- Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» - http://ohmatdyt.com.ua -

25 листопада 2017 р. в Українському домі, м. Київ відбулася щорічна конференція офтальмологів

Posted By Тетяна Цоколова On 04.12.2017 @ 9:19 дп In Новини | No Comments

[1]25 листопада 2017 р. в Українському домі, м. Київ відбулася щорічна конференція офтальмологів «Сучасна офтальмологія. Досягнення та протиріччя».

В суботу 25 листопада в Києві в Українському домі відбулася щорічна конференція офтальмологів «Сучасна офтальмологія. Досягнення та протиріччя». Перед майже 500 учасників виступила завідувач відділення мікрохірургії та реконструктивно-пластичної хірургії ока УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, к.мед.н. Барінова А.О. з докладом на тему «Інфантильні гемангіоми орбіти та пері орбітальної області. Сучасний погляд на лікування».

Наші фахівці займаються лікуванням цієї патології з дня існування (2005).

З 2012 року мають можливість вести таких пацієнтів за міжнародними стандартами з використанням системної пропранололотерапії. З 2015 року повністю, а не паліативно, видаляють ці судинні пухлини за допомогою щадної радіохвильової хірургії без ризику кровотечі та з одночасною корекцією форми та кривизни повік. Такий диференційований підхід дозволив нам отримати позитивний лікувальний ефект в 100% випадків, що і було відображено у доповіді.

Всі наші дітки є та будуть повноцінними членами суспільства, без косметичних та психологічних проблем. Але ми досі можемо бачити дітей та дорослих зі спотвореним обличчям у наслідок цієї доброякісної пухлини через неадекватне лікування або його відсутність і це є актуальною проблемою по теперішній час. Доповідь була гарно проілюстрована клінічними випадками, методами сучасної діагностики, які є в наявності на базі нашої лікарні. Доповідачу Баріновій А.О. було задано багато запитань та вона отримала позитивну відмітку і запрошення на участь по даній темі від професора Білоруського медичного університету Волкович Т.К.

[2] [3]
[4] [5]

Article printed from Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»: http://ohmatdyt.com.ua

URL to article: http://ohmatdyt.com.ua/novini/25-listopada-2017-r-v-ukra%d1%97nskomu-domi-m-ki%d1%97v-vidbulasya-shhorichna-konferenciya-oftalmologiv.html

URLs in this post:

[1] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/Фото1.jpg

[2] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/Фото-2.jpg

[3] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/Фото3.jpg

[4] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/Фото4.jpg

[5] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/Фото5.jpg

Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» ©