Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


2 976 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Ілона:

  Доброго дня!
  Звертаюсь за допомогою.
  У мого новонародженого синочка (йому вже місяць) встановили попередній діагноз ліквородинамічні порушення та призначили зробити нейросонограмму.Підкажіть,чи можна її зробити у поліклініці Охматдиту,чи можна її зробити в приватному порядку та скільки це коштуватиме,або що потрібно щоб її зробити у Вас в поліклініці?Ми прописані в Києві,проте нашій районній поліклініці немає віри.Допоможіть будь ласка.Заздалегідь вдячна за відповідь.

  • Адміністрація:

   Шановна Ілона!

   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 2. Елена:

  Здраствуйте!Скажите пожалуйста, у вас принимает онкогематолог Вильчевская Екатерина Викторовна?Если да,то как попасть к ней на приём?

 3. Людиила:

  Доброго дня. Моему сину встановлено діагноз РАС .Сину 4 роки , він тільки починае розмовляти. Чи можно у вас пройти курс корекції мови?Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановна Людмило!

   На Ваше звернення на сайт від 10.07.2018р. повідомляємо, що КДП НДСЛ «Охматдит» не проводить курсів корекції мовлення для діток з РАС. Пройти курс відновлювального лікування Ви можете пройти в профільних закладах.

   З повагою, адміністрація.

 4. Анна:

  Здравствуйте? Дочери поставили диагноз : нарушение сердечного ритма (эксрасистолия,блокады)!Хотим к вам попасть на консультацию к кардиологу, подскажите нужна ли предварительная запись и что нужно с домументов с собой взять?Спасибо

  • Адміністрація:

   Шановна Анно!
   На Ваше звернення на сайт від 09.07.2018р. повідомляємо, що в зв’язку з відсутністю прийому кардіохірурга в КДП, Вам потрібно звернутися в НПМЦ дитячої кардіохірургії та кардіології, що знаходиться за адресою м.Київ вул.. Мельникова 24, тел.. реєстратури
   (044)206-50-08.

   З повагою, адміністрація.

 5. Татьяна:

  Здравствуйте. Нас направили к доктору Мостовенко Р.В. на госпитализацию. Подскажите пожалуйста, по какому адресу нам нужно подъехать? Возможно ли узнать номер доктора?

  • Адміністрація:

   Шановна Тетяно!

   Відділення інфекційне діагностичне боксоване, тел.(044)236-79-83.

   З повагою, адміністрація.

 6. Ірина:

  Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи потрібно попередньо звертатися до реєстратури? Направлення маємо.

  • Адміністрація:

   Шановна п. Ірино!

   Необхідно звернутися до реєстратури для попереднього запису до лікаря.
   Тел. реєстратури: (044)272-15-91, 272-02-34, 272-39-38.

   З повагою, адміністрація.

 7. Марія:

  Добрий день!Як до вас попередньо можна записатися, ні на один з номерів телефону ніхто не відповідає?

  • Адміністрація:

   Доброго дня!

   Реєстратура консультативно-діагностичної поліклініки: т.(044)272-15-91,272-02-34, 272-39-38.

 8. Антоніна Онуфрійчук:

  Доброго дня! Я закінчила 6-й курс навчання на педіатричному факультеті в БДМУ! Хотіла підійти до вас стосовно питання про проходження інтернатури. Скажіть,будь ласка,як проводиться прийом і чи потрібний попередній запис.
  Дякую.

  • Адміністрація:

   Доброго дня!

   Зверніться до відділу кадрів, т.(044)236-13-04

   З повагою, адміністрація.

 9. Ирина 093 745 59 80:

  Добрый день. Как перевести 7ми месячного ребенка в Ахмадет с Броваров(родом реанимация). Очень ждем ответ.

  • Адміністрація:

   Шановна п. Ірино!

   Такі питання вирішують начмеди, тому необхідно лікуючому лікарю звернутися до заст. головного лікаря з медичної частини Іванової Тетяни Павлівни для погодження переводу Вашої дитини у наш заклад, тел.(044)236-01-92.

   З повагою, адміністрація.

 10. Чижик Євген:

  Підкажіть, будь ласка, яким чином можна записатися на прийом до невропатолога для здійснення запису ЕЕГ? Дитина (8 років, епісиндром) на 16.07.2018 року записана на прийом до офтальмолога з метою консультації. Попередньо — потребує заміни кришталика.

  • Адміністрація:

   Шановний Євгене!

   Зверніться для попереднього запису до фахівців у реєстратуру консультативно-діагностичної поліклініки, тел.(044)272-15-91, 272-02-34, 272-39-38.

   З повагою, адміністрація.

 11. Валя:

  Доброго дня у мого сина ДЦП спстичний тетрапарез .нам 4.5років.ми хотіли відправити документи на консультацію до ізраїльського лікаря.дякую.

  • Адміністрація:

   Шановна Валя!

   Ви звернулися до НДСЛ «Охматдит» м.Києва, наразі нам невідомо про консультування ізраїльских фахівців у нашому закладі.

   Можливо таке консультування проводиться у львівському «Охматдиті».

   З повагою, адміністрація.

 12. Микола:

  Доброго дня!
  Ми живемо в Петропавлівській Борщагівці. Можемо у вас завести абмулаторну картку для новонародженого? Нам в пологому дали 2 добі на сповіщення дільничного лікаря. Але амбулаторія в селі на вихідних не працює. Можна у вас це зробити?
  дякую

  • Адміністрація:

   Шановний п. Микола!

   Ми є державна дитяча лікарня, тому Вам необхідно звертатися до поліклініки дитячої за місцем помешкання, або іншу дитячу поліклініку Вашого району.

   З повагою, адміністрація.

 13. ольга:

  Скажите пожалуйста. У нашей дочери комбинированый S-образный грудо-поясничный сколиоз 3ст. Делают ли в вашей клинике операции. Если да, то платно или можно сделать бесплатно?

  • Адміністрація:

   Шановна п. Ольго!

   Ви можете для отримання консультації з приводу захворювання Вашої дитини звернутися до відділення ортопедії і травматології, т. (044)236-70-52, 236-51-80.
   Наш заклад є державною установою і надання послуг здійснюється в межах державного фінансування.

   З повагою, адміністрація.

  • Адміністрація:

   Шановна Ольго!

   На Ваше звернення на сайті від 06.07.2018 повідомляємо, що у відділенні ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит» проводяться операції з приводу сколіотичної деформації хребта. Для вирішення питання про тактику лікування та вибір конструкції ви повинні звернутись на консультацію до завідуючого кафедрою дитячої хірургії НМУ, проф. Левицького Анатолія Феодосійовича. Консультація відбувається 2 рази на місяць в консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ “Охматдит”, яка знаходиться за адресою : м.Київ, вул.Стрітенська, 7\9. Дату консультації ви можете узгодити за телефоном (044) 272-13-05.

   Для цього потрібно мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини
   — рентгенографія грудо-поперекового відділу хребта стоячи в 2-х проекціях
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів

   З повагою, адміністрація

 14. Фурманчук Тетяна Григорівна (Вінницька область, місто Хмільник):

  Доброго дня! У мого сина судоми. Як потрапити до невролога, є онлайн запис чи потрібно записуватись у телефонному режимі? Направлення та МРТ маємо. Заздалегідь вдячна за відповідь!

  • Адміністрація:

   Шановна Тетяно Григорівно!

   На сьогодні on-line консультації відсутні у нашому закладі. Ви можете звернутися для попереднього запису до спеціалістів у реєстратуру поліклініки за тел. (044)272-15-91, 272-02-34, 272-39-38.

   З повагою, адміністрація.

 15. Наталія:

  Добрий день!Нас з донькою направили на консультацію до лікаря-інфекціоніста, (погані аналізи на паразити) направлення у нас є. Скажіть будь ласка за якою адресою правильно їхати (вул.В.Чорновола,чи вул.Стретенська7/9?), Та чи потрібно записуватись на прийом? Дякую.

  • Адміністрація:

   Доброго дня!

   Консультативно-діагностична поліклініка знаходиться за адресою: м. Київ, вул.Стрітенська 7/9. Перед тим, як їхати, зверніться до реєстратури для попереднього запису за тел. (044)272-15-91, 272-02-34, 272-39-38.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*