Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Адміністрація


2 231 комментарий до «Питання — Відповіді»

 1. Ірина:

  Доброго вечора моїй доненциклопедія 1.9 міс яб хотіла її повністю обстежити що для того потрібно

 2. Лена:

  Доброго дня. Як потрапити до Вас на діагностику, лікар відмовляється дати направлення. Доні 3місяці виявили гемангіому. Житомирщина

 3. Олена:

  Добрий день! Моїй доньці зараз шість років. Після 2-ох років у неї з’явилося почервоніння навколо полових губ та виявилося пошкодження двох нігтів. Під час обстеження був виявлений грибок на місцях пошкодження (шкіра та нігті), проведене лікування. Після лікування стан шкірних покривів покращився, за рік нігті відновили свою структуру. Але десь через пів року з’явилося нове почервоніння вже на великих статевих губах. За чотири роки неодноразово зверталися до лікарів — дитячого гінеколога та дерматолога. До цього часу стан шкірних покривів на полових губах залишається важким (почервоніння, тріщини), не дивлячись на призначене лікування. Постійно доводиться наносити призначені крема і мазі на уражені ділянки, і це вже на протязі чотирьох років. періоди ремісії є, але дуже короткі. За останній рік знову з’явилося пошкодження тих самих двох нігтів.
  Діагноз «псоріаз» під питанням.
  Хотілось би пройти діагностику чи консультацію, і врешті зрозуміти, що відбувається з дитиною.

 4. Олена:

  Доброго дня! Цікавить чи надаєте ви онлайн консультації генетика?
  Я вагітна, термін 15 тижнів. Є результати біохімічного скринінгу, за ними дали рекомендацію зробити амніоцентез.
  Чи можлива консультація, якщо я відправлю вам результати аналізів? І яка її ціна?

 5. Марина:

  Добрый день,ребенку месяц и неделя,был приступ остановки дыхания,через пару дней судороги,мы находимся в больнице,но кроме ЭЭГ и Нейросонограмы нас больше никак не обследуют,я переживаю так как лечения как такового нет и причина так и не установлена.Куда я могу обратиться в вашей клинике и что мне для этого нужно?Мы из другой области.

 6. Ольга:

  У ребёнка зайчья губа, подскажите делают ли здесь операции? И цена

 7. Елла:

  Здравствуйте, четыре года ребёнка лечили от ревматоидного артрита суставы но не может понять что в его за последние время сделано 3 укола раз в месяц Б-5 предоставленное время сделан анализ АСЛО 600 анализ как было так и осталось.
  В ребенка суставы выкручивает, ничего не помогает.Хочу записаца на прийом к врачу?

 8. Виктория:

  Добрый день, г. Киев, у нас у ребенка с рождения красные пятна на носу и выше на лоб, хирург сказал, что это разновидность гемангиомы (винные пятна). Ребенку уже 6 лет. Можно ли как-то записаться на консультацию и последующее удаление пятен?

 9. Виктория:

  Доброго дня!
  Мне 16 лет ,лежала в поликлинике «Охмадет» в гиникологическом отделении с аменореей 1 после 1 месяца лечения все было нормально(тоесть начались ПМС).Через 5 месяцев была задержка 2 недели сделала узи ,на узи было все хорошо .В следуюшем месяце опять задержка.Можно записаться на узи ?

 10. Оксана:

  чи лікується діафрагмальна грижа у плода?які шанси що дитина буде здорова?

 11. Кароліна:

  Доброго дня!
  Донечці 2 роки поставили діагонз контагіозний молюск, лікування в нашій районній лікарні не допомагає як можна потрапити на прийом до дерматолога? Дякую)

 12. Марина:

  Добрый день!
  Как попасть к вам на обследование, если врачи не соглашаются дать направление — обширная родовая травма..

  • Адміністрація:

   Доброго дня!

   Якщо дитинка новонароджена, то зверніться до відділення хірургії новонароджених, т.(044)236-09-08.

   З повагою, адміністрація.

 13. Тинку Сергвй Флорович:

  Добрий день моєму сину 7 днів зробили операцію діагноз спина біфіда хочу поїхати до вас пройти всі можливі обстеження та консультацій. Я проживаю у чернівцях. До кого мені звернутися.

 14. Наталія:

  Доброго дня! Дитина народилася з гемангіомою на ручці. У півроку їй випекли азотом, зараз дитині 4.5 року. Хотіли б у вас пройти обстеження. Куди можна звернутися, щоб записатися на прийом до спеціаліста?

 15. Мария:

  Добрый день!
  У ребёнка (3года) множественные ячмени на внутренней стороне века. 2года назад этот глазик уже оперировали у вас, были множественные холязионы также на внутренней стороне век (верхнее и нижнее). Можно ли записаться на осмотр к офтальмологу?

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   Ви можете звернутися за тел. (044)236-24-63 до нашого Центру дитячої офтальмології та мікрохірургії ока , завідувач – Барінов Юрій Вікторович. Також можна потрапити на консультативний прийом до лікаря центру по вівторках з 12-00 (вул.Чорновола, 28/1, Український медичний центр дитячої офтальмології та мікрохірургії ока). Консультації, обстеження та оперативні втручання — безкоштовні, в межах бюджетного фінансування.

   З повагою, адміністрація

Залишити коментар

*