Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 


З 2012 року Центр служби крові (на той час відділення трансфузіології) розпочало активну співпрацю з Американським міжнародним альянсом охорони здоров’я (АМАОЗ).
За період співпраці працівники Центру служби крові пройшли навчання з питань менеджменту якості в службі крові з залученням міжнародних експертів. На даний час Центр служби крові активно впроваджує систему менеджменту якості: розроблені документи (стандартні операційні процедури, протоколи, журнали, алгоритми дій), проводиться валідація обладнання, здійснюється контроль якості компонентів крові, налагоджено «холодовий ланцюг» при заготівлі, зберіганні та транспортуванні компонентів крові.

5-6 грудня 2017 року відбулася підсумкова зустріч зустріч зацікавлених сторін служби крові відповідно до Плану діяльності проекту з безпеки крові АМАОЗ , в рамках якої Центр служби крові НДСЛ «ОХМАТДИТ» нагороджено сертифікатом про визнання внеску в реалізацію проекту за напрямками з догляду за донорами, менеджменту якості, належного застосування компонентів крові.

Залишити коментар

*