Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

 

8FFakUgZiNw20-21 квітня 2017 року відповідно до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій 2017 року, проводиться науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання мультифакторної та спадкової патології. Орфанні метаболічні захворювання» (далі – Конференція).

Організаторами Конференції є Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Національна дитяча лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України за сприяння Асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики.

До участі в Конференції запрошуються головні позаштатні спеціалісти з медичної генетики та загальної практики/сімейної медицини управлінь охорони здоров’я регіонів України, координатори регіонів з питань орфанних захворювань, лікарі-генетики, лікарі-лаборанти-генетики, біологи, фахівці, які надають медичну допомогу пацієнтам з орфанними захворюваннями.

На Конференції заплановані доповіді провідних вітчизняних та міжнародних спеціалістів з питань спадкових та мультифакторних захворювань, орфанних захворювань, майстер-класи. В рамках Конференції передбачається проведення Круглого столу, присвяченого актуальним питанням лікування та діагностики орфанних метаболічних захворювань за участю представників МОЗ України, осіб, відповідальних за надання медичної допомоги пацієнтам з орфанними захворюваннями в регіонах України, громадські організації. Наприкінці Конференції заплановані збори Асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики.

Місце проведення заходу: м. Київ, Столичне шосе, 103, отель «Ramada Encore».

Учасники отримають пакет інформаційних матеріалів за тематикою Конференції та Сертифікат про участь.

Участь у конференції безоплатна.

Для участі у Конференції необхідно заповнити формуляр учасника і відіслати на адресу medgen2017@ukr.net.

Дата закінчення попередньої реєстрації – 14.04.2017р.

Більш повна інформація щодо умов проведення та програма Конференції буде надана учасникам після закінчення процедури реєстрації.

Дякуємо Вам за співпрацю та запрошуємо до участі в роботі Конференції.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, звертайтесь, будь ласка:

тел. (044) 205 48 13, medgen2017@ukr.net.

Формуляр учасника

Програма конференції

Залишити коментар

*