Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


2 976 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Наталія:

  Добрий день. Підкажіть, будь ласка, куди мені звернутись у стаціонар чи в поліклінніку. Дитині 3 роки, двосторонній крипторхізм, гіпоплазія яєчок. Проведена операція в 1рік по опущенню правого, але на даний час яєчок в калитці нема.

  • Адміністрація:

   Доброго дня! Зверніться в приймальне хірургічне відділення (м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1, корпус №11), тел. (044)236-69-47, зав. відділення Чорноволенко Світлана Анатоліївна.

 2. аліна:

  Доброго дня,моєму сину 4.7 він не розмовляє нормальною мовою,а бєлькоче на своїй мові,граться пальцями і не хоче повторювати слова.
  Підкажіть будь-ласка до кого нам звернутися на консультацію та обстеження?

  • Адміністрація:

   Шановна Аліно!

   На Ваше звернення на сайт від 22.06.2017р. повідомляємо, що Вашій дитині потрібна консультація лікарів: дитячого невролога, психіатра, дефектолога за місцем Вашого проживання.

   З повагою, адміністрація.

 3. Олена м.Олександрія:

  Доброго дня!Моїй доньці 12 років.В неї розлади ЦНС,почалися приступи епісіндрому.Зроблено МРТ .Аналіз показав очаги .Здано кров на токсоплазмоз. Антитіла перевищують норму в 20 разів. Невролог призначив протисудорожні препарати.Чи можна приїхати на консультацію до невролога без направлення?

  • Адміністрація:

   Шановна Олено!

   На Ваше звернення на сайт від 22.06.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у лікарів: дитячого невролога та інфекціоніста в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання;
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 4. Катерина:

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, відгук стосовно поліклініки Охматдит можно залишити тут чи десь у іншому місці? Дякую

 5. Боброва Виктория Геннадиевна:

  Добрый день!меня зовут Боброва Виктоия Геннадиевна,мою дочь зовут Боброва Юлия Юрьевна.Мы переселенцы из Донецка(г.Донецк.ул.Петровского.д.119а.кв.73)Регистрация переселенцев по адресу-г.Киев.ул.Святошинская.д.6.кв.169Мое письмо к Вам- Крик о помощи!!Прошу Вас дочитать до конца мое обращение.На сегодняшний день мой ребенок является пациентом ОХМАТДЕТ, в отделении Ургентной хирургии.По таким диагнозам—Мальформацiя Арнольда-Кiарi1-2ст.Об*емне утворення вравоi скроневоi дiлянки.Синдром внутришньочерепноi гiпертензii з лiкворно-гiпертензивними кризами.Симптоматична епiлепсiя,стiйкi координаторнi порушення.Коагулопатiя з помiрним дефiцитом факторiв 5,7,11,13.Тромбоцитопенiя. Сопутствующие—являлась инваалидом детства 2001-2015гг(Дефект ДМПП,Стеноза легочной артерии)..05.04.2017 был проведен первый этап оперативного вмешательства Декомпрессионная трепанация ЗЧЯ….18.05.2017 мы пошли на второй этап по удалению образования в правой височной области. К сожалению процесс пошел не по плану и пациентка дала обильное кровотечение.Операцию не выполнили в полном объеме.Теперь мы ожидаем третьего этапа,НО 17.07. нам исполнится 18 лет!!! ПОМОГИТЕ или подскажите что мне сделать,чтоб лечение завершить именно в ОХМАТДЕТ и именно с тем же составом врачей,т.к. они знают пациентку с закрытыми глазами. Я посетила отделение взрослой нейрохирургии и пришла к выводу,что мы можем потерять ребенка(слишком сложная ситуация)Прошу вас мне помочь!!!Я уже обращалась в Департамент охорони здоров*я,там ответили,что ОХМАТДЕТ под юрисдикцией Министерства.НО туда на прием попасть в ближайшее время не получается,долго ждать приема.Подскажите куда мне бежать и кого умолять!

 6. Яна Пшеничная:

  Здравствуйте. У дочки (5 лет) правосторонний гидронефроз 2 степени. Подскажите пожалуйста проводятся ли у вас такие операции и сколько это примерно стоит? Спасибо

  • Адміністрація:

   Доброго дня!

   Зверніться до відділення ургентної хірургії, тел. (044)238-00-07, зав. відділення Гришин Олександр Олександрович.

 7. Вікторія Фещенко:

  Добрий день! Напишіть в які дні та до якої години працює Карабінюк О.В.в консульт.-діагнос.поліклініці, і якщо можливо то і номер телефону. Бо нам до нього потрібно попасти на консультацію. Велике спасибі.

  • Адміністрація:

   Шановна Вікторіє Фещенко!

   На Ваше звернення на сайт від 21.06.2017р. повідомляємо, що в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9, кожного місяця (з вересня 2017 року) в 3-й та 4-й вівторок з 14-00 в каб. №436 буде проводити консультації к.м.н. Карабінюк О.В.

   З повагою, адміністрація

 8. Олена:

  Доброго дня! Моєму синові 1,7 року (дитина недоношена 29т) в півроку нам поставили діагноз альтернуюча збіжна косоокість, на сьогоднішній день офтальмологи наполягають на оперативному лікуванні, а неврологи — радять ще проконсультуватись і зачекати. Чи можна проконсультуватись в центрі дитячої офтальмології та мікрохірургії ока? Як можна записатись? Які документи потрібні для обстеження? Дякую.

  • Адміністрація:

   Доброго дня! Зверніться за інформацією до нашого Центру дитячої офтальмології та мікрохірургії ока , завідувач – Барінов Юрій Вікторович, за тел. (044)236-24-63. Консультативний прийом до лікаря центру по вівторках з 12-00 (вул.Чорновола, 28/1, Український медичний центр дитячої офтальмології та мікрохірургії ока). Консультації, обстеження та оперативні втручання — безкоштовні, в межах бюджетного фінансування.

 9. Комаха Вікторія Романівна:

  Доброго дня! Мене звати Комаха Вікторія, моя родина проживає у м. Біла Церква. Місяць тому моя донька 3 роки 6 місяців, захворіли на вірусний мононуклеоз, який підтвердився аналізами! Наразі стан у нормі, мінімум контакту з оточенням. Скажіть, будь-ласка, чи можемо ми звернутися на консультацію до Вашого закладу без направлення, які документи ми повинні мати! Крім цього, нас ще турбує питання стосовно дитячого гінеколога, як нам сказали у жіночій консультації нашого міста — потребує незначного хірургічного втручання! Все таки хочеться, щоб такими питаннями займалися професіонали! Мій телефон про всяк випадок 0987812444. Завчасно вдячна!

  • Адміністрація:

   Шановна Вікторія Романівна!
   На Ваше звернення на сайт від 17.06.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у лікарів дитячого інфекціоніста та гінеколога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання;
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

   • Комаха Вікторія Романівна:

    Скажіть, будь-ласка, якщо давність аналізів складає 15 днів до моменту можливої консультації з Вашими спеціалістами, то їх потрібно переробляти? Чи можливий прийом без направлення, тому що у нас його отримати нереально, мені розказують що не я буду вирішувати куди мою дитину направляти!Завчасно вдячна!

 10. Марина:

  Здравствуйте!Подскажите пожалуйста,моей дочке 1,4 года ей с 2-х месяцев поставили диагноз врождённый горизонтальный нистагм.На данный момент немножко лучше но всё равно глазки периодически бегают.Нужно направление от невропатолога чтобы приехать на консультацию в «ОХМАДИТ» и как можно связаться, не подскажите номер.

  • Адміністрація:

   Шановна Марино!

   На Ваше звернення на сайт від 16.06.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у невролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання;
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 11. Вікторія Фещенко:

  Добрий день. Скажіть будь ласка, в які дні та години приймає лікар ортопед-хірург Карабенюк О.В.в червень-серпень. Велике спасибі.

 12. Марія:

  Добрий день! Вісім років назад син був на консультації у вашій лікарні. Має ваду серця. Скажіть, як пройти повторне обстеження у вас, і що для цього потрібно мати. Дякуємо.

  • Адміністрація:

   Шановна Маріє!

   На Ваше звернення на сайт від 15.06.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у дитячого кардіолога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання;
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 13. Людмила:

  Добрий день! Підскажіть будь-ласка,яка вірогідність відилення щитовидної залози під-час видалення серединної кісти шиї з резекцією під язикової кістки?

  • Адміністрація:

   Доброго дня п.Людмило!

   Срединна кіста шиї розташована значно вище щитовидної залози, тому останню пошкодити неможливо.

   З повагою, зав. приймального відділення хірургії Чорноволенко С.А.

 14. Ольга:

  Доброго дня. Синові 13 років, затримка росту. Ендокринолог порадив пройти остеження для призначення гормону росту. Чи можна пройти його в Охматдит і що потрібно мати з собою?

  • Адміністрація:

   Шановна Ольго!

   На Ваше звернення на сайт від 14.06.2017р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у ендокринолога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:

   направлення з місця проживання;
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та функціональних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Консультації безкоштовні.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Телефони реєстратури: 272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація

 15. Вікторія Фещенко:

  Добрий день. Немогли б підказати, чи у вас проводиться компютерна томографія, якщо до , то напишіть номер телефону щоб записатися. Можливо по вулиці Вячеслава Чорновола 28 є компютерна томографія, і номер телефона. Бо нам потрібно її зробити під наркозом, бо у інших лікарнях анастезіолога треба свого, і такої можливості в нас немає. Велике спасибі.

  • Адміністрація:

   Доброго дня! Так, в лікарні є КТ-апарат, обстеження на якому проходять за направленням. Для більш детальної інформації зателефонуйте до Центру радіології за тел. (044)236-20-84.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*