Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Здорові діти — це найбільший скарб у житті.

Впродовж року корпорація ROSHEN витратила на благодійну допомогу лікарні «ОХМАДТИТ» понад 33,6 млн гривень

      Компанія ROSHEN розширює співпрацю з Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «ОХМАТДИТ». Адже недосконалість українського законодавства перш за все відображається на тих галузях, які безпосередньо залежать від державного фінансування. Зокрема це стосується вітчизняної медицини. На жаль, сьогодні багатьом медичним установам доводиться в буквальному сенсі боротися за виживання — своє та своїх пацієнтів. Результат цієї боротьби не в останню чергу залежить від благодійної підтримки.

       Чудовим прикладом плідної співпраці, ініційованої компанією ROSHEN, є проект благодійної допомоги лікарні «ОХМАТДИТ». Вже близько року кондитерська компанія опікується долею найвідомішого дитячого медичного закладу. Вибір не випадковий. Адже «ОХМАТДИТ» приймає хворих діток з усієї країни, і часто стає їх останньою надією на одужання. Тому для ROSHEN допомога лікарні означає, перш за все, допомогу дітям України.

       У 2015 році представники корпорації ROSHEN зустрілися з керівництвом «ОХМАТДИТу» і запропонували свою підтримку. Обговорюючи цей благодійний проект, головний лікар Юрій Гладуш та президент кондитерської компанії ROSHEN В’ячеслав Москалевський дійшли згоди, що перш за все варто приділити увагу розширенню технічної бази лікарні. Адже від наявності тих чи інших медичних приладів напряму залежить якість надання медичних послуг. А більшість технологічного обладнання українських медичних установ, взагалі та «ОХМАТДИТу» зокрема, на жаль, застаріла і потребує заміни. Порадившись з лікарями і дізнавшись, яке медичне устаткування потрібне лікарні, компанія  ROSHEN вирішила придбати найкраще сучасне медичне обладнання.

DSC_6317

наркозна станція  Primus Draeger

Юрій Гладуш, головний лікар лікарні «ОХМАТДИТ»:

«Першим етапом реалізації благодійного проекту стало надання відділенню дитячої хірургії пересувної наркозної станції нового покоління Primus Draeger з унікальною комплектацією. Відбулася ця подія у травні 2015 року. Враховуючи те, що в стінах відділення щорічно проводиться понад 1200 складних хірургічних операцій, цей подарунок став для лікарні надзвичайно важливим. Унікальність Primus Draeger полягає у тому, що завдяки цій системі можна контролювати подачу наркозу для недоношених дітей масою тіла до одного кілограму. Окрема перевага устаткування полягає у його мобільності та можливості використання у будь-якій точці лікарні.

image-ce5a8358bf5533ae264ed8ada5e2f1968cbd17a06c0a402e6cffdf19bf7ab589-V

      Також нещодавно компанія ROSHEN придбала і передала нам ще один унікальний пристрій — енергетичну платформу Force Triad вартістю 2 052 299 гривень. У цьому пристрої, який розрахований на пацієнтів будь-якого віку, об’єднані функція електрокоагуляції в режимах монополярного, біполярного коагулювання та функція LigaSure.  Зокрема, ця функція дозволяє зварювати та пересікати кровоносні судини діаметром до 7 міліметрів, розсікати та обробляти кровоточиві поверхні паренхіматозних органів – печінки, селезінки та інших. Якщо узагальнити, то важливість цього обладнання полягає у тому, що воно дозволяє значно розширити діапазон хірургічних втручань, спростити їх методику, а також допомогає пацієнтам легше переносити операції та післяопераційний період.

  дефибліраторДля нашого реанімаційного відділення закуплений та вже переданий дефібрилятор Zoll R-Serie, який відповідає всім сучасним вимогам першої реанімаційної невідкладної допомоги.


хірургічний стіл Steris Surgical Technologies

Всі ми  розуміємо наскільки важливим є операційний блок у лікарні та хірургічне обладнання. Порадившись з хірургами нашої лікарні, компанія ROSHEN придбала хірургічні столи Steris Surgical Technologies (вертебрологічний і нейрохірургічний з ортопедичними приставками та аксесуарами) та операційні світильники, призначені для роботи в операційних. Переваги цих хірургічних столів у їх універсальності, а саме, гнучкість, модульність, ергономічність, надзвичайна мобільність, рентгеноспроможність, живлення від електричної мережі або батареї з постійною автоматичною самодіагностикою, надійне блокування столу на підлозі та компенсація нерівності підлоги, швидке та зручне приєднання аксесуарів.  Ці хірургічні столи відрізняються високою якістю матеріалів і відповідають сучасному рівню виконання операційних втручань.

      Одною з нагальних потреб лікарні є ремонт існуючого обладнання лікарні. В рамках нашої співпраці компанія  ROSHEN взяла на себе фінансування ремонту рентгенівських та УЗІ апаратів.

old gaz

старий газифікатор

криогенная1

новий газифікатор VRV

Ще одним важливим придбанням в рамках проекту стали нові газифікатори виробництва італійської компанії VRV. Наразі в лікарні вже встановлено два газифікатори об’ємом по 6 м3, які замінили застарілі пристрої меншого обсягу. Наявність цих сучасних приладів дозволяє збільшити запаси кисню, що має особливо велике значення під час свят та у зимовий період. У перспективі вони зможуть обслуговувати ще й новий корпус.

Стара система опалення

Стара система опалення

 IMG_4917  IMG_4309

Нова система опалення

Нова система опалення

Покраска трубопроводов (общий вид 2)  Малая бойлерная (8)

Не залишили без уваги та допомоги поліклініку лікарні. Ми вирішили зробити у нашій поліклініці (вул. Стрітенська, 7/9) реконструкцію системи опалення,  відновити неробочу систему вентиляції, а також реконструювати систему електроживлення та освітлення. Стара електрична система потребувала повної реконструкції у зв’язку з тим, що не відповідала існуючому навантаженню та не забезпечувала безперебійне живлення медичного обладнання.

Стара система вентиляції

Стара система вентиляції

 IMG_4927

Нова система вентиляції

Нова система вентиляції

Большая венткамера (установки П5 и П6)

Загалом, впродовж року корпорація ROSHEN витратила на благодійну допомогу лікарні «ОХМАДТИТ» понад 33,6 млн гривень. Крім того, ведуться роботи щодо системи подачі медичного повітря в хірургічному та неонатальному корпусах. Здійснено заміну двох ліфтів: одного у поліклініці,  другого у хірургічному корпусі та заключено контракт на встановлення ще двох ліфтів.

Нові ліфти

Старі ліфти

 3

Нові ліфти

Нові ліфти

нові ліфти

Попереду у нас ще багато спільних планів та проектів, що потребують реалізації. Мені імпонує позиція компанії ROSHEN: коли йдеться про здоров’я та життя наших дітей, для них будь-які витрати повністю виправдані. Вони чудово усвідомлюють: чужого горя та чужих дітей не буває.»

Залишити коментар

*