Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

3 червня в рамках заходів, присвячених Дню захисту дітей, представники Конституційного Суду України відвідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охмадит» МОЗ України

Уже кілька років поспіль Конституційний Суд України не стоїть осторонь доброчинних справ і проводить благодійну діяльність.

3 червня в рамках заходів, присвячених Дню захисту дітей, Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін, суддя Михайло Запорожець, керівник Управління забезпечення діяльності Голови та заступників Голови КСУ Марина Аршевська відвідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охмадит» і передали їм благодійну допомогу.

Холодильна шафакопирование Цього року завдяки зусиллям суддів і працівників Конституційного Суду України було придбано холодильне обладнання для аптечного складу та зібрано кошти для ремонтно-технічних робіт лікарні.

Юрій Баулін та Михайло Запорожець поспілкувалися із Головним лікарем НДСЛ «Охмадит» Юрієм Гладушем та іншими медичними працівниками цього закладу, які розповіли про сучасні лікувальні методи, що застосовуються для надання діагностичної та лікувально-консультативної медичної допомоги маленьким пацієнтам.
20160603_123741 (2)Лікарі висловили представникам Конституційного Суду України щиру вдячність за подарунок і розуміння тих проблем, з якими сьогодні стикається медична галузь.

Залишити коментар

*