Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

«МИ З ВАМИ»

Print This Post

IMG_72949 вересня 2015 року в «ОХМАТДИТ» пройшов захід під назвою «МИ З ВАМИ» з нагоди «Дня знань» для хворих дітей.

            Мета заходу – показати дітям, які проходять лікування в НДСЛ «ОХМАТДИТ», що вони потрібні суспільству та засвідчити, що є багато людей, яким вони небайдужі, а також водночас розважити та відволікти їх і їхніх батьків від постійних процедур, щоб дати можливість діточкам відчути саме того, чого вони позбавлені через свою хворобу, а саме – ходити до школи, спілкуватися зі своїми однолітками та навчатися.

            Завдяки організаторам-волонтерам цього заходу – Ярославу Новосьолову, Олексію Купчуку були підготовлені подарунки для дітей у вигляді книжок дитячих, запрошені байкери і влаштована виставка авто- та мото- на території лікарні. Діти з радістю фотографувалися з машинами та мотоциклами, деякі автомобілі малеча із задоволенням розмальовувала фарбами. Далі захід перемістився до актової зали де пролунали вітання дітворі із початком нового навчального року. Пройшов перший урок на тему патріотичного виховання і розпочався святковий концерт за участю гурту «ТНМК», Юхима Юхимчука, Марти Адамчук та інших виконавців.

            Діти були у піднесеному настрої, здавалось забули про свої недуги, навіть самі похмурі обличчя малечі були прикрашені наприкінці заходу усмішками і надією на одужання та щасливе майбутнє. СВЯТО ВІДБУЛОСЯ!

 

Адміністрація

Залишити коментар

*