Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

МАТЕРІАЛИ СЕПСИС ФОРУМУ ISF 2018

Бангкок.Таїланд.1-3 жовтня 2018.

Учасники форуму: заступник головного лікаря з медичної частини Іванова Т.П., лікар відділення хірургії новонароджених Ханес Г.С.                                                                                 

12-й   Міжнародний сепсис форум  Global Septic Assosiation та 9-а Critical Care конференція Таїланду  проходили одночасно в Королівському (Чулалонгкорн) Меморіальному  шпиталі Бангкока (Таїланд) по тематиці  «Новітні знахідки та виклики»  за участю делегатів  всіх частин світу.

З лекційним матеріалом виступили 23 лектори з 13 країн світу, а також  23- з Таїланду, зроблені 120 постерних доповідей (1- з НДСЛ «Охматдит»).             

Головні проблеми, що підняті на форумі: інфекції резистентні до антибіотиків в світі та профілактика їх переходу в сепсис, новітні дефініції сепсису, підходи до діагностики сепсису, сучасні направленні в лікуванні сепсису та септичного шоку- у дорослих та дітей. Крім того на стендах представлені нове оснащення для діагностики та лікування сепсису.

На форумі  були представлені лекції щодо перспектив та нових направлень в діагностиці та лікуванні  сепсису:

— Жан Поль Міра (Париж) — «Схожість Раку та Сепсису» — на прикладах дослідних праць продемонстрований можливий лікувальний ефект IL-7-протиракового препарату, при лікуванні септичного шоку. Показано, що цей препарат стимулює імунітет «господаря»(хворого) за рахунок підвищення можливостей лімфоцитів;

 — Мервін Сінгер(Лондон) — «Б-блокатори в лікуванні сепсису» — доказував ефективність Б-блокаторів в профілактиці септичного шоку та в лікуванні раннього сепсису — матеріали лекції збудовані на результатах багато центрового дослідження, що проведено в 12 шпиталях Європи. Ці дослідження показали, що Б-блокатори придушують ранній сепсис, тим самим запобігають розвитку септичного шоку;

— Том ван дер Пул (Амстердам) — « Мезенхімальні стволові клітини в лікуванні сепсису» на експериментальному та клінічному метеріалі — результатах лікування 180 хворих ВІЛ з сепсисом (Нансі-Китай, Лондон, США) — продемонстрував ефективність лікування сепсису за допомогою високих доз адіпозних мезенхімальних клітин.

Досвід дослідних та перших клінічних досліджень демонструють той факт, що клітини з деріватів кісткових тканин знижують летальність при абдомінальному сепсисі. Так виявлено,  що мікросудини мезенхімальних клітин порушують E. Colli та Klebs.pneumonia. Адіпозні культури зменьшують кількість клебсіел, посилюють можливості організму в пригніченні токсинів Гр(-) інфекцій(LPS);

— Кеннет Байлі(Едінбург) — «Зменьшення  концентрації кисню в профілактиці та лікуванні сепсису»-показала на матеріалах дослідних та клінічних досліджень ефективність гіпоксії в придушенні септичних реакцій, оптимально зниження сатурації до 42%. Доказом ефективності цього постулату  було — відсутність септичних реакцій у людей, що живуть в високих широтах;

— Жан-Луі Вінсент- «Що на горизонті» — підбив підсумки с застосовуванням ліків, що впливають на відповідь організму «господаря»(хворого) на  інфекції.

До них відносять: гідрокортізон, вітаміни С та Д, інтерферони, годування харчовими продуктами з глютаміновою кислотою, лужна фосфатаза, активований протеін С (дротеколін), тромбомодулін (рекомодулін-ART-123).

В кінці кожного дня форуму проводили круглі столи по піднятим проблемам.

  Наступний 13-й сепсис форум буде проведений в Ріо-де-Жанейро.

 

 

Один коментар до «Форум ISF 2018. Бангкок.Таїланд.1-3 жовтня»

  1. Alexcander_fomin:

    узнайте цену красивой отделки магазина под ключ от лучшей компании по ремонту помещений в Нижнем Новгороде — Артель-МПК?
    http://artelmpk.ru/

Залишити коментар

*