Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України

Це єдиний офіційний сайт Лікарні!

В соцмережах наших офіційних сторінок немає!

 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 


fdВсесвітн
ій день боротьби зі СНІДом

Вже більше тридцяти років світ намагається подолати проблему ВІЛ-інфекції.

Та, незважаючи на зусилля спеціалістів в області ВІЛ, неурядових організацій, що працюють в даній сфері, світової та української спільноти, ВІЛ-інфекція в Україні має тенденцію до поширення . Ця тенденція стосується не лише дорослих, але й дітей. На сьогоднішній день в Україні нараховується більше трьох тисяч дітей та підлітків зі встановленим діагнозом ВІЛ-інфекція. Кількість дітей, які мають ВІЛ-інфекцію, але даний діагноз у них досі не встановлений, невідома.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – можливість для кожного замислитись про те, що і в усьому світі загалом,  і в Україні зокрема є люди, які мають проблему ВІЛ. Що ці люди потребують розуміння, допомоги та підтримки з боку суспільства. І що кожний член нашого суспільства  може сприяти зменшенню поширення ВІЛ через підтримку людей , особливо дітей, що потрапили в тенета цього захворювання. Адже, боротьба з ВІЛ/СНІДом – це не лише уважне ставлення кожної людини до власного здоров’я та дотримання  заходів профілактики.  Це також толерантне ставлення суспільства до ВІЛ-інфікованих дітей, підлітків та дорослих.  Завдяки такому ставленню з боку оточуючих людина з  ВІЛ,  буде мати мотивацію приймати лікування, що і є вагомим внеском ВІЛ-інфікованої людини  у подолання проблеми поширення вірусу.

1 грудня 2015 року, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом,  ГО «Здорове людство» спільно з українським стартапом «ABC, Talk With Me!» розпочали соціально-освітній проект « Сходинки до знань». Головна мета проекту – підтримка дітей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу.

На базі стаціонарного підрозділу Центру інфекційних захворювань «Клініка для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей» Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»  з маленькими пацієнтами Центру проведено перше розвиваюче заняття проекту

Під час занять  діти  будуть навчатися, граючись. В ігровій формі малеча опановуватиме український та англійський алфавіти, а більш старші – вивчатимуть звучання та написання англійських слів.

Головною особливістю цих занять є використання кубиків, улюблених дитячих іграшок усіх часів та, за сумісництвом, найефективніших дидактичних посібників, у поєднанні з сучасною комп’ютерною технікою та передовими інформаційними технологіями.

Спеціальні кубики, планшет з встановленим на нього мобільним додатком від українських розробників – і на очах дітей оживають складені з літер слова. Завдяки подарунку компанії «ABC, Talk With Me!» – комплектам кубиків – діти з Центру зможуть навчатися не лише під час занять, а й грати у кубики з батьками, закріплюючи вивчений з викладачем матеріал.

Організатори проекту сподіваються, що він стане черговою сходинкою до знань для маленьких українців, які через захворювання опинилися у складних життєвих обставинах.

td>td>td>td>

 IMG_4149  IMG_4138  IMG_4136
 IMG_4125

Залишити коментар

*