Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

321Сьогодні більшість громадян нашої країни розглядає антибіотики як профілактичний захід, вживаючи його без необхідності. Ціна такої безвідповідальності – 25 тисяч смертей на рік тільки в країнах Європи. Сьогодні кожен третій українець перебуває під загрозою через необережне вживання антибіотиків.

Самостійно прописуючи собі сильнодіючі ліки, людина наражає себе на смертельну небезпеку. Результат самолікування – формування стійкості до антибіотиків у збудників небезпечних хвороб.

Ми ризикуємо повернутися до жахів доантибіотикової епохи, коли мільйони людей помирали через найпростіші бактеріальні інфекції.

Люди в країнах, що розвиваються приречені на смерть, бо не мають доступу до антибіотиків. У той же час – в інших країнах антибіотики використовують занадто вільно і без потреби, що призводить до формування антибіотикорезистентності та зменшує кількість ефективних препаратів для лікування смертельно небезпечних хвороб.

Приймайте антибіотик відповідально – тільки за призначенням лікаря!
#Антибіотик_за_рецептом

Команда НДСЛ «ОХМАТДИТ» розуміє всю небезпеку даної проблеми та активно підтримує ідею Національного флеш-мобу #Антибіотик_за_рецептом – Ми допомагаємо  зберегти медицину ефективною!

Залишити коментар

*