Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

1 липня 2016 року в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» відбувся казковий концерт «Чарівна музика країни ельфів. Едвард Гріг».

Мистецько-концертний центр імені І. Козловського, структурний підрозділ Національної оперети України заграв для маленьких глядачів «ОХМАТДИТу» казковий концерт «Чарівна музика країни ельфів. Едвард Гріг».

Концерт синтезував в собі класичну музику, вокал та театр ляльок. Під чарівні звуки музики старий Ельф розповідав історію про народження і становлення норвезького композитора Едварда Гріга. Важливий момент в концерті — це відсутність злих персонажів. Завдяки цьому дітки дуже уважно і із зацікавленністю слідкували за дійством і поринали у світ казки. Цей творчий проект відбувся за підтримки Народного депутата України Ірини Луценко.

Метою цього проекту є залучення підростаючого покоління до світу класичної європейської культури, сприяння формуванню культурно- мистецьких смаків у дитячої аудиторії.
Мистецький проект спрямований на розвиток творчої особистості дитини, її творчої уяви, асоціативного мислення, вміння бачити незвичайне в буденному.
Яскраве виконання і довершенність образів дарували юним глядачам лауреат міжнародних конкурсів солістка-вокалістка Національної оперети України Тетяна Дідух, концертмейстер — лауреат міжнародних конкурсів Зоя Володарська та студенти відділення ляльок Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

Залишити коментар

*