Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


3 139 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Алла:

  Здравствуйте!

  Подскажите, пожалуйста, как попасть на консультацию по поводу кефалогематомы. Моя внучка родилась 23.09.2018. Роды были сложные, с применением вакуума. В результате у ребенка образовалась гематома. Участковый педиатр дал направление в хирургическое отделение. Хотелось бы проконсультироваться, действительно нужна ли операция или возможно лечить гематому медикаментозно.

  • Адміністрація:

   Шановна Алло!

   Зверніться у приймальне хірургічне відділення стаціонару за адресою м.Київ, вул. В.Чорновола, 28/1, т.(044)236-69-47.

   З повагою, адміністрація.

 2. Перебейнос Катерина:

  Доброго дня!Будь ласка.Хочемо записатися на консультацію до Косаковського-професара.У нас повторна консультація.Рік назад робили у нього операцію.Дякую.3vz

  • Адміністрація:

   Шановна Перебейнос Катерино!

   На Ваше звернення на сайт від 03.10.2018р. повідомляємо, що записатися на консультацію до професора Косаковського А. Л. Ви можете за тел. 272-15-34.

   З повагою, адміністрація.

 3. Куца Вікторія Григорівна:

  Доброго дня. Напишіть мені, будь ласка, як записати дитину через електронну систему на консультацію до лікаря, що працює у консультативно-діагностичній поліклініці ндсл «охматдит». Ми з іншого міста України, направлення маємо.

 4. Альона:

  Доброго дня. Мене теж будь ласка цікавить як записати дитину через електронну систему на консультацію до лікаря, що працює у консультативно-діагностичній поліклініці ндсл «охматдит». Я теж дзвонила у вищезгадану поліклініку і мені відповіли що неохідно бути в електронній черзі, в яку записуються через сайт і кадають трубку. Я пів години потратила шукаючи «запис на прийом», але нічого не найшла подібного.І що робити???? Дякую.

 5. Кучер Ольга:

  Доброго дня. Підкажіть чи є у Вашій клініці лікар-ортопед і як можна записатись до нього якщо є?

 6. Бондаренко Александр Леонидович:

  Здравствуйте. Хочу уточнить:мы записались на консультацию в офтальмологию к Баринов Ю.В.
  Вопрос в том, что девочке после консультации,возможно,нужно будет хирургическое вмешательство (в Харьковской детской обласной больнице диагностировали хронический дакриоцистит).Какие доверительные документы нужны для операции,если ребёнка сопровождает не опекун?

 7. Марченко Виталий:

  Добрый день. Подскажите пожалуйста, с кем и как можно связать на счет консультации и возможной встречи. Ребенок 3.5 месяца. Пневмония, кардит, отчетность конечностей (и другое). Находимся в Одессе. На лечении с 28.09.2018. Динамика незначительная есть, но причину заболевания никто не может установить и что из-за чего тоже не понятно.
  На сегодняшний день отечность сошла и ушла жидкость около сердца. Но один из желудочков сердца почти не качает.
  В данный момент транспортировка ребенка скорее всего невозможна.
  Жду ответа
  067 22 55 900 Виталий Марченко
  Спасибо

  • Адміністрація:

   Шановний Віталій!

   На Ваше звернення на сайт повідомляємо, що Вам необхідно звернутися в Науково-практичний Медичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Чорновола 28/1.
   Інформація за телефонами: 238-78-07 та 238-78-12.

   З повагою, адміністрація.

  • Адміністрація:

   Шановний Марченко Віталій!

   Всі питання щодо Вашої дитини мають вирішуватися на рівні лікарів. Контактні телефони начмедів і профільних відділень можна отримати на сторінці «Контакти» нашого сайту.

   З повагою, адміністрація.

 8. Євгенія Сергіївна:

  Доброго дня. Напишіть мені, будь ласка, як записати дитину через електронну систему на консультацію до лікаря, що працює у консультативно-діагностичній поліклініці ндсл «охматдит». Ми з іншого міста України, направлення маємо. Для того, щоб ми з дитиною мали змогу приїхати в Київ, я заздалегідь повинна купити ж/д білети. Я дзвонила у вищезгадану поліклініку з метою запису дитини, але мнені сказоно, що неохідно бути в електронній черзі, в яку записуються через сайт. Напешіть мені, буді ласка, весь алгоритм дій, які я повинна зробити для того того, щоб записатися в цю чергу на зручні мені числа місяця, томущо білети я вже купила. Заздалегідь дякую.

 9. Ірина:

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, маємо направлення в житомирську обласну лікарню ( так як проживаємо у Житомирській області), але лікарів на даний час немає. Чи можемо ми з цим направленням звернутись до лікарів ОХМАТДИТу ( пульмонолога та імунолога)

  • Адміністрація:

   Шановна Ірино!

   На Ваше звернення на сайт від 02.10.2018р. повідомляємо, що лікарі пульмонолог та імунолог в консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» не приймають.
   З повагою, адміністрація.

 10. Гарбариніна Наталія Василівна:

  Добрый день. Моей дочке 14 лет. В сентябре прошлого года появилась температура 37,2, через некоторое время стала 37,5. В начале 2018 была стабильно 37,8. К концу лета — 37,8-38,0. Сейчас температура 37,8-38,5. Постоянно болит голова в лобной и височных зонах. Прошли многих врачей, сдали много анализов. Диагноза нет. В сентябре этого года нашли вирус Епштейна Барра и герпес 6 типа. Также ставят субфебрилитет Пьем противовирусные таблетки Изопринозин, улучшения нет. Врачи разводят руками. Прошлый учебный год практически пропустили, в этом году были в школе 3 дня. На индивидуальное обучение не переводят, мотивируя тем что субфебрилитет, вирус и герпес не диагноз. Говорят: «Ходите полноценно в школу, вы должны уже адаптироваться за такое время и привыкнуть к боли».Помогите, ребенок увядает на глазах. Из жизнерадостной девочки превращается в изможденного человека. Что делать? Как попасть к вам на полное обследование? Проживаем в г.Ровно.

  • Адміністрація:

   Шановна Гарбариніна Наталіє Василівно!

   На Ваше звернення на сайт від 02.10.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання (буде дійсне на протязі місяця з дня видачі)
   виписку із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о) з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   довідку про щеплення та про епід.оточення;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.

   Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

   1) Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pb4.com.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua;
   2) Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
   3) За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 11. Наташа:

  Доброго дня! Скажіть будь ласка дівчинці 2 місяці, нам дали направлення до декількох лікарів на завтра, в вас жива черга, чи потрібно наперед записуватися?

  • Адміністрація:

   Шановна п. Наталія!

   В поліклініці працює електронний запис до лікаря. Також можна записатись через сайт http://pb4.com.ua/

   З повагою, адміністрація.

 12. Ірина:

  Доброго дня. В нас діагноз ЮРА дівчинка вік 4,5р. До кого нам звернутись, щоб перепровіритись та пролікуватись у вас в Охмадиті. Діагноз виставлений цього року в березні.

 13. Москаленко Наталія Анатоліївна:

  Доброго дня. Я проживаю в Кіровоградській обл. Сину 1,6 роки. Діагноз халязион повік на обох очах. Його лікують вже третій місяць, а результату не має. Чи можу я привезти сина без направлення (бо його не дають)на огляд лікаря та, якщо потрібно, хірургічне втручання. Як можна записатися до лікаря, щоб нас гарантовано прийняли. До кого звертатись?

 14. Виктория:

  Здравствуйте. Проконсультируйте пожалуйста, моей дочке 1 месяц, с рождения у нас высокое готическое небо (язык почти все время поднят к верху) , при этом у нее отсутствует сосательно-глотательный рефлекс, в данный момент мы реабилитируемся по ле операция закрытия баталового протока (до операции пробовали кушать с пипетки по капле, получалось глотать). Что можно сделать чтоб устранить этот дефект? Буду очень благодарна за ваш ответ

  • Адміністрація:

   ШановнаВікторіє!

   На Ваше звернення на сайт від 01.10.2018р. повідомляємо, що Ваша дитина може пройти амбулаторне обстеження у щелепно-лицьового хірурга Тетруєвої Н.А. в умовах консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.
   Для цього мати з собою такі документи:
   направлення з місця проживання (буде дійсне на протязі місяця з дня видачі)
   виписку із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о) з результатами лабораторних (строком давності не більше 10 днів) та інструментальних досліджень з вказівкою дати обстеження;
   довідку про щеплення та про епід.оточення;
   свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, опікунів.

   Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 18:00 (крім вихідних та святкових днів).

   Консультації безкоштовні.
   Записатися на прийом до лікаря Ви можете за телефонами реєстратури:
   272-02-34; 272-39-38. Лікар приймає кожний четвер.

   В поліклініці відсутній пансіонат, в зв’язку з чим питання проживання в місті Києві під час обстеження дитини батьки вирішують самостійно.

   З повагою, адміністрація.

 15. Ващенко Семен Анатолыйович:

  Доброго дня. Чи можна записатися на прийом в поліклініку до алерголога та лора з направленням до Житомирської обласної поліклініки так як наша района лікарня не має права надавати до Вас направлення. Дякую.

Залишити коментар

*