Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

         Методично-організаційним навчально-ресурсним центром НДСЛ «Охматдит» МОЗ України,  відповідно до клопотання  Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації (лист від 05.10.2018р. № 1/03-4247),  30.10-01.11.2018р.  у м. Сєвєродонецьку було проведено виїзний 3-денний навчальний семінар-тренінг для медичних працівників закладів охорони здоров’я Луганської області: «Сучасні принципи ведення лактації та грудного вигодовування. Підготовка спеціалістів з оцінки закладів охорони здоровя на відповідність  статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» . Детальніше »

27 жовтня 2018 р. провідні спеціалісти зі Сполучених Штатів Америки в галузі дитячої ортопедії та травматології ознайомились з роботою відділення ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит».

Детальніше »

25-26 жовтня під патронатом ГО «Всеукраїнської асоціації дитячих ортопедів-травматологів» відбувся «Перший міжнародний навчальний курс з дитячої травматології», присвячений пам’яті видатного дитячого ортопеда-травматолога, фундатора школи дитячої мікрохірургії професора О. В. Дольницького.

Детальніше »

1-2 листопада 2018 р. в м. Києві проходитиме Науково-практична конференція з міжнародною участю до 10-річчя заснування Центру Орфанних захворювань на базі НДСЛ «Охматдит»

Детальніше »

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі першого міжнародного навчального курсу з дитячої травматології,  який відбудеться 

25-26 жовтня 2018 р.

Організатор конференції: ГО «Всеукраїнська асоціація дитячих ортопедів-травматологів».

Співорганізатори:  ВГО «Асоціація травматологів-ортопедів України», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит». Детальніше »

У рамках нашого міжнародного співробітництва до лікарні НДСЛ «ОХМАТДИТ» з дводенним візитом на благодійній основі приїхали спеціалісти з Італії.

Професор Сімоне Чезаро є одним з найкращих світових спеціалістів у трансплантології, а лікар Массимілано де Бортолі має постійну практику в цій галузі. Їхній візит до лікарні мав для нас, передусім, дві надважливих мети: аудит та рекомендації щодо розвитку та роботи відділення трансплантації кісткового мозку.
Детальніше »

https://www.facebook.com/social.council.moz

Громадська Рада при МОЗ України :

НДСЛ Охматдит розшукує героїв, тих для кого «лікар» — не просто професія, а покликання.

Тих, хто готові прийняти виклик у боротьбі із дитячим раком.Лікарям буде організовано навчання та стажування в іноземних клініках.

Можливо це ваш шанс, або ж поділіться цією новиною з іншими лікарями! Детальніше »

Група лікарів колишнього Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку перешкоджають роботі реорганізованого відділення, чим ставлять під загрозу життя та здоров’я маленьких пацієнтів.

17 серпня завідуючого відділенням ТКМ Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Олега Рижака було звільнено після проведення службової перевірки та винесення двох доган за систематичне невиконання посадових обов’язків.

Перевірка виявила в роботі Рижака низку порушень, а саме: неподання замовлень на закупівлю лікарських засобів згідно з Національним переліком основних лікарських засобів, що має здійснювати лікарня; введення в оману батьків щодо відсутності ліків на складі лікарні, що призводило до закупівлі батьками за власні гроші наявних у лікарні препаратів, відсутні призначення та показання для проведення трансфузії в історії хвороби пацієнтів, невідповідність лікарських призначень фактичному призначенню препаратів крові, а також численні скарги батьків щодо зловживання службовим становищем та отримання неправомірної вигоди.

Детальніше »

9-а зустріч координаторів з підтримки грудного вигодовування індустріальних країн Західної Європи, 5-7 червня, SteenwijkdeBult, Нідерланди 

5-7 червня в містечку Steenwijk-de-Bult, що в Нідерландах відбулась чергова  9-а зустріч координаторів з підтримки грудного вигодовування індустріальних країн Західної Європи та співдружності незалежних держав, в якій взяли участь представники  головного офісу ЮНІСЕФ (Нью-Йорк) та координатори з понад 25 держав світу.

Від України були присутні Олена Костюк, доцент кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика та Наталія Муравйова, співробітник методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ». Детальніше »

6.06.2018 року в м.Белград, Сербія, в рамках 41-ї Європейської конференції по кістозному фіброзу (муковісцидозу), відбулось засідання Європейської робочої групи з неонатального скринінгу муковісцидозу. Засідання відкрив голова робочої групи, проф.Кевін Саузерн (Ліверпуль), який проаналізував рівні впровадження програм неонатального скринінгу в країнах Європи. Україну представляла делегація, у складі президента Всеукраїнської асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики, чл.-кор. НАМН України, проф. Горовенко Н.Г., завідуючої лабораторією медичної генетики Національної спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України д.б.н. Ольхович Н.В. та директора ДЗ «Референс-центр з молекулярної діагностики МОЗ України», к.м.н Россохи З.І.
В усних доповідях представники дев’яти європейських країн, серед яких Велика Британія, Німеччина, Чехія, Нідерланди, Австрія, Сербія, Македонія та Росія, представили аналіз ефективності національних програм неонатального скринінгу на муковісцидоз та можливі шляхи їх удосконалення.

Детальніше »