Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

З 26 по 29 березня 2017 року в м. Марсель, Франція відбувся 43-й щорічний мітинг Европейського товариства з трансплантації крові та кісткового мозку (EBMT).
Відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапіі (від. ТКМ та ІМДХ) Центру ДОГ і ТКМ нашої лікарні є членом цього авторитетного та визнаного у всіму світі професійного товариства, що курує проведення трансплантації стовбурових кровотворних клітин (ТСГК) у Європі та не тількі (його членами є Центри з Австралії, Нової Зеландії, Канади, Ізраїлю та інш. країн Світу), з 2005 року.

В межах мітингу EBMT, що відбувся, командою нашого відділення ТКМ та ІМДХТ було опубліковано 2 стендові доповіді, стосовно результатів багаторічного досвіду проведення аутологічної ТСГК у паціентів із резистентними та рецидивуючими Лімфомами з застосуванням оригінального режиму перед-трансплантаційного кондиціювання CEM, та стосовно першого успішного досвіду проведення алогенних ТСГК від родинних частково-сумісних (гаплоідентичних) донорів із використанням новітньої методики Т-клітинної реплеціїї за рахунок після-трансплантаційного високодозованого Циклофосфаміду у паціентів зі злоякісними неоплазіями. Доповіді було обговорено з членом керівництва робочої групи з ТСГК (HSCT-WG) EBMT, керівником cекціїї ТСГК Міжнародної клінічної дослідницької групи БФМ (I-BFM-Studi Group) проф., д-ром Adriana Balducchi та дістали її схвальну оцінку. За результатами проведеної дискусії нам було запропоновано зробити пленарну доповідь на щорічному мітингу I-BFM-Studi Group (членами якої ми є, а завдяки цьому — і Україна, як країна, з 2008 року) що має відбутися в м. Ієрусалим, Ізраїль, у квітні цього року.

Залишити коментар

*