Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

         Методично-організаційним навчально-ресурсним центром НДСЛ «Охматдит» МОЗ України,  відповідно до клопотання  Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації (лист від 05.10.2018р. № 1/03-4247),  30.10-01.11.2018р.  у м. Сєвєродонецьку було проведено виїзний 3-денний навчальний семінар-тренінг для медичних працівників закладів охорони здоров’я Луганської області: «Сучасні принципи ведення лактації та грудного вигодовування. Підготовка спеціалістів з оцінки закладів охорони здоровя на відповідність  статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» .

       У навчанні взяли участь 36 фахівців з медичних закладів області, в яких надається медична допомога   вагітним, матерям та дітям. Було також підготовлено 7 регіональних спеціалістів з оцінки закладів охорони здоров’я на відповідність критеріям  «Лікарня, доброзичлива до дитини».

      Слід відзначити високий рівень зацікавленості медичних працівників всіх рівнів в даному навчанні та в подальшому відновленні та продовженні роботи з впровадження програми підтримки грудного вигодовування та ефективних перинатальних технологій на території Луганської області.

      Подяка Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА за прекрасну організацію навчання.

Тренерська команда:

  • Романенко Л.В. – завідувач організаційно-методичного навчально-ресурсного центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України;
  • Муравйова Н.Т. – лікар неонатолог організаційно-методичного навчально-ресурсного центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України;
  • Гавриленко Т.П. – лікар-педіатр КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дарницького району» м. Києва.

Залишити коментар

*