Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


2 976 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Наталія Шинкоренко:

  Доброго дня ! Дитині станом на сьогодні повних три місяці. маємо такі діагнози: синдром м,язової дистонії, судомний синдром внаслідок ГІЦ ЦНС, псевдоульбарний синдром, гідроцефалія легкої форми, мікрогнатія нижньої щелепи. Виписані додому з Полтавської обласної дтитячої лікарні. Тривалий час перебували на ШВЛ, оскільки була тяжка пневмонія. Харчується через зонд. Дитина в»яла, майже ні нащо не реагує, мало рухається. МРТ не виявило порушень, окрім гіпоплазії мозолистого тіла і гідроцефалії легкої форми.УЗД патологій внутрішніх органів не виявлено. Маємо намір приїхати на консультацію до вашого центру. Підскажіть чи варто приїздити, оскільки обласні лікарі вважають, що не має сенсу і якщо так, то до якого відділення. Завчасно вдячна. Наталія Шинкоренко, Полтавська область, м. Горішні Плавні, с. Дмитрівка, вул. Будівельна,8. м.т.0974653995

 2. Короткая Ольга Владимировна:

  Добрый день! Нашей дочери 1.8 она ходит за руку,сама не ходит,падает.Прошли всевозможные исследования в Харькове- везде норма,подскажите пожалуйста как попасть к Вам на консультацию.

  • Адміністрація:

   Шановна Ольго Володимирівно!

   На Ваше звернення на сайт від 19.02.2018 р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у невролога та інших спеціалістів в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 3. Сергій:

  Доброго вечора.
  В хлопчика 14 років проблеми з сечовипусканням (1-2 рази на день) і також випорожнюється 1 раз на тиждень. Діагноз хронічний обструктивний пієлонефрит. він тільки вийшов з лікарні, але болі в нирках не припиняються ми просили лікарів дати направлення в охматдит на обстеження але вони нам відмовили крім того він в лікарні був в контакті з кором, але кору немає. Підкажіть чи можна нам пройти обстеження в охматдиті без направлення і до кого звертатися, якщо можна.

  • Адміністрація:

   На Ваше звернення на сайт від 18.02.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина після закінчення карантину по кіру (21 день) може пройти амбулаторне обстеження у дитячого нефролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання (як виняток, Ви будете проконсультовані без направлення)
   — виписку з історії розвитку дитини та виписку із лікарні з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 4. оксана:

  добрый вечер у меня вопрос.
  ребенку надо делать аденотомию.у него аденоиды 2-3 степени и небные миндалины гиаертрофированы до 3 степени.
  у вас можно сделать такую операцию.по записи или нет.и когда можно подьехать.
  и цена такой операции.спасибо.

  • Адміністрація:

   Шановна Оксано!

   На Ваше звернення від 18.02.2018 р. відповідаємо, що оперативне лікування – аденотомія, проводиться у відділенні дитячої отоларингології, завідувач – к.мед.н. Молочек Юрій Анатолійович, тел. (044) 2361780, за направленням з лікувального закладу за місцем постійного мешкання (перелік необхідних документів вказаний на сайті) за попереднім записом.
   З повагою, адміністрація

 5. Светлана Николенко:

  Доброго времени суток! моему ребенку 3 годика,нам поставили диагноз болезнь Рекленгхаузена,в связи с чем у него на левой щеке образовалась опухоль которая косит ему лицо и сдавливает на глазной нерв,к кому можно обратиться за консультацией по поводу лечения,если у вас проводят лечения с таким диагнозом? За ранние спасибо!

  • Адміністрація:

   Шановна Світлано!
   На Ваше звернення від 18.02.2018 р. відповідаємо, що Ви можете звернутися за консультацією до Медико-генетичного центру , завідувач д.мед.н., проф. Галаган Віра Олексіївна, тел. (044)2363106. Хірургічними аспектами лікування нейрофіброматозу (хвороба Реклингхаузена) займаються хірурги – онкологи, на жаль у нашої лікарні ця можливість відсутня.
   З повагою, адміністрація

 6. Катерина Кравчук, м. Луцьк, Волинська обл., 34роки:

  Доброго дня,
  питання постало щодо можливої консультаціі у вашій установі: маю першу вагітність (повних 37 тижнів), два тижні назад діагностували ВВС плоду: передсердно-шлуночкова комунікація.Лікарі з екстрапаталогіі місцевого пологового будинку настоюють на госпіталізаціі та народженні дитини у столиці, мотивуючи це необхідною миттєвою операцією на серці малюка. Конкретно мені пояснити й допомогти тут нічого не готові ( чи не можуть).
  Хочу спитати , чи можлива консультація в телефонному режимі з необхідним фахівцем чи все-таки необхідна поїздка? Потрібні результати дослідження готова надати електронкою. Буду вдячна за відповідь.

  • Адміністрація:

   Шановна Катерино!
   На Ваше звернення від 17.02.2018 р. відповідаємо, що Ви можете звернутися до ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН України : ipag@ukr.net, телефон реєстратури жіночої консультації : (044)4836243 та до ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», за телефоном (044)2387807 з 12-00 до 13-00 для запису на обстеження вагітних.
   З повагою, адміністрація

 7. Сіньковська Марина:

  Доброго вечора ! Сину зробили операцію в Охматдиті (крипторхізм). Знімати шви треба їхати до вашої лікарні чи ні? І в рекомендаціях сказано спостереження хірурга, це повинен бути хірург з нашої поліклініки чи лікар який оперував дитину в Охматдиті?

  • Адміністрація:

   Шановна Марино!
   На Ваше звернення від 16.02.2018 р. відповідаємо, що зняти шви після оперативного втручання з приводу крипторхізму можна у хірурга дитячої поліклініки за місцем мешкання та постійного нагляду.
   З повагою, адміністрація

 8. савчук ганна михайлівна:

  доброго дня моєму сину 3 роки поставили діагноз пряме випадіння кишки. Чи проводять у вас такі хірургічні втручання і яка вартість? допоможіть будьласка

  • Адміністрація:

   Шановна Ганно Михайлівно!
   Оперативні втручання з приводу випадіння прямої кишки проводяться у відділенні торакоабдомінальної хірургії. Операції безкоштовні. Але рекомендуємо вирішити питання щодо консервативного лікування, т.я. у дітей до 6 років можна отримати позитивні результати без оперативного втручання. Ви можете звернутися за консультацією до завідувача відділення торакоабдомінальної хірургії , к.мед.н. Сільченка Михайла Івановича за тел.(050)3322404.
   З повагою Адміністрація

 9. Ірина:

  Доброго дня. Підскажіть будь ласка, які потрібні документи на процедури, в стаціонар відділення торако-абдомінальної хірургії?

  • Адміністрація:

   Шановна Ірино!
   На Ваше звернення від 15.02.2018 р. відповідаємо, що детальний перелік документів, що потрібен для стаціонарного лікування у відділенні торакоабдомінальної хірургії вказаний на головної сторінці сайту у розділі Хірургічні відділення – приймальне хірургічне відділення.
   З повагою, адміністрація

 10. Бабич Тетяна:

  Доброго дня.
  Ми проживаємо в м.Стрий,Львівська область.
  Дитині 10 років.У нього спостерігаються часті головні болі з подальшими рвотами,з інтервалом,спочатку було 1-2 тижні,а останніми днями 3-4 дні.Попередній діагноз наших лікарів-Рефлюкс Езофагіт.Хочемо обстежити дитину у Ваших спеціалістів.Дуже прошу підказати доякого лікаря звернутися і які документи потрібно мати.Дякую

  • Адміністрація:

   Шановна Тетяно!

   На Ваше звернення на сайт від 15.02.2018 р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у дитячого гастроентеролога, невролога та хірурга в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 11. Тетяна:

  Підскажіть, будь ласка, чи можна потрапити на консультацію без направлення?

  • Адміністрація:

   Шановна Тетяно!

   На Ваше звернення на сайт від 14.02.2018р. повідомляємо, що консультацію можна отримати в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   В окремих випадках допустимо отримати консультативну допомогу без направлення, але при собі потрібно мати все необхідні документи, що вищезазначені.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 12. Роман:

  здравствуйте,как с ребенком попасть на прием к гастроэнтерологу

  • Адміністрація:

   Шановний Романе!

   На Ваше звернення на сайт від 14.02.2018 р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у дитячого гастроентеролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 13. Альона:

  Доброго дня. У сина (2 роки і 9 місяців) лівобічний крипторхізм. Чи можна потрапити на консультацію та діагностику до уролога лікарні «Ахмадет» без направлення? Чи потрібно попередньо записуватися? Ми із Могилів-Подільського Вінницької області. Дякую

  • Адміністрація:

   Шановна Альоно!

   На Ваше звернення на сайт від 13.02.2018 р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у дитячого уролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 14. Ігор:

  Доброго дня. Як нам з дитиною потрапити на прийом до Солодкого Миколи Івановича ?

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що лікар дитячий уролог Солодкий Микола Іванович працює у відділенні ургентної хірургії НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. В.Чорновола 28/1.
   Телефон: (044)238-00-07, 236-41-84.

   З повагою, адміністрація

 15. Алена Якубенко:

  Доброго дня.

  Подяка.
  Від щирого серця хочу подякувати завідуючому центру радіології Пляцеку Володимиру Анатолійовичу за його чуйність, доброту,розуміння,допомогу Зустрічаючи таких людей, хочеться вірити в людство в цілому.Хай Господь допомагає Вам у житті , рясно благословить Вас, Ваших близьких людей. Хай береже Вас Бог!

Залишити коментар

*