Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

 

1Науково-практична конференція для дитячих офтальмологів столиці «Окулопластика та запальні захворювання ока у дітей» пройшла в НДСЛ «ОХМАТДИТ»

В Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» за підтримкою головного лікаря Гладуша Юрія Івановича, Асоціація дитячих офтальмологів України (Київський осередок) провела науково-практичну конференцію для дитячих офтальмологів столиці «Окулопластика та запальні захворювання ока у дітей».

Голова правління Асоціації, професор, д.мед.н. Риков Сергій Олександрович доповідав про важливі аспекти сучасної діагностики та лікування синдрому «червоного ока». Професор також нагадав лікарям про особливість перебігу цього стану у дітей, враховуючи відмінності будови органу зору в дитячому віці.

Кожна десята новонароджена дитина в світі хворіє на непрохідність сльозових шляхів. Оперативні втручання на сльозовідвідних шляхах тепер проводять з використанням мікрохірургічної ендоскопії. В НДСЛ «Охматдит» знаходиться єдина в Україні трансканалікулярна відеоендоскопічна система (всього 0,6мм в діаметрі), яка дозволяє побачити наживо все те, про що раніше здогадувались з теоретичних знань (особливості будови сльозових шляхів та причини невдалих хірургічних втручань).  Доцент, к.мед.н., завідуючій УМЦ дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» Барінов Юрій Вікторович презентував доповідь з відеофільмом власних досліджень та оперативних втручань за допомогою високотехнологічного обладнання.

К.мед.н., завідуюча відділенням реконструктивно-пластичної хірургії та мікрохірургії ока УМЦ дитячої офтальмології НДСЛ «Охматдит» Барінова Анна Олександрівна представляла унікальну техніку безкровної хірургії блефароптозів. Під впливом високочастотних радіохвиль відбувається безконтактне розсічення тканин, з відсутністю кровотечі та ознак термального ураження навколишніх тканин під час операції. Використання одноразових електродів голчатого типу з товщиною 0,3мм дає змогу робити ультратонкі та надточні розрізи навіть до мікрону з одночасною мікрокоагуляцією. Доповідач презентувала відеофільм з власною технікою операції та фоторяд з зовнішнім виглядом пацієнтів до та після операції. Для наглядності, результати післяоперативного лікування були продемонстровані прямо в конференц-залі: хлопчик 6 років з вродженим птозом через тиждень після операції та десятирічна дівчинка через півроку після ряду складних пластичний операцій з приводу вродженого синдрома блефарофімоза-птоза-єпікантуса.

 7  5  3
 2  8  6
 4

Залишити коментар

*