Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Рисунок117-18 березня 2015 року у Києві проходить ІІІ міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні»

На виконання наказів МОЗ України №696 від 18.08.2010р. «Про затвердження Концепції управління якістю клінічних лабораторних досліджень на період до 2015 року» та №1003 від 17.11.2010р. «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції управління якістю клінічних лабораторних досліджень на період до 2015 року» в Києві проходить ІІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Розбудова системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні».

У заході взяла участь начальник відділу з питань якості надання медичної допомоги МОЗ України Елла Горова, заступник начальника Управління контролю якості медичних послуг МОЗ України Ольга Худошина, головний спеціаліст відділу управління якістю медичної допомоги Управління контролю якості медичних послуг МОЗ України Олена Шкриль. До участі запрошені фахівці медичних лабораторій, провідні фахівці метрологічної служби МОЗ України та члени Асоціації забезпечення якості лабораторної медицини.

Рисунок2З привітанням до учасників заходу звернулась начальник відділу з питань якості надання медичної допомоги МОЗ України Елла Горова та підкреслила, що ключовим напрямком в будь-якій стратегії реформування медичної галузі є створення системи забезпечення якості клінічних досліджень і тому результат конференції – це практичне втілення нових підходів з підвищення якості медичних послуг в українську медицину.

Серед доповідачів — завідувач Українським референс-центром з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України Вікторія Яновська підкреслила, що метою реформ лабораторної медицини є досягнення лабораторної якості європейського рівня, створення системи менеджменту якості, підняття технічного та професійного рівня.

Впродовж двох днів на конференції фахівці обговорюватимуть доповіді, працюватимуть в форматі секційних засідань «Клінічна хімія, гематологія та імунохімія», «Мікробіологія та вірусологія», «Лабораторна генетика», «Лабораторна токсикологія» та «Метрологія», а також візьмуть участь у майстер-класі «Валідація аналітичних систем».

Оргкомітет заходу

Залишити коментар

*