- Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» - http://ohmatdyt.com.ua -

Центр служби крові НДСЛ «ОХМАТДИТ» нагороджено сертифікатом за напрямками з догляду за донорами, менеджменту якості, належного застосування компонентів крові

Posted By Тетяна Цоколова On 12.12.2017 @ 9:08 дп In Новини | No Comments

[1]
З 2012 року Центр служби крові (на той час відділення трансфузіології) розпочало активну співпрацю з Американським міжнародним альянсом охорони здоров’я (АМАОЗ).
За період співпраці працівники Центру служби крові пройшли навчання з питань менеджменту якості в службі крові з залученням міжнародних експертів. На даний час Центр служби крові активно впроваджує систему менеджменту якості: розроблені документи (стандартні операційні процедури, протоколи, журнали, алгоритми дій), проводиться валідація обладнання, здійснюється контроль якості компонентів крові, налагоджено «холодовий ланцюг» при заготівлі, зберіганні та транспортуванні компонентів крові.

5-6 грудня 2017 року відбулася підсумкова зустріч зустріч зацікавлених сторін служби крові відповідно до Плану діяльності проекту з безпеки крові АМАОЗ , в рамках якої Центр служби крові НДСЛ «ОХМАТДИТ» нагороджено сертифікатом про визнання внеску в реалізацію проекту за напрямками з догляду за донорами, менеджменту якості, належного застосування компонентів крові.


Article printed from Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»: http://ohmatdyt.com.ua

URL to article: http://ohmatdyt.com.ua/novini/centr-sluzhbi-krovi-ndsl-oxmatdit-nagorodzheno-sertifikatom-za-napryamkami-z-doglyadu-za-donorami-menedzhmentu-yakosti-nalezhnogo-zastosuvannya-komponentiv-krovi.html

URLs in this post:

[1] Image: http://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/Сертификат-001.jpg

Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» ©