Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

logoname21 квітня 2017 року в м. Києві відбудеться науково-практична конференція «Високоспеціалізована мультидисциплінарна медична допомога новонародженим: досвід, здобутки та перспективи», яка присвячена 40-річчю Неонатологічного центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

Організаторами конференції виступають НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, кафедра неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціація неонатологів України.

В рамках Конференції будуть висвітлені сучасні технології виходжування, надання медичної допомоги та фармакотерапії новонародженим з важкою перинатальною патологією, в тому числі передчасно народженим дітям; розглянуті мультидисциплінарні підходи до ранньої діагностики, тактики ведення та лікування метаболічних захворювань, вроджених вад дихальної системи та шлунково-кишкового тракту в новонароджених; позначені пріоритети діагностики та лікування найважливіших внутрішньоутробних і перинатальних інфекцій та моніторингу антибіотикорезистентних збудників внутрішньолікарняних інфекцій.

З доповідями на конференції виступатимуть провідні українські вчені та практикуючі лікарі.

Прийняти участь в науково-практичній конференції запрошені лікарі неонатологи, дитячі анестезіологи, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, дитячі неврологи, завідувачі та викладачі профільних кафедр та провідні науковці НАМН України, які працюють в галузі неонатології, перинатології та педіатрії.

 

Заплановані заходи під час роботи конференції:

  • Презентації та дискусійні обговорення.
  • Відвідування відділень Неонатологічного центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

 

АДРЕСА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • м. Київ, вул. Чорновола 28/1, НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, конференц-зала.
  • Відкриття конференції: 21 квітня 2017 року о 10-00.
  • Реєстрація учасників: 21 квітня 2017 року з 9.00 по 10.00.

Програма конференції

Контактний телефон:

   Бакаєва Олена Миколаївна (044) 236 02 37.

Залишити коментар

*