Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

2Представниками McGill University Health Centre (Канада) була організована місія по вдосконаленню надання медичної допомоги пацієнтам з травмою. В період з 8 по 12 грудня 2015 року в НДСЛ «Охматдит» МОЗ України було проведено ряд зустрічей та проведено цикл лекцій для співробітників лікарні.

За підтримки регіонального бюро Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я в Україні та в рамках проекту Всесвітнього Центу Хірургії (Сentre for Global Surgery) була організована місія по вдосконаленню надання медичної допомоги пацієнтам з травмою. В рамках цієї місії було проведено ряд зустрічей між керівництвом НДСЛ Охматдит, представниками трудового колективу та представниками McGill University Health Centre (Канада) – Dr. Dan Deckelbaum Assistant Professor, Divisions of Trauma and General Surgery та Dr. Jeremy Grushka Assistant Professor, McGill University; Trauma Surgery and Critical Care, Montreal General Hospital. У ході зустрічі були оговорені питання надання медичної допомоги пацієнтам з травмою, впровадження протоколу ATLS (Advanced Trauma Life Support), створення на базі НДСЛ Охматдит тренінгового центру з підготовки медичного персоналу за даним протоколом. Були обговорені тематики спільних досліджень в області дитячої політравми. Також колеги з Канади провели цикл лекцій для співробітників лікарні з епідеміології травми та застосування протоколу ATLS у педіатричній практиці. Крім того, лікарні було передане сучасне програмне забезпечення та первинна реєстраційна документація, яка допоможе створити базу даних для збору, аналізу та впорядкування інформації по дитячій травмі.

За час свого візиту до Києва Dr. Dan Deckelbaum та Dr. Jeremy Grushka відвідали Дитячу Клінічну Лікарню №2, Лікарню Швидкої Медичної Допомоги  та провели лекцію з ATLS для студентів НМУ ім. О.О.Богомольця.

 7  6  5
 4  3  1

Залишити коментар

*