Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

24 листопада 2017 р. в м.Чернівці відбулась чергова зустріч офтальмологів Чернівецької області.

 

В місті Чернівці 24 листопада відбулась чергова зустріч офтальмологів Чернівецької області, де обговорювались важливі питання офтальмології. Завідуючий УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, доцент Барінов Ю.В. поділився з колегами нашою тактикою оперативного лікування вроджений катаракт з використанням сучасних вітреоретинальних інструментів.  Це допомогло нам знизити інвалідність з цього захворювання майже вдвічі за рахунок запобігання поширених ускладнень, які виникають під час традиційної техніки операції та після неї.  Продемонстрований відеофільм наочно довів переваги запропонованої методики.

Також завідувач відділення мікрохірургії та реконструктивно-пластичної хірургії ока УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, к.мед.н. Барінова А.О. розповіла про наші методики лікування вроджених птозів верхньої повіки та інфантильних гемангіом. Використання сучасної щадної радіохвильової техніки розсічення тканин дозволило отримати гарні та стійки естетичні результати в післяопераційному періоді. Тепер ми можемо виправляти птоз з першого року народження, як рекомендують американські колеги (James A. Katowitz “Pediatric oculoplastic surgery”, 1999).

Після 12-річного досвіду диференційованого лікування гемангіом орбіти та періорбитальної ділянки ми вивели показання для первинного хірургічного видалення судинної пухлини в цій зоні та для системного використання пропранололу в якості першої лінії. Завдяки цьому наші маленькі пацієнти з птозами та гемангіомами отримали шанс на повноцінне життя без косметичних проблем і явних дефектів обличчя та, відповідно, без психологічних травм і порушення соціальної адаптації в дитинстві та майбутньому. Колеги мали можливість подивитися відеофільм з операції птозу та багато складних випадків до та після лікування в нашому Центрі.

Дуже щира та доброзичлива атмосфера у залі сприяла тісному контакту між доповідачами та практичними лікарями: обговорення затягнулося на 30 хвилин, де кожен без обмежень та сорому задати свої питання (подяка за особливу атмосферу пролунала з вуст маже кожного учасника та окремо від професора, завідувача кафедрою офтальмології Чернівецького медичного університету Пенішкевича Я.І.).

   
  Фото3

Залишити коментар

*