Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Print This Post

Щорічно, кожну другу п’ятницю повного тижня березня з ініціативи Міжнародного комітету дня сну в Міжнародній асоціації медицини сну (WASM) проводиться Всесвітній день сну. Цей день спрямований на пропаганду користі правильного і здорового сну, залучення суспільства до проблем сну та їх медичним, освітнім та соціальним аспектам, а також на запобігання і управління порушеннями сну.
На сьогодні полісомнографія визнана золотим стандартом вивчення порушень дихання, пароксизмальних станів під час сну. Передчасно народжені та діти з перинатальною патологією входять до групи ризику синдрому раптової дитячої смерті (СРДС), апное, життєзагрозливим станам.
В НДСЛ «ОХМАТДИТ» впроваджені програми безпечного сну з первинної та вторинної профілактики СРДС, гігієни сну для профілактики порушень сну у родині. Діти з вродженою та рідкісною патологією (орфанні захворювання) входять в групу ризику снозалежних дихальних розладів, що потребують респіраторного менеджменту із застосуванням респіраторної терапії (СРАР, неінвазивна вентиляція) для покращення якості життя.
Детальніше »

Адміністрація НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України повідомляє, що
27 лютого 2019 року відбудеться День орфанного хворого.

Тема заходу: «Сучасні підходи до вакцинації: проблеми та перспективи. Особливості імунізації хворих з орфанними захвореннями.»
Головний гість конференції Лапій Федір Іванович. – головний експерт МОЗ України, к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб, дитячий імунолог.
Запрошуються фахівці мультидисциплінарної групи НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, лікарі, які надають медичну допомогу пацієнтам з орфанними захворюваннями, представники професійних та пацієнтських громадських організацій, а також пацієнти з орфанними захворюваннями (МПС, Гоше, ФКУ, Помпе, ЮРА, Фабрі, гемофілія та інші).

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Черновола 28/1, корпус 15, актова зала, о 14.00 год.

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції НДСЛ «Охматдит» МОЗ України повідомляє про наміри ідентифікації корупційних ризиків в своїй діяльності. Додатково планується перегляд складу комісії з ідентифікації та оцінки корупційних ризиків. Підготовче засідання комісії відбудеться 17.12.2018 року о 09:00 (місце уточнюється та буде повідомлено пізніше).
Просимо представників громадськості, які бажають взяти участь в діяльності комісії, до 17:00 16.12.2018 року надати свої пропозиції на електронну адресу anticor.ohmatdyt@gmail.com.

16.11.2018 р. відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена 30-річчю роботи СМГЦ НДСЛ «Охматдит».

На конференції прийняли участь 195 фахівців різного профілю: лікарі-генетики з різних регіонів України, лаборанти-генетики, лікарі УЗД-діагностики, неонатологи, педіатри, кардіологи та інші. Детальніше »

МАТЕРІАЛИ СЕПСИС ФОРУМУ ISF 2018

Бангкок.Таїланд.1-3 жовтня 2018.

Учасники форуму: заступник головного лікаря з медичної частини Іванова Т.П., лікар відділення хірургії новонароджених Ханес Г.С.                                                                                 

12-й   Міжнародний сепсис форум  Global Septic Assosiation та 9-а Critical Care конференція Таїланду  проходили одночасно в Королівському (Чулалонгкорн) Меморіальному  шпиталі Бангкока (Таїланд) по тематиці  «Новітні знахідки та виклики»  за участю делегатів  всіх частин світу. Детальніше »

         Методично-організаційним навчально-ресурсним центром НДСЛ «Охматдит» МОЗ України,  відповідно до клопотання  Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації (лист від 05.10.2018р. № 1/03-4247),  30.10-01.11.2018р.  у м. Сєвєродонецьку було проведено виїзний 3-денний навчальний семінар-тренінг для медичних працівників закладів охорони здоров’я Луганської області: «Сучасні принципи ведення лактації та грудного вигодовування. Підготовка спеціалістів з оцінки закладів охорони здоровя на відповідність  статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» . Детальніше »

27 жовтня 2018 р. провідні спеціалісти зі Сполучених Штатів Америки в галузі дитячої ортопедії та травматології ознайомились з роботою відділення ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит».

Детальніше »

25-26 жовтня під патронатом ГО «Всеукраїнської асоціації дитячих ортопедів-травматологів» відбувся «Перший міжнародний навчальний курс з дитячої травматології», присвячений пам’яті видатного дитячого ортопеда-травматолога, фундатора школи дитячої мікрохірургії професора О. В. Дольницького.

Детальніше »

1-2 листопада 2018 р. в м. Києві проходитиме Науково-практична конференція з міжнародною участю до 10-річчя заснування Центру Орфанних захворювань на базі НДСЛ «Охматдит»

Детальніше »

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі першого міжнародного навчального курсу з дитячої травматології,  який відбудеться 

25-26 жовтня 2018 р.

Організатор конференції: ГО «Всеукраїнська асоціація дитячих ортопедів-травматологів».

Співорганізатори:  ВГО «Асоціація травматологів-ортопедів України», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит». Детальніше »