Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

У команди ще й благодійна мета.

Марафон 2015Працівники 1+1 Media взяли участь у NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015. Канал не перший рік підтримує Київський марафон у рамках програми «хелзілайфстайл», та цього разу у команди ще й благодійна мета.

Бігтимуть заради порятунку життя новонароджених малюків, які зараз перебувають в реанімаційному відділенні НДСЛ «ОХМАТДИТ».

У березні цього року працівники і ведучі «1+1» Соломія Вітвіцька, Анатолій Анатоліч, Руслан Сенічкін побували у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, та передали спеціальний фазований датчик до ультразвукового апарату MyLab25Gold, котрий придбали завдяки акції каналу до дня Святого Миколая. Датчик дозволяє «зазирнути» у важкодоступні місця всередині крихітної грудної клітки або черепної коробки й показати з усіх боків мозок та серце, гілки коронарних судин, легеневої артерії і вен.

Але для роботи цього приладу потрібне спеціальне програмне забезпечення, яке коштує 60000 грн. Зараз постачальник надав можливість безкоштовного користування програмою протягом 500 годин (цього має вистачити на 2-3 місяця).

Разом із Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» команда 1+1 медіа планує зібрати кошти на придбання розширеного програмного пакету CARDIO для ультразвукових досліджень серця і судин найменших пацієнтів відділення інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Благодійний марафон підтримали автор та ведучий програми «Територія обману» Олексій Душка, телеведучі рубрики «Міста. Мій путівник» ранкової програми «Сніданок з 1+1» Леся Бакалець і Наталка Щука, телеведучий військово-патріотичного шоу «Хоробрі серця» Ахтем Сеітаблаєв, журналісти «Сніданок з 1+1 Антон Пшеничний, Наталя Бровкіна, Олександр Чередниченко, PR-менеджер Галина Хорощак, Марічка Падалко – українска телеведуча, волонтер і мама трьох дітей.

Залишити коментар

*