Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

26-27 лютого 2018 року в м. Києві проходила конференція «Дитинство без насильства: роль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми та підлітками»

Медичні працівники НДСЛ «ОХМАТДИТ» прийняли участь в конференції «Дитинство без насильства: роль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми та підлітками» за підтримки уповноваженого Президента України з прав дитини М. Кулеби.
Учасників конференції привітала в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун; заступник голови національної поліції – К. Бушуєв; представник Фонду Народонаселення ООН В Україні — Каспар Пік; Керівник Програм Захисту дітей ЮНІСЕФ – Наїра Аветісян та інші міжнародні фонди, діяльність яких спрямована на захист прав дітей. 

Організатори конференції: Міністерство охорони здоров’я; Уповноважений Президента з прав дитини; МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства».
Спікерами заходу були міжнародні експерти в питані насилля над дітьми Вінсент Палучі та Лорі Фрейзієр (США).
В конференції прийняли активну участь лікарі дитячі травматологи; дитячі гінекологи, лікарі-токсикологи, психологи та соціальний працівник лікарні.
Під час конференції піднімались питання міжсекторальної взаємодії медичних працівників та служб захисту прав дитини щодо виявлення та профілактики насилля над дітьми. Учасники ознайомилися з тим, як фіксувати результати огляду дітей, які постраждали від насильства, та як виявляти ознаки нехтування потребами дітей.
Також спікерами- експертами було акцентовано, що раннє виявлення нехтування потребами є дуже важливим, тому що воно є найбільш небезпечною формою насильства. Було наведено, що 78% випадків жорстокого поводження з дітьми в США визначається як нехтування, що іноді приводить до загрози здоров’ю та життю дитини та може призвести навіть до летального випадку. Було наголошено, що роль медичних працівників в виявленні на профілактики випадків насилля над дітьми дуже важлива.
Наступні 2 дні 23 відібраних спеціаліста проходили поглиблене навчання з метою подальшого навчання працівників медичної сфери в регіонах.
Захід відбувся за підтримки: Посольства Великої Британії в Україні, Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine, Institute for Human Services (Огайо, США), Міжнародний фонд «Відродження», UNICEF Ukraine, Ротар.

 

Залишити коментар

*