Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

15 лютого 2018 фонд «Допомога заради майбутнього» подарував відділенню інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ «ОХМАТДИТ» найсучасніший апарат для штучного дихання та дихальної терапії Medin-cno.

Це вже другий аналогічний апарат подарований фондом. Та третій такий апарат у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Всього ж в лікарні «Охматдит» є сім апаратів для проведення CPAP-терапії (CPAP: continuous positive airway pressure – тобто що забезпечує «постійний позитивний тиск у дихальних шляхах»), це, нажаль, не покриває усіх потреб у допомозі новонародженим.

Особливо важливий цей апарат для передчасно народжених діток, адже це обладнання працює виключно зовнішньо, неівазивно, що повністю виключає травмування та інфікування дихальних шляхів. Новий апарат вже працює. Зараз він допомагає дихати передчасно народженій дівчинці, яка народилася на 25-му тижні вагітності з вагою лише 780 грам.
Оскільки сьогодні можливості держави дуже обмежені в придбанні такого дороговартісного обладнання, – НДСЛ «ОХМАТДИТ» дуже вдячна фонду «Допомога заради майбутнього» за настільки вагому, своєчасну та вкрай потрібну допомогу нашим наймолодшим пацієнтам.

Залишити коментар

*