Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

 

Адреса: Стаціонар — 01135, м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1;
Телефон приймальні головного лікаря:
(044)236-69-42
Електронна адреса: ohmadet.asy@gmail.com
Для запитів журналістів: sofia.kyiv@gmail.com — прес-секретар Софія Кущ

Шановний відвідувач сайту!
Поставити запитання Ви можете на сторінці
сайту: Про лікарню -> Питання-Відповіді

 

Адреса: Консультативно-діагностична поліклініка — м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9.

Режим роботи: щоденно з 8:00 до 18:00, крім святкових та вихідних днів

Реєстратура (044) 272-15-91
(044) 272-39-38
(044) 272-02-34

Телефон/факс: (044)272-00-22

КЕРІВНИЦТВО

Головний лікар  НДСЛ «Охматдит» Садов’як Ірина Дмитрівна
приймальня: тел./факс—(044) 236-69-42
факс (044) 236-61-65
  Заступник з медичної частини Довбня Юрій Васильович              (044) 236-30-05
Іванова Тетяна Павлівна Заступник з медичної частини Іванова Тетяна Павлівна
(044) 236-01-92
  Заступник з поліклінічної роботи (044) 272-30-91
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Заступник з організаційно-методичної роботи Мешкова Олена Михайлівна
(044) 236-30-07
  Заступник з розвитку Полозенко Олег Павлович                (044) 272-01-88
  Заступник з технічних питань Шамрай Віталій Борисович
(044) 236-02-91
 началік відділу кадрів Новиченко Н Н Начальник відділу кадрів Новиченко Надія Миколаївна
(044) 236-13-04
  Заступник з медсестринства (044) 236-98-60
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Голова профспілкового комітету Шевченко Неллі Петрівна
(044) 236-39-71

 

СТАЦІОНАР

Відділення інтенсивної терапії
  Завідувач Карпенко Наталія Петрівна
(044) 236-10-03
Операційне відділення
  Завідувач Мірочник Ігор Наумович
(044) 236-70-20
Відділення анестезіології
  Завідувач Водяницький Сергій Леонідович
(044) 236-22-61
Приймальне хірургічне відділення
  Завідувач Чорноволенко Світлана Анатоліївна
(044) 236-69-47
Відділення ургентної хірургії з ліжками нейрохірургії
  Завідувач Гришин Олександр Олександрович
(044)238-00-07
  Лікарі-нейрохірурги (044)360-15-50
Відділення торакоабдомінальної хірургії
  Завідувач Сільченко Михайло Іванович
(044) 236-22-54
Відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії
  Завідувач Фідельський Володимир Васильович
(044) 236-96-54
Відділення ортопедії та травматології
  Завідувач Бебешко Олексій Володимирович
(044) 236-70-52
Відділення гнійної хірургії
  Завідувач Кисіль Надія Павлівна
(044) 236-59-75
Травмпункт
  Завідувач Мухопад Олександр Євгенович
(044) 236-95-44
 Український медичний центр дитячої офтальмології та мікрохірургії ока
  Завідувач центру Барінов Юрій Вікторович
(044) 236-24-63
Відділення отоларингології
  Завідувач Молочек Юрій Анатолійович
(044) 236-17-80
Відділення дитячої та підліткової гінекології
  Завідувач Гаврилова Ірина Всеволодівна
(044) 236-74-65
Український дитячий центр клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії
  Завідувач центру Волошина Наталія Олександрівна
(044) 236-97-67
Відділення інтенсивної терапії гострих інтоксикацій Центру
  Завідувач Урін Олександр Олександрович
Відділення інтенсивної терапії хронічних інтоксикацій
  Завідувач Пономарьова Марія Андріївна
Відділення інтенсивної терапії і гіпербаричної оксігенації
  Завідувач Сафронова Ірина Олександрівна
Центр дитячої онкогематології  і трансплантації кісткового мозку
  Завідувач центру Донська Світлана Борисівна
(044) 236-42-15
Референс-лабораторія Центру ДОГ і ТКМ
  Завідувач Кремінська Олена Семенівна
(044) 236-29-87
Відділення підтримуючої хіміотерапії зі стаціонаром денного перебування Центру ДОГ і ТКМ
  Завідувач Стецюк Ольга Михайлівна
(044) 236-52-09
Відділення інтенсивної хіміотерапії Центру ДОГ і ТКМ
  Завідувач Стецюк Ігор Валентинович
(044) 236-12-22
Відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань Центру ДОГ і ТКМ
  Завідувач Кубаля Наталія Олександрівна
(044) 236-09-91
Відділення трансплантації кісткового мозку Центру ДОГ і ТКМ
  Завідувач Рижак Олег Анатолійович
(044) 236-02-14
Центр неонатології
  Завідувач Бакаєва Олена Миколаївна
(044) 236-02-37
Відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей
  Завідувач Ніконова Лариса Василівна
(044) 236-39-55
Хірургічне відділення для новонароджених
  Завідувач Максакова Ірина Сергіївна
(044) 236-09-08
Відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей
  Завідувач Орлова Тетяна Олександрівна
(044) 236-69-20
Відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації дітей з перинатальною патологією
  Завідувач Старенька Світлана Яківна
(044) 236-02-37
Спеціалізований медико-генетичний центр
  Завідувач центру Галаган Віра Олексіївна
(044) 236-31-06
Центр орфанних захворювань  
  Завідувач Пічкур Наталія Олександрівна
(044) 236-01-19
Центр радіології
  Завідувач Пляцек Володимир Анатолійович
(044) 236-10-39
Діагностичне відділення
  Завідувач Коломоєць Ірина Володимирівна
(044) 236-69-72
Український референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології
  Завідувач  центру Яновська Вікторія Григорівна
(044) 272-09-80
Бактеріологічна лабораторія
  Завідувач Головня Оксана Миколаївна
(044) 236-31-13
Педіатричне відділення
  Завідувач Грищенко Оксана Миколаївна
(044) 236-31-03
Інфекційне боксоване відділення для дітей молодшого віку
  Завідувач Зарудня Ольга Федорівна
(044) 236-21-91
Інфекційне діагностичне боксоване відділення
  Завідувач Мостовенко Раїса Василівна
(044) 236-79-83
Відділення ендокринології
  Завідувач Погадаєва Наталія Леонідівна
(044) 236-69-05
Відділення дитячої неврології
  Завідувач Савченко Олена Іванівна
(044) 236-76-13
Центр інфекційних хвороб  «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД»
  Завідувач центру Солдатенкова Ксенія Вікторівна
(044) 238-05-18
Організаційно-методичний відділ
  Завідувач Козелкова Марина Борисівна
(044) 236-06-12
Методично-організаційний моніторинговий центр
  Завідувач Романенко Лідія Володимирівна
(044) 236-60-16
Відділення відновного лікування
  Завідувач Воронько Тамара Василівна
(044) 236-10-39
Центр медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги
  Завідувач центру Анопрієнко Олена Василівна
(044) 236-98-61
Дитяче патологоанатомічне відділення
  Завідувач Жежера Володимир Миколайович
(044) 236-99-98
Центр служби крові
  Завідувач Перетятко Дмитро Віталійович
(044) 236-26-99
Центральне стерилізаційне відділення
  Старша медсестра Ковальчук Ольга Валентинівна
(044) 272-09-80

 

КОНСУЛЬТАТИВНО — ДІАГНОСТИЧНА ПОЛІКЛІНІКА

  Реєстратура (044) 272-15-91
(044) 272-39-38
(044) 272-02-34