Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Семінар-тренінг з питань попередження сексуального насилля над дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку

“Навчіть дитину захищатися”

25 — 26 Лютого 2016 року в місті Києві (Україна) на базі Київського університету імені Бориса Грінченка (пр-т Павла Тичини, 17) відбувся семінар-тренінг з питань попередження сексуального насильлля над дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку “Навчіть дитину захищатися”, проведений Всеукраїнською благодійною організацією «Український фонд «Благополуччя дітей» (Child Well-Being Fund, Ukraine) в межах реалізації проекту «Попередження сексуального насильлля та сексуальної експлуатації дітей у Центральній та Східній Європі» у партнерстві з Fundacja Dzieci Niczyje (Польща) за фінансової підтримки OAK Foundation (Швейцарія) при сприянні Міністерства соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України.

Від НДСЛ «ОХМАТДИТ» у семінарі-тренінгу взяли участь Євгенія Дроботун, практичний психолог Центру інфекційних хвороб «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» та Антоніна Дорохіна, лікар-психолог відділення дитячої та підліткової гінекології та статевого виховання підлітків КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» моз України.

Програма семінару-тренінгу включила наступні розділи роботи фахівців соціальної сфери:

  1. Актуальність проблеми сексуального насильлля над дітьми.
  2. Сучасний практичний досвід та рекомендації повноважних організацій та спеціалістів щодо розвитку безпечної поведінки у дітей дошкільного віку.
  3. Практикум з моделювання безпечної поведінки у дітей дошкільного віку.

Під час заходу учасники ознайомилися з найкращими практиками щодо впровадження превентивних програм, розробкою та адаптацією інформаційних ресурсів для фахівців, батьків та дітей, а також із представленою методикою проведення занять із дітьми 4-6 років з метою формування навичок безпечної поведінки.

Участь в заході стала можливою завдяки підтримці адміністрації НДСЛ «ОХМАТДИТ», організаторів та керівника проекту Українського фонду «Благополуччя дітей».

Більш детальну інформацію про подію можна отримати за посиланнями:

www.childfund.org.ua

www.childfund.org.ua/news/view/2384

Залишити коментар

*