Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 


fdВсесвітн
ій день боротьби зі СНІДом

Вже більше тридцяти років світ намагається подолати проблему ВІЛ-інфекції.

Та, незважаючи на зусилля спеціалістів в області ВІЛ, неурядових організацій, що працюють в даній сфері, світової та української спільноти, ВІЛ-інфекція в Україні має тенденцію до поширення . Ця тенденція стосується не лише дорослих, але й дітей. На сьогоднішній день в Україні нараховується більше трьох тисяч дітей та підлітків зі встановленим діагнозом ВІЛ-інфекція. Кількість дітей, які мають ВІЛ-інфекцію, але даний діагноз у них досі не встановлений, невідома.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – можливість для кожного замислитись про те, що і в усьому світі загалом,  і в Україні зокрема є люди, які мають проблему ВІЛ. Що ці люди потребують розуміння, допомоги та підтримки з боку суспільства. І що кожний член нашого суспільства  може сприяти зменшенню поширення ВІЛ через підтримку людей , особливо дітей, що потрапили в тенета цього захворювання. Адже, боротьба з ВІЛ/СНІДом – це не лише уважне ставлення кожної людини до власного здоров’я та дотримання  заходів профілактики.  Це також толерантне ставлення суспільства до ВІЛ-інфікованих дітей, підлітків та дорослих.  Завдяки такому ставленню з боку оточуючих людина з  ВІЛ,  буде мати мотивацію приймати лікування, що і є вагомим внеском ВІЛ-інфікованої людини  у подолання проблеми поширення вірусу.

1 грудня 2015 року, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом,  ГО «Здорове людство» спільно з українським стартапом «ABC, Talk With Me!» розпочали соціально-освітній проект « Сходинки до знань». Головна мета проекту – підтримка дітей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу.

На базі стаціонарного підрозділу Центру інфекційних захворювань «Клініка для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей» Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»  з маленькими пацієнтами Центру проведено перше розвиваюче заняття проекту

Під час занять  діти  будуть навчатися, граючись. В ігровій формі малеча опановуватиме український та англійський алфавіти, а більш старші – вивчатимуть звучання та написання англійських слів.

Головною особливістю цих занять є використання кубиків, улюблених дитячих іграшок усіх часів та, за сумісництвом, найефективніших дидактичних посібників, у поєднанні з сучасною комп’ютерною технікою та передовими інформаційними технологіями.

Спеціальні кубики, планшет з встановленим на нього мобільним додатком від українських розробників – і на очах дітей оживають складені з літер слова. Завдяки подарунку компанії «ABC, Talk With Me!» – комплектам кубиків – діти з Центру зможуть навчатися не лише під час занять, а й грати у кубики з батьками, закріплюючи вивчений з викладачем матеріал.

Організатори проекту сподіваються, що він стане черговою сходинкою до знань для маленьких українців, які через захворювання опинилися у складних життєвих обставинах.

td>td>td>td>

 IMG_4149  IMG_4138  IMG_4136
 IMG_4125

Залишити коментар

*