Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

У жовтні 2017 р. на протязі місяця лікарі відділення ТКМ та ІМДХТ Центру ДОГ і ТКМ нашої лікарні Юлія Базалук і Софія Мацібох підвищували свій професійний рівень на стажуванні у дитячому шпиталі Bambino Gesu у м. Римі (Італія). У відділенні трансплантації кісткового мозку цього шпиталю проводиться найбільша кількість трансплантацій у дітей в Європі та третина всіх дитячих ТКМ в Італії. Тут проводять всі види трансплантації кісткового мозку: аутологічна та алогенна (як родинна — сумісна та частково-сумісна, так і неродинна).

Наші лікарі мали змогу познайомитися з найсучаснішими методиками лікування дітей, хворих на онкологічні та інші захворювання, що потребують ТКМ. Серед них — методика гаплоідентичної трансплантації з αβ-деплецією, а також методика з використанням високодозового посттрансплантаційного Циклофосфаміду. Наші лікарі безпосередньо працювали у відділенні ТКМ шпиталю: оглядали пацієнтів, обговорювали тактику їхнього лікування, брали активну участь в наукових конференціях. Дуже корисними були обговорення складних клінічних ситуацій з керівником онкогематологічної клініки шпиталю професором Франко Локателлі та його лікарями.

Під час стажування лікарі отримали новітні знання та досвід в царинах супровідної терапії, протиінфекційної профілактики , режимів кондиціонування при різних захворюваннях. Ознайомились з роботою інших відділень: інтенсивної терапіі, денного стаціонару, центром трансфузіологічної служби та лабораторії. Команда відділення ТКМ тепло приймала своїх колег з України та з радістю ділилась своїм безцінним досвідом. Були досягнуті домовленності про подальшу співпрацю між нашими клініками в проведенні сумісних наукових досліджень та стажувань наших лікарів-гематологів з питань трансплантації кісткового мозку та інших актуальних питань дитячої гематології та онкології.

Залишити коментар

*