Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

KOV_81001 червня 2015 р. День захисту дітей, в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» відбулася презентація старту кампанії «300 життів щороку» з добудови нового корпусу, будівництво якого виконувало державне підприємство «Укрмедпроектбуд» — замовник  будівництва , а з травня 2015 р. перейшло під юрисдикцію Міністерства охорони здоров’я України, що стало початком нового етапу реалізації проекту.

      У заході взяли участь міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, голова Опікунської ради «Охматдит» народний депутат Оксана Корчинська, народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко, член опікунської ради НДСЛ «Охматдит» народний депутат Ганна Гопко, головний лікар «Охматдит» Юрій Гладуш, директор державного підприємства «Укрмедпроектбуд» Ірина Коваль, народний депутат,член депутатської фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» Геращенко Ірина.

Нова кампанія з добудови лікарні називається «300 життів щороку». Саме триста маленьких українців щороку потребують трансплантації кісткового мозку. Третина — від нерідного донора. Першими в Україні такі операції планують робити у новітньому корпусі. Щороку тут зможуть лікувати сім тисяч пацієнтів. Але поки що грошей бракує навіть на добудову корпусу.

«Закінчити цей проект – для уряду справа честі. Наші маленькі пацієнти потребують нового корпусу. Для нас важливо, аби в Україні був такий центр і важкохворі діти могли лікуватися в Києві, а не за кордоном», – підкреслив під час презентації проекту голова МОЗ Олександр Квіташвілі.

«Тепер двері новітнього корпусу відчиняться за рік, запевняють мене у держпідприємстві «Укрмедпроектбуд». Ця компанія є замовником будівництва і нещодавно стала підпорядковуватися Мінохорони здоров’я. Доти нею керувало Міністерство інфраструктури. Із новим власником, зацікавленим у здачі об’єкта, справи підуть швидше», — прокоментував Юрій Гладуш — головний лікар НДСЛ «Охматдит».

«Повністю для завершення взагалі всіх робіт потрібен рік. Перший буде готовий блок «Д», на покрівлі якого ми знаходимося, він найвищої готовності. Тут буде комп’ютерний томограф і лінійний прискорювач, який вже знаходиться в бункері», — розказала Ірина Коваль, директор ДП «Укрмедпроектбуд».

У держбюджеті цього року закладено 500 млн. грн. на добудову нового корпусу «ОХМАТДИТ».

Під час заходу всі присутні ознайомилися з результатами благодійного проекту «Носиш Y-футболку – будуєш «ОХМАТДИТ», «1 футболка – це 1 квадратний метр завершеної покрівлі корпусу», яка стартувала в жовтні минулого року з метою зібрати гроші на покрівлю нового корпусу.

Станом на 1 червня 2015 року у рамках акції було зібрано 276 919 з необхідних 1 680 620 гривень.

 Симфонічний оркестр виступив на даху недобудованого нового корпусу дитячої лікарні «Охматдит». Цей виступ музиканти запланували на відкриття, але, не дочекавшись зведення корпусу, виступ присвятили Дню захисту дітей.

Герман Макаренко — головний диригент і художній керівник оркестру «Київ-Класик», один з благодійників акції «Носиш Y-футболку – будуєш «ОХМАТДИТ», разом з симфонічним оркестром з даху блоку «Д» передав музичне привітання маленьким пацієнтам лікарні з нагоди Дня захисту дітей.

 KOV_8285  KOV_8222 KOV_8217
 KOV_8195  KOV_8190  KOV_8173
 KOV_8130  KOV_8126  KOV_8095
 KOV_8048  KOV_8043  KOV_8021
 KOV_8005  KOV_7988  KOV_7967
 KOV_7944  KOV_7923  KOV_7883
 KOV_7877  KOV_7813  

Залишити коментар

*