Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

20170915_09432715  вересня 2017 року відбувся науковий симпозіум «Актуальні питання психосоматики, медичної психології та психотерапії в педіатрії», який  проходив  «ІНСТИТУТі ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА  І  ГІНЕКОЛОГІЇ  НАМН УКРАЇНИ».  В симпозіумі приймали участь: Мешкова Олена Михайлiвна — заступник головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ»,  заслужений лікар , к.м.н.  з доповідю «Психологічні та соціальні аспекти надання медичної допомоги дітям постраждалим від жорстокого поводження»; Анопрієнко Олена Василівна — завідувач Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги  НДСЛ «ОХМАТДИТ», м.Київ з доповіддю «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування особистості»; Чекмарьова  Олександра Дмитрівна  —  медичний психолог Центру медико-психологічної, соціально- реабілітаційної допомоги  «Досвід психологічного супроводу дітей в відділеннях онкогематології та ТКМ»;    Гамідова Ольга Іванівна   — практичний психолог Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги «Піскова арт-терапія як метод корекції емоційного стану дитини»;  Місюра Олексій Миколайович –  аспірант кафедри загальної та медичної психології  Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, медичний психолог НДСЛ «ОХМАТДИТ» з доповіддю « Дистресорний тип особистості та низький комплаєнс у підлітків із артеріальною гіпертензією».

До участі в роботі симпозіуму були запрошегі науковці та лікарі, що працюють в області сімейної медицини, педіатрії, перинатології, соціальної педіатрії, дитячої психосоматики, медичної психології, дитячої психіатрії і психотерапії, реабілітології.

Науковою програмою симпозіуму були  передбачені доповіді на пленарному засіданні, дискусії за круглим столом.

Під час роботи симпозіуму обговорювались питання:

  1. Організаційні, теоретичні та методичні питання психосоматики, медичної психології та психотерапії в педіатрії.
  2. Питання застосування сучасної міжнародної діагностичної класифікації психосоматичних і психічних розладів і порушень раннього розвитку дітей — DC: 0-3R.
  3. Актуальні питання інтеграції медичної психології та психотерапії в педіатрії.
  4. Питання ранньої діагностики та терапії психосоматичних розладів у дітей.
  5. Сучасні підходи до патопсихологічної  діагностики в педіатрії.
  6. Актуальні проблеми перинатальної психотерапії відносин  вагітна-плід, мати-дитина і родина-дитина.
  7. Ментальне здоров’я немовляти, Тавістокська клінічна модель спостереження за немовлятами.
  8. Стратегії психологічного супроводу сімей дітей, які страждають соматичними, неврологічними і психосоматичні розладами.

 

 20170915_094222  20170915_094021  20170915_131908
 20170915_131135  20170915_131041  20170915_110456

Залишити коментар

*