Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України

Це єдиний офіційний сайт Лікарні!

В соцмережах наших офіційних сторінок немає!

 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

10949829_891058074271861_358464901_nВперше в Україні на базі відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Неонатологічного центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» згідно наказу №74 від 02.08.2016 лікарні створено та активно працює «Кабінет комплексного нейромоніторингу з дитячою лабораторією сну».

На разі в Кабінеті комплексного нейромоніторингу з дитячою лабораторією сну проводиться багатоканальний ЕЕГ-моніторинг, церебральна оксиметрія за технологією параінфрачервоної спектроскопії (NIRS) та полісомнографія.

В дитячій лабораторії сну проводиться дослідження розладів та особливостей формування сну у передчасно народжених дітей за допомогою методу полісомнографії, який визнаний золотим стандартом дослідження сну. Детальніше »

Інформація про проведений медичний огляд вихованців Володарської спеціалізованої школи-інтернату

          Відповідно до Положення НДСЛ «Охматдит» про виїзну форму роботи у регіонах спеціалістами консультативно-діагностичної поліклініки (КДП) 20-21.09.2017р. був проведений щорічний поглиблений медичний огляд вихованців Володарської спеціалізованої школи-інтернату. Цей навчально-виховний заклад забезпечує поєднання загальноосвітньої підготовки в обсязі державних вимог до освіти з тривалим оздоровленням, лікуванням та реабілітацією дітей.

          Групою спеціалістів КДП у складі 11 лікарів оглянуто 155 дітей. Проведено 1306 консультацій. Також всім дітям проведено ЕКГ дослідження та за необхідності УЗД органів черевної порожнини, нирок, щитоподібної залози та спірографія.

          Докладні рекомендації щодо лікування та реабілітації дітей доведені до відома медичних працівників школи-інтернату. Детальніше »

ROS_6875Новий навчальний рік відкриває багато цікавого і нового не лише для школяриків, а й для дітей, що в силу певних життєвих обставин зустріли 1 Вересня в лікарняних палатах! Щоб свято не пройшло повз них, ГО «Здорове людство» запросили маленьких пацієнтів на екскурсію в  Пінчук Арт Центр PinchukArtCentre. Знайомство з відомим не лише  в Україні, а й за її межами міжнародним центром сучасного мистецтва пройшло для дітей цікаво, пізнавально та водночас захопливо. На дітей чекали цікаві ворк шопи, де кожен мав нагоду продемонструвати свої вміння, кмітливість та оригінальність.

Діти побачили цікаві твори мистецтва, незвичні експонати та на одній з локацій відчули себе справжніми акторами,  створивши свій власний театр тіней. Загалом така екскурсія дала можливість діткам на деякий час покинути лікарняні палати, помилуватися чудовими вуличками Києва та зазирнути за завісу чогось нового і прекрасного! Детальніше »

21616151_1950804898495994_3035522099909577762_nУ вересні виповнилась річниця проекту «Кіно для дітей», який втілює Почесний консул держави Ізраїль у Західному регіоні України  Олег Вишняков разом з директором благодійного фонду «Допомога заради майбутнього» Кирилом Озірним та волонтером Катериною Шевченко. Два рази на місяць дітлахи, які лікуються у «ОХМАТДИТі», дивляться дитячі прем’єри в РЦ «Ультрамарин».

Такі заходи піднімають дітям настрій і відволікають від думок про хворобу та медичні процедури. Більшість вже кілька років поспіль борються з невиліковними хворобами. Деякі з них – сироти та напівсироти, які взагалі до цього не були у кіно і не куштували поп-корну. Для них кожен цей захід – це вікно у світ зі свого лікарняного ліжка. І навіть найпростіші радощі допомагають їм відчувати себе краще.

Діти веселилися, сміялися, залишили усі проблеми позаду.

Адміністрація НДСЛ «ОХМАТДИТ» щиро дякує Почесному консулу держави Ізраїль Олегу Вишнякову, директору благодійного фонду «Допомога заради майбутнього» Кирилу Озірному та волонтеру Катерині Шевченко. Детальніше »

20170915_09432715  вересня 2017 року відбувся науковий симпозіум «Актуальні питання психосоматики, медичної психології та психотерапії в педіатрії», який  проходив  «ІНСТИТУТі ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА  І  ГІНЕКОЛОГІЇ  НАМН УКРАЇНИ».  В симпозіумі приймали участь: Мешкова Олена Михайлiвна — заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ»,  заслужений лікар , к.м.н.  з доповідю «Психологічні та соціальні аспекти надання медичної допомоги дітям постраждалим від жорстокого поводження»; Анопрієнко Олена Василівна — завідувач Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги  НДСЛ «ОХМАТДИТ», м.Київ з доповіддю «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування особистості»; Чекмарьова  Олександра Дмитрівна  —  медичний психолог Центру медико-психологічної, соціально- реабілітаційної допомоги  «Досвід психологічного супроводу дітей в відділеннях онкогематології та ТКМ»;    Гамідова Ольга Іванівна   — практичний психолог Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги «Піскова арт-терапія як метод корекції емоційного стану дитини»;  Місюра Олексій Миколайович –  аспірант кафедри загальної та медичної психології  Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, медичний психолог НДСЛ «ОХМАТДИТ» з доповіддю « Дистресорний тип особистості та низький комплаєнс у підлітків із артеріальною гіпертензією». Детальніше »

21298721_1934446970151324_703838377_o1 вересня тисячі школярів в усіх куточках України крокували на найважливіше у своєму житті  свято – «День знань». Але, на превеликий жаль, не всі діти мають добре здоров’я і безхмарне дитинство. Інколи на долю маленьких людей випадають недитячі випробування.

Тому, 1 вересня, коли всі дітлахи пішли до школи, в лікарню «Охматдит» завітав «Театр на Липках» привітати маленьких пацієнтів зі святом.

Розпочалось свято з привітального слова організаторів, а згодом перед дітьми виступили актори театру з виставою «Ти особливий».

Однак, на цьому сюрприз для дітей не закінчився, фонд «Арт Поміч» зі своїми партнерами Оксаною Білоус, київської школи №25 та сувенірною фірмою «Еней» підготували подарунки для кожного юного глядача.

Організатори свята побажали діткам міцного здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Детальніше »

День молоді. Фестиваль молодіжних ініціатив «YOUTHDAY»

24.06.2017 року співробітники Центру «Клініка, дружня до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України: зав. Центру Вечерко В.М., лікар-психолог Дорохіна А.О. та сестра медична Якименко Г.Г. разом з волонтерами Центру взяли участь у фестивалі молодіжних ініціатив Youthday, що відбувався в Маріїнському парку з нагоди Дня молоді.
Співробітники Центру «КДМ» активно проводили інформаційно-просвітницьку роботу серед відвідувачів фестивалю з питань профілактики ВІЛ-інфекції та ЗПСШ, ризикової поведінки, збереження репродуктивного здоров’я, інформували про роботу Центру «КДМ».
Схвальний відгук про роботу Центру «Клініка, дружня до молоді» Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України надала в.о. міністра МОЗ України Уляна Супрун, яка відвідала фестиваль та мала змогу ознайомитися з основними принципами роботи Центру «КДМ».

18155780_1897629567141001_5172491497391203077_o25 травня відбувся семінар «Основи паліативної допомоги дітям. Міжнародний досвід» для лікарів педіатрів та сімейних лікарів міста Києва. Це перша лекція з п’яти присвячених паліативній допомозі  дітям в рамках проекту «Адвокація Надання паліативної допомоги дітям серед медичної спільноті м. Києва»

Наші консультанти розповіли лікарям про принципи роботи мультидисциплінарної команди і своєї ролі в ній.
Ми дуже раді тому, що багато хто з слухачів зацікавилися тематикою паліативної допомоги дітям і хочуть дізнатися про неї якомога більше. Детальніше »

Семінар-нарада «Актуальні питання дитячої гематології», 26-28 травня 2017 р., м. Запоріжжя.

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація дитячих онкогематологів України» сумісно з НДСЛ «ОХМАТДИТ», 26-28 травня поточного року в м. Запоріжжя було проведено черговий Семінар-нараду «Актуальні питання дитячої гематології». Безпосередньо організацією та проведенням семінару-наради займалися Голова Правління ВГО «Асоціація дитячих онкогематологів України», зав. Центром ДОГ і ТКМ Світлана Донська, заступник Голови Правління, зав. від. ТКМ та ІМДХТ Олег Рижак та секретар Правління лікар-ординатор відділення ТКМ Юлія Базалук. У роботі семінару-наради прийняли участь керівники та представники всіх дитячих онкогематологічних відділень України, всіх підрозділів Центру ДОГ і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ», а також БФ «Краб» в особі його керівника — Лариси Лавренюк. З доповідями виступили представники НДСЛ «ОХМАТДИТ» (С. Донська, О. Рижак, Ю. Базалук, Н. Кавардакова, О. Кремінська, О. Шарамок, прот. Сергій Хаєнко, О. Чекмарьова), НМУ ім. Д. Галицького у м. Львові – А. Маркін, БФ «Краб» -Л. Лавренюк. Доповіді було присвячено лабораторній діагностиці онкогематологічних захворювань, інноваційним препаратам в лікуванні дітей з онкогематологічною патологією, патологіям гемостазу, трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин, грибковим інфекціям у онкогематологічних пацієнтів, психологічним та духовним аспектам надання допомоги дітям та їх родинам, а також партнерству з громадськими організаціями під час лікування дитини з онкозахворюванням. Наступний Семінар-нараду буде проведено восени. Детальніше »

FullSizeRender24.05.2017 року в м. Києві відбувся Науково-практичний симпозіум з міжнародною участю «Медико-психологічне, правове та біоетичне забеспечення медичної допомоги новонародженим».

Організатором цього заходу виступила Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, кафедра неонатології НМАПО імені П.Л.Шупика.

В програмі конференції були представлені доповіді, майстер-клас з методу «Мама-Кенгуру» та стендові доповіді.

З доповідями виступили провідні спеціалісти з області неонатології, педіатрії, анестезіології та інтенсивної терапії, юриспруденції.

Особлива вдячність нашим польським колегам, які представили доповіді про актуальні питання в галузі лікування анемії передчасно народжених дітей та догляду за шкірою. Детальніше »