Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Рисунок624 травня 2016 року на кафедрі дитячої хірургії НМУ ім. О.О. Богомольця навчальною базою якої є Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ», в рамках засідання гуртка кафедри, пройшло перше відкрите заняття з малоінвазивних методик сучасної хірургії, на якому було представлено ендоскопічний симулятор.

Кошти для придбання тренажеру та необхідного обладнання було надано Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини», а також залучено грантові кошти від проекту Міжнародної фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» — «Підтримка молодіжних ініціатив», де перемогу здобули лікарі-інтерни кафедри дитячої хірургії НМУ Гончаренко А.В. та Петрик С.М.

Рисунок5 В організації та проведенні заходу взяли участь співробітники кафедри, лікарі-інтерни, гуртківці, представники з боку спонсорів.
Зі вступним словом до учасників зібрання звернувся професор кафедри дитячої хірургії, доктор медичних наук, Василь Петрович Притула, який відмітив необхідність опанування сучасних хірургічних методик майбутніми фахівцями.

Рисунок4 Короткий екскурс в історію ендоскопічної хірургії провів асистент кафедри, кандидат медичних наук, Олександр Володимирович Метленко. У лекції були висвітлені питання історії, теоретичного підгрунтя та актуальних проблем сучасної ендохірургії дитячого віку. Після чого професор Притула В.П. та Метленко О.В. провели для присутніх майстер-клас з роботи на ендоскопічному симуляторі, в ході якого всі бажаючі отримали можливість випробувати свої сили.

Кафедра дитячої хіругії, зважаючи на значний інтерес до подібних занять з боку представників студенства, інтернів та лікарів, планує на регулярній основі проводити подібні заходи, з обов’язковою дискусією на тематику актуальних питань ендоскопічної хірургії та відпрацюванням навичок на симуляторі.
Організатори заходу висловлюють щиру подяку завідувачу кафедри дитячої хірургії НМУ професору Левицькому А.Ф., професору Притулі В.П., доценту Руденко Є.О., асистенту Метленко О.В., адміністрації НДСЛ «ОХМАТДИТ», Міжнародному благодійному фонду «Сприяння розвитку медицини» та Міжнародній фармацевтичній корпорації «Юрія-Фарм» за всебічну дієву підтримку молодіжних ініціатив. Сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю.

 

Залишити коментар

*