Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


3 141 комментарий до «Питання — Відповіді»

 1. Наташа:

  Доброго дня. Дитина 10 років направляється місцевим лікарем (м.Дніпро) на реконструкцію сльозового каналу. Будь ласка,підкажіть контакти консультаційної кліники, офтальмологічний відділ.

  • Адміністрація:

   Шановна Наталія!

   Зверніться до відділення офтальмології за т.(044)236-24-63, завідувач Барінов Юрій Вікторович.

   З повагою, адміністрація.

 2. Оля:

  Доброго вечора! Скажіть будь-ласка,скільки коштує нейросонографія немовляти 2 місяць ?

 3. Юлія:

  Добрий день!Ми з Полтавської області,таке питання,рік назад в г.Полтава нам дали направлення до кардіолога,донькі 2роки,на наступному тижні їдемо на Київ в на консультацію,чи потрібно брати те направлення чи просто подзвонити в реєстратуру записатися??? Дякую

  • Адміністрація:

   Шановна Юліє!

   На Ваше звернення на сайт від 29.09.2018р. повідомляємо, що лікар-кардіолог в консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» не приймає.
   Зверніться до Центру дитячої кардіології і кардіохірургіїза адресою:м. Київ, вул. Чорновола 28/1, т.(044) 238-78-07.

   З повагою, адміністрація.

 4. Катерина Макаренко:

  Добрый день!Моему сыну 7 лет,перешёл во второй класс но так и не хочет учится,поменяли уже место жительства и школу,но всё так же есть проблема-на уроках не занимается(но уже не бегает по классу)Школьный психолог рекомендовал комиссию,были-сказали что очень активный,ну а в целом всё в порядке.В другой школе классный руководитель советует опять психолога(.Скажите как мне попасть к вашему специалисту на приём?Сын не ходит в школу так как учитель «мучается»с ним,а я не могу идти на работу.Помогите!Может и есть какая то проблема?

  • Адміністрація:

   Шановна Катерино Макаренко!

   На Ваше звернення на сайт від 29.09.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у психіатра в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання (буде дійсне на протязі місяця з дня видачі)
   виписку із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о) з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   характеристику з дитячого дошкільного закладу або зі школи;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Обов’язкова присутність обох батьків чи інших законних представників дитини.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

   1) Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pb4.com.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua;
   2) Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
   3) За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 5. Алина:

  Добрый вечер! Скажите пожалуйста как я могу записать ребенка в вашу школу?
  Так как ребенок болеет нужен постоянный уход.в обычную школу ходит не может.

 6. Світлана:

  Добрый день!
  Ребенку 10 дней, родились с небольшой кефалогематомой, при выписке с роддома сказали что сама рассосется, но местный педиатр посоветовала обратится за консультацией к хирургу есть ли необходимость ее высасывать. Также, педиатр сказала что очень коротенька уздечка, нужно подрезать.
  Подскажите, как можно записаться на прием для консультации к хирургу (так как на сайте нашла телефоны поликлиники, а они отправляют в больницу)? Или просто приехать в приемное отделение? в какие дни, время это можно сделать? Какие документы нужно с собой иметь?

  • Адміністрація:

   Шановна Світлано!
   Зверніться до відділення хірургії новонароджених, зав. відділення Максакова Ірина Сергіївна,т.(044)236-09-08.

   З повагою, адміністрація.

 7. Гогуля Світлана:

  Доброго дня. Ми з Києва. Сину 13 років, має зріст 185см. Другий рік дитина скаржиться на безпідставну періодичну тошноту, підвищене слюновиділення, слабкість, швидку втомлюваність, температура 37,3 — 37,6. Гастроентеролог, нервопатолог, ендокринолог своїх патологій не знаходять. Змушені були перейти в заочну школу, звичайну відвідувать не може. Допоможіть! Дайте контакти хто займається пубертатним періодом. Швидше за все це гіпоталамічний синдром, але ніхто нам його ще не підтвердив.

  • Адміністрація:

   Шановна Світлано!

   На Ваше звернення на сайт від 27.09.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у ендокринолога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Прийом лікаря-ендокринолога щоденно з 8.00 до 14.00.

   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   З повагою, адміністрація.

 8. Роман:

  добрий вечір!
  в дитини 4 місяці діагноз: дефект міжпередсердної перегородки.
  Як нам краще поступити*?

  • Адміністрація:

   Доброго дня!
   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що Вам необхідно звернутися в Науково-практичний Медичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Чорновола 28/1.
   Інформація за телефонами: 238-78-07 та 238-78-12.
   З повагою, адміністрація.

 9. Олеся:

  Доброго дня.Ми з Черкаської області, в нас син 9 років мочиться під себе вночі.Куди краще звернутися, в яке відділення щоб здати аналізи.Взагалі з чого почати щоб обстежити у вас дитину? Чи приїхати за попереднім записом чи як? Скільки це займе часу? Буду вдячна за відповідь.

  • Адміністрація:

   Шановна Олеся!

   На Ваше звернення на сайті від 25.09.2018 повідомляємо, що з вашими скаргами ви можете звернутись на консультацію до лікаря уролога дитячого в умовах нашого закладу – консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ “Охматдит”, яка знаходиться за адресою : м.Київ, вул.Стрітенська, 7\9. Попередній запис за телефоном реєстратури : (044) 272 15 91 ; (044) 272 02 34 : (044) 272-39-38 або через «Поліклініка без черг» на сайті https://okhmatdyt-kyiv.newmedicine.com.ua

   Для цього потрібно мати з собою такі документи:
   — направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини
   результати обстежень виконані за місцем проживання : (загальний аналіз крові та сечі, ультразвукове дослідження нирок та сечового міхура).
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів

   Консультації безкоштовні.
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів). В поліклініці відсутній пансіонат, в зв`язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація

 10. Вероніка:

  Доброго здоров’я!Допоможіть будь ласка.Ми з Сумської області.Моєму племіннику не можуть поставити вірний діагноз,з приводу нефрології,у сечі завишені еретроцити.Ледве випросили направлення до вашої лікарні.Нам потрібна консультація чи повне обстеження?Дуже надіємось на вашу допомогу!

  • Адміністрація:

   Шановна Вероніко!

   На Ваше звернення на сайт від 24.09.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у дитячого нефролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Попередній запис до лікарів здійснюється за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 11. Анита Дюкова:

  У новорожденного кафелогематома, в роддоме сказали обратиться за консультацией в вашу поликлинику В срок 14дней. Что нужно при себе иметь для этого?

  • Адміністрація:

   Шановна Аніто!
   Зверніться у відділення хірургії новонароджених, зав. відділення Максакова Ірина Сергіївна, т.(044)236-09-08.

   З повагою, адміністрація.

 12. Наталя:

  Доброго здоров’я.В мого сина птоз.Йому 2рочки.Нас з Івано Франківська направили з птозом до вас вв Охмадит.Скажіть будь-ласка чи проводять у вас операцію на птоз дітям 2 рочки,скільки вона коштує,які треба мати довідки і документи ,щоб до вас приїхати,і скільки з цим птозом з нею операцією потрібно перебувати в вас.Дякуємо.

  • Адміністрація:

   Шановна Наталья!
   Зверніться уприймальне хірургічне відділення, зав. відділення Чорноволенко Світлана Анатоліївна, т.(044)236-69-47

   З повагою, адміністрація

 13. Инна:

  У ребёнка 8лет,постоянно болят уши,2раза была перфорация б\п,отомикоз,гнойные отиты.Какие нужны документы,чтобы проконсультироваться у вас в больнице?

  • Адміністрація:

   Шановна Інно!
   Зверніться у відділення отоларингології, т.(044)236-17-80.

   З повагою, адміністрація

 14. Ковальчук Надія:

  Доброго дня! В мого сина,якому 2 роки, висока температура тримається два дні, на даний час, шість днів назад була викликана температура три дні, збивали нурофеном, лікар назначила нам тоді ж антибіотик аугментин, який ми сьогодні п’ємо сьомий день, та 21.09 поставила діагноз бронхіт. Мене дуже турбує висока температура і поганий загальний стан сина. Чи можемо ми приїхати в неділю до вас і куди саме на обстеження? Оскільки в мене підозра на запалення легенів!

  • Адміністрація:

   Шановна Надія!
   Зверніться у приймальне відділення педіатрії, т.(044)236-31-03.

   З повагою, адміністрація

 15. Іра капітоненко:

  Добрий день!Ми з Сумських області.Дитині 8 років.Заключення по МРТ-дослідженнях:внутрішня неоклюзійна триветрікулярна гідроцефалія,помірна.Кіста шишковидної залози.Є направлення до інституту нейрохірургії імені А.П.Ромаданова,довідка про епідоточення,виписка з історії хвороби.Чи можемо ми з ціми документами звернутися до вашої лікарні на консультацію? Скільки це буде коштувати?Скільки днів триває консультація?І де ми можемо проживати під час консультації?

  • Адміністрація:

   Шановна Іро!

   На Ваше звернення на сайт від 22.09.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у невролога в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання
   виписку з історії розвитку дитини з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків (громадянина України).
   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).
   Прийом лікаря невролога щоденно з 9.00 до 15.00.
   Консультації безкоштовні.
   Попередній запис до лікарів здійснюється на сайті «Поліклініка без черг» (pb4.com.ua) м.Київ Шевченківський район.
   (Довідки за телефонами реєстратури:
   272-15-91; 272-02-34; 272-39-38.)
   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

Залишити коментар

*