Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

img_20161226_100711-1Українські скаути-пластуни передали Віфлеємський вогонь миру в Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит». Вогонь буде пронесено всіма відділеннями, де знаходяться хворі діти.

Вже другий рік скаути передають вогонь з Святої землі як знак миру та благополуччя для дітей що чекають на одужання. Віфлеємський вогонь – це надія, в яку вірять хворі діти, їх батьки, а також медики, що прикладають зусилля для врятування дитячих життів.

     Нагадаємо, що Віфлеємський вогонь миру – міжнародна скаутська акція до святкування Різдва Христова, яка передбачає розповсюдження символічного вогню, запаленого в місці народження Ісуса Христа.

     img_20161226_100034-1Акція заснована в 1988 році Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок, мета якого донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво не вдома — в лікарнях, дитячих будинках та ін.

Вперше Вогонь в Україну потрапив в 1992 році як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно відлік ведеться з 1998 року.

Акцію підтримують практично всі християнські церкви України та Європи.

Залишити коментар

*