Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

12 грудня 2017 р. Міністерство юстиції разом із Головним територіальним Управлінням юстиції у м. Києві провели акцію по здачі крові для дітей, які перебувають на лікуванні у дитячій лікарні «Охматдит».

На зібрані кошти було придбане медичне обладнання для відділення інтенсивної терапії (електоровідсмоктувач та дві протипролежневі системи) а для відділення трансплантології — препарат антикоагулянт, який необхідний для виготовлення тромбоконцентрату крові, — розповів заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе.

У справедливому суспільстві не буде потреби в таких акціях, бо дефіциту донорської крові не існуватиме. Завдяки державним реформам і рівню громадської свідомості така ситуація має залишитися в минулому. Основна мета, яку ми ставимо перед собою — це поширення благодійництва серед громадян та популяризація донорського руху. Ми об’єднуємо органи державної влади задля привернення уваги до дітей, що позбавлені радощів дитинства через свої хвороби, і наразі перебувають на лікуванні в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит»,- зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко.

Для батьків дітей, які перебувають на лікуванні у «Охматдиті», у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» http://pravo.minjust.gov.ua/ усім охочим протягом дня надавалася правова консультація з актуальних для кожного питань. А для маленьких пацієнтів, в актовому залі корпусу № 15, працівники Головного територіального управління юстиції спільно зі студентами Коледжу Культури та мистецтв Київської обласної ради провели цікаву та захоплюючу інтерактивну гру «Незнайка та кодекс права».
Відтепер співпраця лікарні «Охматдит» з Координаційним центром бюро безоплатної правової допомоги буде на постійній основі, — зазначила директор Директор Регіонального центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Оксана Василяка
Працівники Центру http://legalaid.gov.ua/ua/ щомісяця надаватимуть правові консультації для батьків дітей, котрі знаходяться у лікарні.

     
     
 
   
     
   

Залишити коментар

*