Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


3 141 комментарий до «Питання — Відповіді»

 1. Юлия Жердий:

  Добрый день. Моему ребёнку 3 года, на протяжении 12 месяцев у него обструктивные бронхиты, сдали большое количество анализов, выявили аллергию пищевую. Исключили все запрещённые продукты обструкция не проходит и дополнение ринит. Мы из Кропивницкого, обращались в областную больницу лечение результатов не даёт. Хотели бы попасть на приём к аллергологу Шестаковой О. Направления нам не дают, говорят лечитесь сжечь, аллергия за день не лечится, но я вижу что состояния ребёнка ухудшается. Помогите, возможно ли попасть на консультацию без направления. Заранее благодарна за ответ.

  • Адміністрація:

   Шановна Жердій Юліє!

   На Ваше звернення на сайт від 20.08.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у алерголога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 2. Панічук Наталія Юріївна:

  Добрий день Я Панічук Наталія Юріївна проживаю смт.Черняхів Житомирської області.Моєму сину 11,5 років, від народження на правій ножці множинна капілярна гемангіома в обласній поліклініці направили на консультації судинного хірурга.Підскажіть які документи потрібно мати при собі та до кого звернутися .Чи потрібно попередньо записуватися до лікаря ?

  • Адміністрація:

   Шановна Панічук Наталіє Юріївно!

   На Ваше звернення від 20.08.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти консультацію у зав. відділення пластичної та реконструктивної мікрохірургії опорно-рухового апарату НДСЛ «Охматдит» Фідельського В.В. Консультації проводяться в 1-й та 3-й четвер кожного місяця з 12-00 (каб. 437, реєстрація пацієнтів з 9.00-12.00) в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Довідка здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   З повагою, адміністрація

 3. Сніжана:

  Добрий день!Я Брацюн Сніжана Анатоліївна проживаю Чернігівська обл., м. Прилуки.У мене дитина дівчинка віком 7 років косоокість очей, хочу приїхати до вас на консультацію офтальматолога.Що для цього потрібно?

  • Адміністрація:

   Шановна Сніжано!

   Ви можете звернутися за тел. (044)236-24-63 до нашого відділення дитячої офтальмології та мікрохірургії ока , завідувач – Барінов Юрій Вікторович. Консультації, обстеження та оперативні втручання — безкоштовні, в межах бюджетного фінансуванyz/

   З повагою, адміністрація.

 4. Сніжана:

  Добрий день!У нас дівчинка 7 років.Ми бачимо що у неї косоокість.Хотілося б отримати консультацію лікаря офтальматолога.Що для цього потрібно?

 5. Кондратюк Інна Миколаївна:

  Доброго дня, я Кондратюк Інна Миколаївна, проживаю у м.Нетішин Хмельницької обл.
  Моїй дитині 13 років і їй поставили діагноз ювеніальний ревматоїдний артрит,
  тому хотіли б потрапити на консультацію до лікаря кардіоревматолога.
  завчасно дякую за відповідь.

  • Адміністрація:

   Шановна Кондратюк Інно Миколаївно!

   На Ваше звернення на сайт від 20.08.2018р. повідомляємо, що в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9, прийом кардіоревматолога не проводиться.

   З повагою, адміністрація.

 6. Роман Данильченко:

  Доброго времени суток)
  Мой сын, Данильченко Михаил Романович, 04.08.2016 г., г. Киев.
  Поставили диагноз, болезнь НОТТА (Стенозирующий лигаментит, «щёлкающий палец») третей степени, большого пальца на двух руках.
  Врач сказал, что необходима только операция.
  Говорят, что данная операция, делается только под общим наркозом, но я общего наркоза, если честно, очень боюсь.
  Я вычитал в интернете, что в Москве, делают такую операцию без общего наркоза, с местной анестезией, в течении 10 минут, по методу доктора Шастина.
  Делают ли такую операцию у Вас?
  Буду Вам ОЧЕНЬ признателен и благодарен за подробный ответ.
  С уважением к Вам, Роман Данильченко, 066-621-63-51, 067-409-20-38

  • Адміністрація:

   Шановний Роман!

   Зверніться для консультації до завідувача приймального хірургічного відділення Чорноволенко Світлани Анатоліївни, т. (044)236-69-47.

   З повагою, адміністрація.

 7. Ірина:

  Як отримати консультацію ревматолога?

  • Адміністрація:

   Шановна Ірино!

   На Ваше звернення на сайт від 18.08.2018р. повідомляємо, що в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9, прийом кардіоревматолога не проводиться.

   З повагою, адміністрація.

 8. Артём:

  Добрый день.Ребенок родился 01.08.18 после выписки были дома два дня после чего попали в больницу с желтушкой. В данный момент находимся на лечении, диагноз так и не установлен по предположению лечащего врача у ребенка галактоземия.Анализами диагноз не подтверждён, может быть результат анализа будет через месяц со слов врача, ребёнок на соевом вскармливании. Можно ли этот диагноз проверить в вашей клинике и как долго ждать результатов. Спасибо!

  • Адміністрація:

   Шановний Артем!

   На Ваше звернення на сайт від 17.08.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може отримати консультацію в Центрі орфанних захворювань НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою м. Київ вул.. В.Чорновола 28/1,
   телефон для довідок ( 044)236-01-19.

   З повагою, адміністрація.

 9. Демедюк Анжела Олександрівна:

  обстеження КТ-показало ознаки інфільтративного ураження шлунку з вторинними вузлами малого сальнику та сальникової сумки …більше даних за лімфопроліферативне ураження…не знаю що робити бо наші лікарі не на що не здатні..хотілось би почути що порекомендуєте ..і дізнатись вартість обстеження..і операції

  • Адміністрація:

   Шановна Анжела Олександрівна!

   Зверніться, будь ласка, за консультацією до зав. приймального хірургічного відділення Чорноволенко Світлани Анатоліївни, т. (044)236-69-47.

   З повагою, адміністрація.

 10. Наталія:

  Доброго дня,
  підкажіть до кого звернутися,

  В 2001 році в Охмадет дитині робили операцію по діагнозу атрезія (стравохід не був пов’язаний зі шлунком).

  Чи можна в архівах заказати дублікат документу що дана операція була, і за якими саме координатами звернутися.

  Дуже дякую за допомогу.

  • Адміністрація:

   Шановна Наталія!

   Зверніться, будь ласка, до інформаційно-аналітичного центру за тел. (044)236-06-12.

   З повагою, адміністрація.

 11. Оратовська Світлана Олексіївна:

  Доброго дня. Півроку тому в лаборатрії поліклініки на Срітенській моя дочка 12 років здавала аналізи: ТТГ, Т4(в), АТПО та інд. НОМА. В кінці липня звернулися до ендокринолога за направленням на планову здачу цих аналізів. Лікар повідомила, що лабораторія не має реагентів для цих аналізів. В приватній лабораторії ці аналізи коштують від 600 грн. Я мати-одиначка, переселенка і не маю змогу сплатити таку суму. Підкажіть, будь ласка, коли моя дитина буде мати змогу здати ці аналізи в лабораторії Охматдиту. Дякую за відповідь.

  • Адміністрація:

   Шановна Оратовська Світлано Олексіївно!

   На Ваше звернення на сайт від 16.08.2018р. повідомляємо, що в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9, тимчасово не проводилось лабораторне обстеження на гормони щитоподібної залози. На даний час можливе обстеження на ТТГ, Т4(в) та індекс НОМА за направленням ендокринолога поліклініки.

   З повагою, адміністрація.

 12. Анна Г:

  Добрый день! У девочки 10 лет повышенная температура тела, от 37 до 37,5. Девочка ни на что не жалуется, ничего не болит и не беспокоит. А температура держится уже вторую неделю. Подскажите, пожалуйста, что это может быть, и что необходимо сделать? Спасибо.

  • Адміністрація:

   Шановна Анно Г.!

   На Ваше звернення на сайт від 15.08.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у педіатра в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Для цього мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   — виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   — свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.
   З повагою, адміністрація.

 13. Іщенко Светлана Леонідовна:

  Добрый день! Я, Ищенко Светлана Леонидовна, проживающая в г.Дружковка Донецкой области. У моего ребенка 11 лет поставлен диагноз нейрофиброматоз 1 типа. При обследовании на ЯМРТ выявлен рост образований в головном мозге. Скажите, как попасть на консультацию к нейрохирургу и генетику. Что для этого необходимо?

  • Адміністрація:

   Шановна Світлано!

   На Ваше звернення на сайт від 15.08.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти консультацію у нейрохірурга в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9, що проводиться кожну середу з 9.00-12.00

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.
   З повагою, адміністрація.

 14. Світлана:

  Добрый день!Подскажите, у ребенка 11 лет диагноз нейрофиброматоз 1 типа,в результате ЯМРТ выявлен рост образований в головном мозге. Мы бы хотели попасть на консультация к генетику и нейрохирургу. Скажите, как это возможно и что для этого необходимо?

  • Адміністрація:

   Шановна Світлано!

   На Ваше звернення на сайт від 15.08.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у невролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 15. Анна:

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи проводиться у вас вакцинація діток вакциною інфанрікс гекса? Що потрібно, аби зробити у вас таке щеплення?

  • Адміністрація:

   Шановна Анно!

   На Ваше звернення на сайт від 15.08.2018р. повідомляємо, що в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9, щеплення дітей не проводиться.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*