Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Шановні відвідувачі сайту НДСЛ «Охматдит»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Шановні батьки!

В консультативно–діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» впроваджується електронна система запису до лікаря. Вибачте за тимчасові незручності.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • Через сайт «Поліклініка без черг» ( http://pbcom.ua) — знайти м.Київ, поліклініка «Охматдит», або через сайт лікарні: http://ohmatdyt.com.ua
 • Через термінал самообслуговування в холі біля реєстратури;
 • За телефонами реєстратури: 272-02-34; 272-39-38.

Консультація лікаря проводиться тільки за наявності:

 • Попереднього запису на прийом (електронний талон або SMS- повідомлення у телефоні),
 • Оформленої в реєстратурі медичної карти амбулаторного хворого (форма №025/о),
 • Направлення з місця проживання від педіатра або сімейного лікаря,
 • Виписки із медичної карти амбулаторного(стаціонарного) хворого (форма №027/о).

Дякуємо за порозуміння.

Адміністрація


2 908 комментариев до «Питання — Відповіді»

 1. Валерій:

  Доброго дня підскажіть будь ласка скільки коштує мрт голови

  • Адміністрація:

   Шановний Валерію!

   Якщо дитина є пацієнтом лікарні, то МРТ-обстеження голови виконується безкоштовно. Якщо у Вас є направлення на дане обстеження, то Вам необхідно звернутися за консультацією до відділення променевої діагностики за т. (044)2398891.

   З повагою, адміністрація.

 2. Дмитро:

  Добрий день! У моєї 3 місячної донечки є підозра на муковісцидоз. Підскажіть як діяти і що робити у такому випадку??

  • Адміністрація:

   Шановний Дмитро!
   Зверніться до нашого Центру орфанних захворювань, т.(044)236-01-19.

   З повагою, адміністрація.

 3. АЛЛА:

  Добрый день!
  Ребенку три месяца, на УЗИ выявлено образование округлой формы, неоднородной консистенции,р-р 44,3 х 45,8 прилегающее к левой почке. Мы находимся в Одессе, в болнице отправляют в Киев. Подскажите как нам записаться?

  • Адміністрація:

   Шановна Алла!

   Зверніться за консультацією до зав. приймального хірургічного відділення Чорноволенко Світлани Анатоліївни за тел.(044)236-69-47.

   З повагою, адміністрація.

 4. Заболотня Софія:

  Доброго ранку.Мене з жіночої консультації дали направлення до вас зробити УЗД серця плоду. Банітність 20тижнів. Діагноз: Порушення частоти серцебиття плоду. Підкажітт будьласка,коли і як це можливо зробити?

 5. Сергій:

  Доброго дня. Моєму сину 1 рік 6 місяців, поставили діагноз крипторхізм лівого яєчка, сказали потрібно оперувати, Чи можна звернутись до Вас і що потрібно з собою мати? Дякую.

  • Адміністрація:

   Шановний Сергій!
   Зверніться за консультацією до зав.приймального хірургічного відділення Чорноволенко Світлани Анатоліївни,т.(044)236-69-47.

   З повагою, адміністрація.

 6. Людмила:

  Доброго дня скажіть, у дитини поставили діагнос (внутрішньо виробна інфекція) припустимий цитолегановірус! До кого можна звернутися?

 7. Надія:

  Добрий день. Підскажіть, будь ласка, до якого лікаря нам потрібно записатися, у дитини (вік 2 роки 4 міс.) вже 4 місяці температура 37 -37.5. Діагнозу немає, лише трохи розширені почки і ВВО з шунтуванням.

 8. любов:

  потрібна консультація травматолога як нам потрапити на прийом до лікаря

 9. Олена:

  Доброго вечора.У дитини 10 років виявили на ренгені хондрому гомілкової кістки.До якого лікаря нам звертатися.Як попасти на прийом якщо ми не з Киева,що потрібно.Дякую

 10. Эмилия:

  Нам ставят диагноз артрит,обращались немного тянул левую ногу после лечения не ходит.Сыну год и 3 месяца,анализы Синэво артрит не подтвердили что делать?

 11. Людмила:

  Добрий день,ми з Житомирської області,Новоград-Волинський район,обласний дитячий лікар отолоринголог направили до Вас на консультацію з діагнозом: дитини гострий двобічний гнійний гайморит,аденоїдит ІІ ст.,хронічний сетреторний середній отит,хронічний тонзиліт. Підкажіть будь-ласка, як записатись на консультацію.Дитині 8 років. Дитина-інвалід. Чекатиму на відповідь. Дякую.

 12. Катерина:

  Здравствуйте, сыну 3 месяца, ставят диагноз муковисцидоз. Возможно ли в Вашем учреждении сделать тест ДНК, пройти диагностику и получить консультацию по терапии и уходу за ребёнком?

  • Адміністрація:

   Шановна Катерино!
   Зверніться за консультацією до Центру орфанних захворювань, т. (044)236-01-19.

   З повагою, адміністрація.

 13. ирына:

  подскажите пожалуйста будет 1 11 18 микрогирург Фидельський и как к нему записаться

  • Адміністрація:

   Шановна Ірино!

   Зверніться до відділення мікрохірургії, зав. відділення Фідельський В.В., т.(044)236-96-54.

   З повагою, адміністрація.

 14. Вадим:

  Доброго вечора! Підкажіть, ми були на прийомі у Алерголога (Шестакової). Після огляду нас направили на здачу аналізів та видали новий талон на прийом без дати. Аналізи отримали. Як тепер нам бути ? Записуватись на прийом чи ставати в живу чергу? Оскільки їхати нам далеко(Чернігівська область). Дякую.

 15. Наталья:

  Здравствуйте мне нужна ваша помощь моей дочке 14 лет общий аллерген 725 на руках, на ногах выходит жидкость разных цветов что делать ???

Залишити коментар

*