Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України

Це єдиний офіційний сайт Лікарні!

В соцмережах наших офіційних сторінок немає!

 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

З 6-8 грудня в м.Києві в НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України відбувся 3-денний семінар-тренінг «Надання медико-соціальних послуг підліткам та молоді. Добровільне консультування та тестування на ВІЛ» для співробітників існуючих «Клінік, дружніх до молоді» та тих, що будуть створені найближчим часом, а також лікарів первинної ланки.
На тренінгу було присутні 32 медичних працівників з Вінницької, Волинської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Черкаської областей, м. Києва та НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

http://kdm-ldd.org.ua/medics/index.php?tab=1&subtab=1&submenu=13&entity=40

Эмблема ДЛС в Украине. (1)

Виповнилося 3-роки з дня отримання обладнання для першої в Україні дитячої лабораторії сну.

В 2015 році завдяки співпраці адміністрації лікарні НДСЛ «ОХМАТДИТ» та Клініки імені Карла Тіма, Котбус, Німеччина, особисто професору Томасу Ерлеру фірма медичного обладнання Saegeling Medizintechnik подарувала в якості гуманітарної допомоги  обладнання для першої в Україні Дитячої Лабораторії Сну – діагностичну полісомнографічну систему Philips Alice 6 LDE. Детальніше »


З 2012 року Центр служби крові (на той час відділення трансфузіології) розпочало активну співпрацю з Американським міжнародним альянсом охорони здоров’я (АМАОЗ).
За період співпраці працівники Центру служби крові пройшли навчання з питань менеджменту якості в службі крові з залученням міжнародних експертів. На даний час Центр служби крові активно впроваджує систему менеджменту якості: розроблені документи (стандартні операційні процедури, протоколи, журнали, алгоритми дій), проводиться валідація обладнання, здійснюється контроль якості компонентів крові, налагоджено «холодовий ланцюг» при заготівлі, зберіганні та транспортуванні компонентів крові.

Детальніше »


Друге грудня 2017 року надовго запам’ятається маленьким пацієнтам одного з корпусів National Children’s Hospital «Охматдит» завдяки чарівній і радісній події. Саме цього дня до них із майстер-класом із декорування печива та пряничних будиночків завітали ГО Здорове Людство та супер-команда волонтерів із U.S. Embassy Kyiv Ukraine – Tessie Brown, Tucker Brown, Victoria Choe та Gia Lopez Ramirez!

Із самого початку зустрічі діти відчули, що потрапили в казку: перед ними – тендітний будиночок з печива та розмаїття солодощів, – пряники, цукерки, льодяники, мініатюрні мармелад та печиво. Словом, все, щоб перетворити будиночок з печива на помешкання казкової феї або зайчика-ласунчика. Завдяки секретному інгредієнту, запропонованому гостями, – глазурі, діти, як чарівники, змінювали їстівні будиночки; кріпили солодкі прикраси, попередньо скуштувавши їх кожного виду.

Детальніше »


01 грудня 2017 року з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в Центрі «Клініка, дружня до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України відбувся інтерактивний семінар-тренінг зі студентами НМУ ім. О.О.Богомольця під час якого була надана інформація щодо проблеми поширення ВІЛ-інфекції в Україні та світі і можливі шляхи призупинення епідемії. Студенти ознайомились з основними принципами роботи дружнього підходу Центру «КДМ». В ході проведення семінару було обговорено роль «Клінік, дружніх до молоді» в боротьбі з поширенням ВІЛ-інфекції шляхом проведення активної інформаційно-просвітницької роботи серед молоді, консультувань та тестувань на ВІЛ-інфекцію, індивідуальних консультувань з питань профілактики ризикової поведінки.

Детальніше »

24 листопада 2017 р. в м.Чернівці відбулась чергова зустріч офтальмологів Чернівецької області.

 

В місті Чернівці 24 листопада відбулась чергова зустріч офтальмологів Чернівецької області, де обговорювались важливі питання офтальмології. Завідуючий УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, доцент Барінов Ю.В. поділився з колегами нашою тактикою оперативного лікування вроджений катаракт з використанням сучасних вітреоретинальних інструментів.  Це допомогло нам знизити інвалідність з цього захворювання майже вдвічі за рахунок запобігання поширених ускладнень, які виникають під час традиційної техніки операції та після неї.  Продемонстрований відеофільм наочно довів переваги запропонованої методики.

Детальніше »

25 листопада 2017 р. в Українському домі, м. Київ відбулася щорічна конференція офтальмологів «Сучасна офтальмологія. Досягнення та протиріччя».

В суботу 25 листопада в Києві в Українському домі відбулася щорічна конференція офтальмологів «Сучасна офтальмологія. Досягнення та протиріччя». Перед майже 500 учасників виступила завідувач відділення мікрохірургії та реконструктивно-пластичної хірургії ока УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, к.мед.н. Барінова А.О. з докладом на тему «Інфантильні гемангіоми орбіти та пері орбітальної області. Сучасний погляд на лікування».

Наші фахівці займаються лікуванням цієї патології з дня існування (2005). Детальніше »

IMG_434220-24 листопада 2017 року студентами та викладачами НМУ ім. О.О. Богомольця був проведений Тиждень Донора у Центрі служби крові НДСЛ «ОХМАТДИТ»

Адміністрація НДСЛ»ОХМАТДИТ» МОЗ України та Центр служби крові вдячні студентам, викладачам, працівникам деканатів та ректорату НМУ ім.О.О.Богомольця за проведення та участь у акції»Тиждень Донора», який проходив на базі ЦСК «ОХМАТДИТ» МОЗ України з 20 по 24 листопада 2017 року. Завдяки допомозі небайдужих учасників заходу було заготовлено більше ніж сотня доз еритроцитів та свіжозамороженої плазми, що значно поповнело запаси вкрай необхідних компонентів крові ЦСК НДСЛ»ОХМАТДИТ» МОЗ України. Це забезпечило  лікувальний процес, що зберегло не одне  життя наших маленьких пацієнтів.

Дуже вдячні та сподіваємося на подальшу співпрацю. Детальніше »

IMG_3765
22 листопада 2017 року Центром орфанних захворювань НДСЛ «ОХМАТДИТ» в рамках Дня орфанного пацієнта, який вдруге проводиться в нашій лікарні, була обговорена тема: «Проблеми остеопорозу. Діагностика і моніторинг при фенілкетонурії та інших орфанних метаболічних захворюваннях». До участі в заході було запрошено представників ГО та пацієнтів, хворих на рідкісні метаболічні захворювання, лікарів мультидисциплінарної команди.

Вступне слово мала заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» Іванова Тетяна Павлівна.

В роботі конференції мали доповіді  провідний науковий співробітник ДУ „Інститут травматології та ортопедії НАМН України” Кінча-Поліщук Т.А., зав. ЦОЗ Пічкур Н.О., лікар-дієтолог Центру орфанних захворювань Шкурко Т.О. Детальніше »

У жовтні 2017 р. на протязі місяця лікарі відділення ТКМ та ІМДХТ Центру ДОГ і ТКМ нашої лікарні Юлія Базалук і Софія Мацібох підвищували свій професійний рівень на стажуванні у дитячому шпиталі Bambino Gesu у м. Римі (Італія). У відділенні трансплантації кісткового мозку цього шпиталю проводиться найбільша кількість трансплантацій у дітей в Європі та третина всіх дитячих ТКМ в Італії. Тут проводять всі види трансплантації кісткового мозку: аутологічна та алогенна (як родинна — сумісна та частково-сумісна, так і неродинна).

Наші лікарі мали змогу познайомитися з найсучаснішими методиками лікування дітей, хворих на онкологічні та інші захворювання, що потребують ТКМ. Серед них — методика гаплоідентичної трансплантації з αβ-деплецією, а також методика з використанням високодозового посттрансплантаційного Циклофосфаміду. Наші лікарі безпосередньо працювали у відділенні ТКМ шпиталю: оглядали пацієнтів, обговорювали тактику їхнього лікування, брали активну участь в наукових конференціях. Дуже корисними були обговорення складних клінічних ситуацій з керівником онкогематологічної клініки шпиталю професором Франко Локателлі та його лікарями. Детальніше »