Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

https://www.facebook.com/social.council.moz

Громадська Рада при МОЗ України :

НДСЛ Охматдит розшукує героїв, тих для кого «лікар» — не просто професія, а покликання.

Тих, хто готові прийняти виклик у боротьбі із дитячим раком.Лікарям буде організовано навчання та стажування в іноземних клініках.

Можливо це ваш шанс, або ж поділіться цією новиною з іншими лікарями! Детальніше »

Група лікарів колишнього Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку перешкоджають роботі реорганізованого відділення, чим ставлять під загрозу життя та здоров’я маленьких пацієнтів.

17 серпня завідуючого відділенням ТКМ Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Олега Рижака було звільнено після проведення службової перевірки та винесення двох доган за систематичне невиконання посадових обов’язків.

Перевірка виявила в роботі Рижака низку порушень, а саме: неподання замовлень на закупівлю лікарських засобів згідно з Національним переліком основних лікарських засобів, що має здійснювати лікарня; введення в оману батьків щодо відсутності ліків на складі лікарні, що призводило до закупівлі батьками за власні гроші наявних у лікарні препаратів, відсутні призначення та показання для проведення трансфузії в історії хвороби пацієнтів, невідповідність лікарських призначень фактичному призначенню препаратів крові, а також численні скарги батьків щодо зловживання службовим становищем та отримання неправомірної вигоди.

Детальніше »

9-а зустріч координаторів з підтримки грудного вигодовування індустріальних країн Західної Європи, 5-7 червня, SteenwijkdeBult, Нідерланди 

5-7 червня в містечку Steenwijk-de-Bult, що в Нідерландах відбулась чергова  9-а зустріч координаторів з підтримки грудного вигодовування індустріальних країн Західної Європи та співдружності незалежних держав, в якій взяли участь представники  головного офісу ЮНІСЕФ (Нью-Йорк) та координатори з понад 25 держав світу.

Від України були присутні Олена Костюк, доцент кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика та Наталія Муравйова, співробітник методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ». Детальніше »

6.06.2018 року в м.Белград, Сербія, в рамках 41-ї Європейської конференції по кістозному фіброзу (муковісцидозу), відбулось засідання Європейської робочої групи з неонатального скринінгу муковісцидозу. Засідання відкрив голова робочої групи, проф.Кевін Саузерн (Ліверпуль), який проаналізував рівні впровадження програм неонатального скринінгу в країнах Європи. Україну представляла делегація, у складі президента Всеукраїнської асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики, чл.-кор. НАМН України, проф. Горовенко Н.Г., завідуючої лабораторією медичної генетики Національної спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України д.б.н. Ольхович Н.В. та директора ДЗ «Референс-центр з молекулярної діагностики МОЗ України», к.м.н Россохи З.І.
В усних доповідях представники дев’яти європейських країн, серед яких Велика Британія, Німеччина, Чехія, Нідерланди, Австрія, Сербія, Македонія та Росія, представили аналіз ефективності національних програм неонатального скринінгу на муковісцидоз та можливі шляхи їх удосконалення.

Детальніше »

 18 травня 2018 р. на базі НДСЛ «ОХМАТДИТ», в Центрі орфанних захворювань відбулась конференція на тему: «Клиническая  диагностика мукополисахаридозов. Анализ мониторинга медицинской помощи пациентам с МПС в Украине», на якій були присутні фахівці з різних областей України. Присутні у залі отримали дефіцитну інформацію про орфанні захворювання по хворобі  Гоше та мукополісахаридозах.

Особливо корисним було отримання практичної інформації, яку можна застосовувати в щоденній праці, надаючи допомогу дітям з метаболічними захворюваннями. Детальніше »

Лікарі-дитячі гематологи з 50 країн світу зустрілися на 29-му щорічному мітингу міжнародної дослідницкої групи (I-BFM Study Group) та 11-му симпозіумі «Дитячі лейкемії та лімфоми» в місті Гельсінкі, Фінляндія, що проходив з 19 по 22 травня 2018.

Україну, яка є членом I-BFM Study Group, представляли лікарі Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит»: Олег Рижак, Олена Кремінська, Світлана Донська, Наталія Кубаля, Наталія Кавардакова, Юлія Базалук.
Детальніше »

23-24 квітня 2018 в Бухаресті (Румунія) проходила 1 Зустріч Експертів Центральної та Східної Європи з педіатричного сну.   
Програма зустрічі складалася з наукової частини, що була представлена доповідями зі стандартів полісомнографічної діагностики порушень сну у дітей, терапії снозалежних дихальних розладів (Prof. Stijn Verhulst, Бельгія), респіраторний менеджмент у паціентів з м’язевою дистрофією Дюшена (Mihaela Oros, Румунія), ознайомлені з діяльністю Європейського суспільства досліджень сну – ESRS (Barbara G. Stražišar, Словенія). В ході доповідей Медицина сну представлена як інтердисциплінарна медична галузь.
Детальніше »

Науково-практична конференція з міжнародною участю

«Проблеми спадкової та мультифакторної патології.

Орфанні метаболічні захворювання»

(до 100-річчя заснування НМАПО імені П.Л.Шупика)

Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України разом із Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та ГО «Всеукраїнська асоціація спеціалістів з медичної та лабораторної генетики» запрошують лікарів генетиків, педіатрів, неонатологів, неврологів, ортопедів, кардіологів, отоларингологів, офтальмологів та лікарів інших спеціальностей, а також біологів, лікарів-лаборантів за спеціальністю лабораторна генетика взяти участь в роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю присвяченою проблемам спадкової та мультифакторної патології та орфанним метаболічним захворюванням. Детальніше »

5 квітня 2018 року в педіатричному відділенні НДСЛ «Охматдит» пройшов святковий майстер-клас для дітей, який  до Великодня організувала ГО «Здорове людство»

На запрошення ГО «Здорове людство» до діток завітали наші друзі-партнери «Територія солі» та художня студія «ART CACAO» з дерев’яними писанками-магнітиками та чарівними кристалами солі. 

Писанки-магніти розмальовували ватними паличками. Це нетрадиційна техніка малювання, яка дозволяє і малюкам , і художникам-початківцям, і тим, які вже мають певний досвід, створити цікаву незвичну  роботу. Така писанка-сувенір стане чудовим подарунком для рідних, а також створить святковий настрій в оселі. Детальніше »

Науково-практична конференція

CЕПСИС – сучасні погляди на стан проблеми: епідеміологія, етіологія,  діагностика та лікування.

Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України, Неонатологічний центр запрошують лікарів хірургічного профілю, анестезіологів, інфекціоністів, педіатрів, неонатологів,  загальної практики – сімейних лікарів та співробітників профільних кафедр ВДНЗ України взяти участь в Науково-практичній конференції з міжнародною участю, присвяченої проблемам та сучасним підходам до епідеміології, етіології, діагностики та лікування сепсису. Детальніше »