Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

До Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2016 року в НДСЛ «ОХМАТДИТ» за підтримки корпорації ROSHEN пройшла акція «Чарівна клоунада».

1 червня 2016 року був багатий на приємні сюрпризи, так в рамках програми допомоги «ПОКОЛІННЯ ЗДОРОВИХ ДІТЕЙ» корпорацією ROSHEN було передано «ОХМАТДИТу» 2 спеціалізованих хірургічних стола Steris Surgical Technologies, які дозволяють проводити всі типи хірургічного втручання завдяки своїй багатофункціональності.

В той же час до «ОХМАТДИТ» завітав колектив Київського театру ексцентрики «Буфет» з акцією під назвою «Чарівна клоунада». Виступ клоунів малеча сприйняла дуже жваво і з захопленням. Обличчя «розтягувалися» посмішками та щирим сміхом не тільки у дітвори, але й у дорослих. Високий професіоналізм артистів та яскраві номери залишили хороший настрій на цілий день.

По закінченні програми відбулась фотосесія, в якій з радістю прийняли активну участь діти та їх батьки. А потім «Чарівна клоунада» відправилась у мандри по відділенням завітати до малечі і підбадьорити на швидше одужання.

Залишити коментар

*