Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

IMG_3813НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА ДОЛЬНИЦЬКОГО О.В.

29 квітня 2016 року на базі відділення ортопедії та травматології НДСЛ «Охматдит», що є клінічною базою кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання ортопедії та травматології у дітей», присвячена пам’яті професора Дольницького О.В.

Програма заходу включала клінічний огляд хворих у відділенні ортопедії та травматології та  реконструктивно-пластичної хірургії з детальним обговоренням найбільш цікавих випадків. Координаторами конференції виступили провідні фахівці в галузі дитячої ортопедії та травматології на чолі із завідувачем кафедри, д.мед.н., професором Анатолієм Феодосійовичем Левицьким.

У ході конференції прозвучали доповіді про актуальні питання оперативного лікування ранньовиявленого сколіозу, хвороби Шпренгеля, лійкоподібної деформації грудної клітки, а також щодо сучасних аспектів застосування корсетів Шено для лікування сколіотичної деформації хребта у дітей. Після доповіді відбулася наукова дискусія серед учасників конференції.

 Окрему подяку колектив кафедри дитячої хірургії та відділення ортопедії та травматології висловлює адміністрації НДСЛ «Охматдит» та особисто головному лікарю Ю.І. Гладушу за сприяння у організації та проведенні заходу.

Запрошення

 IMG_3775  IMG_3720  IMG_3709
 IMG_3851  IMG_3850  IMG_3849
 IMG_3836
 IMG_3835  IMG_3834
 IMG_3826  IMG_3793

Залишити коментар

*