Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Адміністрація


2 767 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Євген:

  Доброго дня. Хлопчику 11 років він мочиться в штани, думали переросте, але чим далі тим хуже. Підскажіть будь — ласка, до кого можна звернутися? Дякую

 2. Вікторія:

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, куди нам звернутися з приводу аутизму.
  Справа в тім, що ми проживаємо в Закарпатській області смт Ясіня і дам дали направлення в Охматдит Київ для оформлення групи по інвалідності з аутизму. Дякую.

 3. Юлія:

  доброго дня. піжкажіть будь ласка, по цінах на консультацію терапевта, ендокринолога, кардіолога, гінеколога та проведення УЗД.

 4. Алла:

  Добрий день! Підскажіть, будь ласка, як потрапити на консультацію до лікаря травматолога. У дівчинки 15 років болить коліно уже другий місяць. Поставили діагноз застаріле пошкодження колінного суглоба. Призначене лікування не допомагає. Дуже потрібна консультація.

 5. Вероника:

  г. Чернигов
  Добрый день!
  моему сыну 6 месяцев, у него расщелина верхней губы, обещали в сентябре сделать операцию у нас в Чернигове, но врач заболел и попал в больницу. К кому можно у вас обратиться за консультацией???

 6. Кравчик Оксана:

  Доброго вечора,ми проживаємо в Хмельницькому. У нас направлення від частного лікаря до імунолога.свіжих аналізів тільки кров і моч. Дитині 4 роки.Нас приймуть ваші лікарі.нам дуже потрібно благаю до кого звернутися???

 7. Самойленко Инна Сергеевн:

  Добрый день, подскажите пожалуйста, моей дочери Мирославе 3 года и два месяца, у нее врожденный порок сердца — Стеноз легочной артерии и вторичный ДМПП. По результатам последнего эхокардиографического обследования градиент 17,3. Какие документы, направления нам необходимо иметь на руках, чтоб приехать к вам прооперироваться, сколько стоит обследование у вас пройти? И, можно ли сделать операцию, чтоб не разрезать грудную клетку?

 8. Ирина Кулиш Луганская область г.Рубежное:

  Добрый день. У моего маленьког внука .которому 2,4 года(примесрно с трехмесячного возраста) увеличены лимфоузлы на шейке с обеих сторон. по месту жительства обращались к врачам.сдавали анализы. принимали прописанные препараты.но они не проходят, говорят что это связано с аллергией. Подскажите куда нам еще обратиться,можно ли у Вас обследовать ребенка и как записаться на прием.Если возможно напишите ответ на электронную почту. Огромное спасибо.

 9. Марина:

  Добрый день.Как попасть на приём к Молочек Ю.А.?Направления на приём нет,но очень нужна консультация по поводу удаления аденоидов.Какие нужны документы и по какому адресу принимает доктор?

  • Адміністрація:

   Шановна Марино!

   Зверніться у ЛОР відділення за т. (044)236-17-80

   З повагою, адміністрація.

 10. Віктор:

  Добрий день.Підскажіть,будь ласка,як потрапити до лікаря гематолога?Які необхідні документи?Скільки мати при собі коштів?

 11. Олександр:

  Добрий день!Скажіть будьласка,скільки буде коштувати видалення аденоїдів? Дитина 6 років.

 12. Валерия:

  Здравствуйте!!!У девочки 6,5 лет два года болит живот уже два года.лечили и педиатры и инфекционисты,сейчас лечимся у гастроэнтеролога ,но ей не легче.постоянно болит живот.подскажите можем ли мы обратиться в вашу клинику, для полного обследования?и что для этого нужно и к кому обращаться???мы с города Северодонецк

 13. Ирина:

  Здравствуйте, скажите пожалуйста, как и где можно записаться на МРТ плода у Вас?

 14. Світлана:

  Добрий день! Чи обов’язково треба мати направлення на консультацію до лікаря невропатолога?

 15. Владислав:

  Добрий день.Дитина-iнвалiд 10 років, потребує лікування зубів під наркозом.Підскажіть до кого звернутись і які документи потрібно мати з собою.Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановний Владислав!

   На Ваше звернення на сайт від 13.09.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження та лікування під місцевим знеболенням у стоматолога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.
   Додатково повідомляємо, що лікування зубів під загальним знеболенням (наркозом) проводиться на кафедрі дитячої стоматології НМУ ім. О.О.Богомольця (Національний медичний університет) за адресою вул. Зоологічна, 3 та приватних клініках.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*