Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України

Це єдиний офіційний сайт Лікарні!

В соцмережах наших офіційних сторінок немає!

 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

День молоді. Фестиваль молодіжних ініціатив «YOUTHDAY»

24.06.2017 року співробітники Центру «Клініка, дружня до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України: зав. Центру Вечерко В.М., лікар-психолог Дорохіна А.О. та сестра медична Якименко Г.Г. разом з волонтерами Центру взяли участь у фестивалі молодіжних ініціатив Youthday, що відбувався в Маріїнському парку з нагоди Дня молоді.
Співробітники Центру «КДМ» активно проводили інформаційно-просвітницьку роботу серед відвідувачів фестивалю з питань профілактики ВІЛ-інфекції та ЗПСШ, ризикової поведінки, збереження репродуктивного здоров’я, інформували про роботу Центру «КДМ».
Схвальний відгук про роботу Центру «Клініка, дружня до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України надала в.о. міністра МОЗ України Уляна Супрун, яка відвідала фестиваль та мала змогу ознайомитися з основними принципами роботи Центру «КДМ».

18155780_1897629567141001_5172491497391203077_o25 травня відбувся семінар «Основи паліативної допомоги дітям. Міжнародний досвід» для лікарів педіатрів та сімейних лікарів міста Києва. Це перша лекція з п’яти присвячених паліативній допомозі  дітям в рамках проекту «Адвокація Надання паліативної допомоги дітям серед медичної спільноті м. Києва»

Наші консультанти розповіли лікарям про принципи роботи мультидисциплінарної команди і своєї ролі в ній.
Ми дуже раді тому, що багато хто з слухачів зацікавилися тематикою паліативної допомоги дітям і хочуть дізнатися про неї якомога більше. Детальніше »

Семінар-нарада «Актуальні питання дитячої гематології», 26-28 травня 2017 р., м. Запоріжжя.

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація дитячих онкогематологів України» сумісно з НДСЛ «ОХМАТДИТ», 26-28 травня поточного року в м. Запоріжжя було проведено черговий Семінар-нараду «Актуальні питання дитячої гематології». Безпосередньо організацією та проведенням семінару-наради займалися Голова Правління ВГО «Асоціація дитячих онкогематологів України», зав. Центром ДОГ і ТКМ Світлана Донська, заступник Голови Правління, зав. від. ТКМ та ІМДХТ Олег Рижак та секретар Правління лікар-ординатор відділення ТКМ Юлія Базалук. У роботі семінару-наради прийняли участь керівники та представники всіх дитячих онкогематологічних відділень України, всіх підрозділів Центру ДОГ і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ», а також БФ «Краб» в особі його керівника — Лариси Лавренюк. З доповідями виступили представники НДСЛ «ОХМАТДИТ» (С. Донська, О. Рижак, Ю. Базалук, Н. Кавардакова, О. Кремінська, О. Шарамок, прот. Сергій Хаєнко, О. Чекмарьова), НМУ ім. Д. Галицького у м. Львові – А. Маркін, БФ «Краб» -Л. Лавренюк. Доповіді було присвячено лабораторній діагностиці онкогематологічних захворювань, інноваційним препаратам в лікуванні дітей з онкогематологічною патологією, патологіям гемостазу, трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин, грибковим інфекціям у онкогематологічних пацієнтів, психологічним та духовним аспектам надання допомоги дітям та їх родинам, а також партнерству з громадськими організаціями під час лікування дитини з онкозахворюванням. Наступний Семінар-нараду буде проведено восени. Детальніше »

FullSizeRender24.05.2017 року в м. Києві відбувся Науково-практичний симпозіум з міжнародною участю «Медико-психологічне, правове та біоетичне забеспечення медичної допомоги новонародженим».

Організатором цього заходу виступила Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, кафедра неонатології НМАПО імені П.Л.Шупика.

В програмі конференції були представлені доповіді, майстер-клас з методу «Мама-Кенгуру» та стендові доповіді.

З доповідями виступили провідні спеціалісти з області неонатології, педіатрії, анестезіології та інтенсивної терапії, юриспруденції.

Особлива вдячність нашим польським колегам, які представили доповіді про актуальні питання в галузі лікування анемії передчасно народжених дітей та догляду за шкірою. Детальніше »


09-12.05.2017 в м. Єрусалим (Ізраїль) відбувся 28-й міжнародний симпозіум «I-BFM Study Group» («Міжнародна дослідницька клінічна група»), що був присвячений сучасним досягненням та новітнім стратегіям в лікуванні гострих лейкемій та лімфом у дітей.
Міжнародна дослідницька група I-BFM об`єднує лікарів та науковців більше ніж 34 країнах світу. Українська кооперативна група по лікуванню дитячих лейкемій та лімфом, яку очолює заслужений лікар України і керівник Центру ДОГ і ТКМ С.Б. Донська, є повноправним членом цієї міжнародної професійної спільноти c 2008 року. В складі I-BFM групи є різні комітети з питань сучасних методів діагностики та лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями.
В роботі симпозіуму активну участь приймали лікарі Центру Дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні «Охматдит».
Наші лікарі обговорювали актуальні робочі питання, ділилися власним досвідом з колегами з інших країн, а також с керівництвом I-BFM-Study Group. Детальніше »


21 квітня 2017 року в Національній дитячий спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» пройшла з успіхом науково-практична конференція «Високоспеціалізована мультидисциплінарна медична допомога новонародженим: досвід, здобутки та перспективи», яка була присвячена 40 – річчю створення неонатологічної служби нашої лікарні.
Конференція була організована Неонатологічним центром НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, кафедрою неонатології НМАПО імені П.Л. Шупика, Асоціацією неонатологів України.
Спонсорами заходу виступили компанії «Амакса», «Екокідс», «Nestle», «Нутриція», «Семілак», «Фрісланд Кампіна Юер», «Біофарма», «Хумана», ТМ «Раненько», ТОВ «Вектормед». Детальніше »

З 26 по 29 березня 2017 року в м. Марсель, Франція відбувся 43-й щорічний мітинг Европейського товариства з трансплантації крові та кісткового мозку (EBMT).
Відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапіі (від. ТКМ та ІМДХ) Центру ДОГ і ТКМ нашої лікарні є членом цього авторитетного та визнаного у всіму світі професійного товариства, що курує проведення трансплантації стовбурових кровотворних клітин (ТСГК) у Європі та не тількі (його членами є Центри з Австралії, Нової Зеландії, Канади, Ізраїлю та інш. країн Світу), з 2005 року. Детальніше »

IMG_428431 березня – 1 квітня 2017 р. у м. Чернівці на базі Буковинського державного медичного університету відбулася щорічна науково-практична конференція дитячих ендокринологів Україні  «Сучасна дитяча ендокринологія». Організатор конференція – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація дитячих ендокринологів», яку очолює головний позаштатний дитячий ендокринолог МОЗ України д.мед.н, Зелінська Н.Б. Детальніше »

 

8FFakUgZiNw20-21 квітня 2017 року відповідно до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій 2017 року, проводиться науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання мультифакторної та спадкової патології. Орфанні метаболічні захворювання» (далі – Конференція).

Організаторами Конференції є Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Національна дитяча лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України за сприяння Асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики.

До участі в Конференції запрошуються головні позаштатні спеціалісти з медичної генетики та загальної практики/сімейної медицини управлінь охорони здоров’я регіонів України, координатори регіонів з питань орфанних захворювань, лікарі-генетики, лікарі-лаборанти-генетики, біологи, фахівці, які надають медичну допомогу пацієнтам з орфанними захворюваннями. Детальніше »

17425111_1286446878097734_7161861017860633889_nДитячий хірург нашої лікарні добровольцем працює в зоні проведення АТО

Упродовж другої спеціальної місії Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова у Попасній на Луганщині семеро лікарів ПДМШ за чотири дні оглянули 436 дітей.

Серед них працював лікар нашого закладу, дитячий хірург відділення торако-абдомінальної хірургії – Сергій Петрик.

 За словами дитячого хірурга Сергія Петрика, ці діти – вихованці одного дошкільного закладу і трьох загальноосвітніх. «Додатково оглянули ще близько 20 дітей, які не є вихованцями цих чотирьох закладів. Кожний ранок у нас починався з огляду таких «позапланових дітей», яких батьки самостійно приводили до нас у лікарні, де ми жили чотири дні», – розповідає він. Детальніше »