифицированно и отзывчиво не оказывают помощь. Здание старое, но полностью закрыть всё неврологическое отделение это же не выход. Как же ваши маленькие пациенты остануться без помощи.

 8. мама Марина:

  Більше місяця лікуємось у відділенні виходжування та ранньої реабілітаії недоношених дітей. Враження дуже позитивні: профессіоналізм мед персоналу, увага до пацієнтів, особливі вимоги до гігієни та порядку, тісна співпраця з центром офтальмології та кардіо центром, широкі можливості різнопрофільних консультацій. Відчуваю себе у надійних руках. Особливо вдячна завідуючій відділенням за уважне ставлення, та за людяність. Атмосфера позитивна і пережити цей сповнений тривог період з Вами легше! Дякуємо!!!

 9. Альона:

  Доброго дня! Нам потрібно до лікаря ортопеда, обов’язково мати направлення?

  • Адміністрація:

   У відповідь на Ваше звернення повідомляємо:
   Консультації лікаря- дитячого ортопеда проводиться в консультативно-
   діагностичній поліклініці НДСЛ«Охматдит» за адресою: вул. Стрітенська, 7/9. Дізнатися про графік прийому лікаря можна за телефонами реєстратури:
   272-15-91, 272-02-34, 272-39-38.
   При собі мати:
   1. направлення;
   2. виписку із історії розвитку (хвороби) дитини;
   3. результати УЗД та рентгенологічних досліджень (при наявності);
   4. свідоцтво про народження дитини, паспорт одного з батьків.

   З повагою, адміністрація лікарні

 10. Оксана Владимировна:

  Обращаюсь к персоналу охмадита , моему сыну 16 лет чаэс нужна консультация у детского пульманолога, подскажите к кому и куда обращаться , г. Славянск. Зарание благодарна и очень прошу помочь.

  • Адміністрація:

   Консультації лікаря- пульмонолога проводиться в консультативно-
   діагностичній поліклініці НДСЛ«Охматдит» за адресою: вул. Стрітенська, 7/9. Дізнатися про графік прийому лікаря можна за телефонами реєстратури:
   272-15-91, 272-02-34, 272-39-38.
   При собі мати:
   1. направлення;
   2. виписку із історії розвитку (хвороби) дитини (або медичну карту амбулаторного хворого);
   3. результати УЗД та рентгенологічних досліджень (при наявності);
   4. свідоцтво про народження дитини, паспорт одного з батьків.

   З повагою, адміністрація лікарні

 11. Вдячні батьки:

  Наша донечка Олеся виходжувалась у відділенні ІВРРДПП протягом двох місяців. Дитина була дуже тяжка : погано дихала, не засвоювала їжу, потребувала санації з дихальних шляхів кожні півгодини , дуже довго харчування проводилось внутрішньовенно. Весь персонал відділення дуже сумлінно і з душею відносився до лікування моєї дитини. Величезна подяка лікуючому лікарю Ларисі Олексіївні, завідувачці відділення Світлані Яківні, всім медичним сестрам, особливо маніпуляційним сестрам. Навіть санітарочкам , які підтримують ідеальний порядок у відділенні. З великою повагою і подякою батьки нашої дорогої донечки Олесі.

 12. Маргарита:

  Уважаемая администрация, обратите своё внимание, на то что на теретории детского медицинского учереждения повсеместно курят как персонал, так и родители и посещающие. Не возможно в сквере выйти с ребёнком на прогулку. Со всех сторон постоянно курят. В Украине действует закон о запрете курения в общественных местах. Неужели данный закон не действует на теретории ДЕТСКОГО МЕДИЦИНСКОГО УЧЕРЕЖДЕНИЯ такого уровня!? Возле лавочек вместо урн стоят банки-пепельницы. Люди сюда приезжают лечить детей, а не зарабатывать новые болезни!!!!

 13. Ольга:

  Добрый день! Прочитав сообщение Светланы Владимировны, не смогла удержаться, чтобы не написать и свой отзыв. Со своей дочерью, у которой в возрасте 7 лет появились ночные судороги, я находилась в отделении неврологии. Лечила моего ребенка Салан Наталья Зиновьевна, Врач с большой буквы и прекрасный Человек. Для меня очевидно то, что она — отличный специалист. Наталья Зиновьевна всегда находила минутку для нас с дочерью, интересовалась ее реакцией на препарат, всегда все объясняла, если возникали вопросы (а их у меня как у мамы было много!!!). Хочу выразить ей и всему отделению огромную благодарность за все, что они для нас сделали.
  Долгих Вам, Наталья Зиновьевна, лет жизни и успехов в работе! Спасибо!
  С уважением
  Ольга

 14. Мой господин:

  В каком месте у вас на сайте опубликованы перечни необходимых анализов? Врачи перед стационаром отправляют на сайт. Иди мол почитай они там указаны.

 15. Светлана:

  Добрый день. я всегда считала, что это лучшая клиника Украины. Я настояла чтобы моя невестка с внучкой обратились за помощью к Вам. Моей внучке всего 1,4 года, но с 4-х месяцев она по больницам (Одесса, Херсон,) так как после прививки у нее после сна появились судороги. положили их в неврологическое отделение назначили врача Саган Наталию Зиновьевну.Врач с «опытом» именно поэтому при первой встрече она произнесла слова я не знаю, что с вами делать, ну не знаю Боже мой ну если врачи в такой клинике, с таким опытом и не знают что делать тогда зачем они там сидят????? Предложила препарат, который можно принимать не более 2-х недель из-за побочных «эффектов» более делительное применение делает из человека овощ,а нам сказала принимать года 2. Но Наталия Зиновьевна маму успокоила, сказала, что за ее практику 5 положительных результатов. один вопрос своим детям внукам она назначит его???? предложили другой препарат, но рассчитать дозу препарата она не может.
  какие-то глупые намеки что-нибудь купить Мне не понятно может необходимо заплатить так надо говорить прямо.
  Если клиника не может помочь оправьте туда, где помогут. Чужой ребенок — чужая боль. УЖАС. А может стоит обратиться за помощью в Минздрав Украины. ведь сейчас все так заботятся о будущем нации, о здоровье этого будущего. С уважением и надеждой на разрешение этой проблемы бабушка Светлана Владимировна, Херсон

  • Адміністрація:

   Уважаемая Светлана Владимировна! Большое спасибо за Ваше обращение.В отделении неврологии было проведено рабочее совещание и с врачами отделения были обсуждены все изложенные Вами факты.Сделан вывод о необходимости более тщательного, детального обсуждения с родителями больных сущности неврологической патологии и методов ее лечения, особенностей медикаментозной терапии.

Залишити коментар

*