Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

3З 29 лютого по 04 березня 2016 року в місті Києві (Україна) на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» (вул. Григорія Сковороди, 2) відбувся перший модуль «Академії Зменшення Шкоди» (англійською мовою).

«Академія Зменшення Шкоди» (Harm Reduction Academy) — це глобальний курс, що включає компоненти навчання, діалогу й формування навичок, створений з метою подолання епідемії ВІЛ / СНІДу та гепатиту С серед людей, які вживають ін’єкційні наркотики. Учасникам пропонуються лекції у поєднанні з практичними візитами до місць практичного запровадження принципів роботи щодо зменшення шкоди (harm reduction), зокрема:

— мотивація споживачів наркотиків до поведінкових змін та забезпечення їх доступу до основних медичних послуг і прихильності до лікування

— оцінювання потреби певної спільноти споживачів наркотиків та розробка ефективної програми боротьби з епідемією;

— інтервенції та їх поєднання з потенціалом впливу на епідемію у наявних умовах;

— ефективний розподіляти обмежених ресурсів з максимальними результатами (з точки зору охорони здоров’я та соціального захисту).

4Академія об’єднує учасників з різним міжнародним досвідом, що забезпечує професійне та культурне різноманіття як на заняттях, так і під час роботи на місцях. Сама участь у роботі Академії сприяє налагодженню ефективних стосунків та створенню спільних глобальних ініціатив у сфері зменшення шкоди її випускниками.

Варто зазначити, що основні навички, засвоєні на курсі та закріплені досвідом кожного учасника, можливо відтворити в запровадженні практично-спрямованих ініціатив на рівні одного підрозділу (відділення), установи (лікарні) та глобального співробітництва (країни) у сфері охорони здоров’я, зокрема дитинства, материнства й батьківства.

Від НДСЛ «ОХМАТДИТ» у курсі взяла участь Антоніна Дорохіна, лікар-психолог відділення дитячої та підліткової гінекології та статевого виховання підлітків КДП НДСЛ «ОХМАТДИТ» моз України.

Участь в заході стала можливою завдяки підтримці адміністрації НДСЛ «ОХМАТДИТ», організаторів проекту НГО «Альянс громадського здоров’я» (Alliance for Public Health, NGO) та їх фінансових донорів.

Більш детальну інформацію про подію можна отримати за посиланнями:

www.aph.org.ua FB: AlliancePublicHealth
www.aidsalliance.org.ua/en/hracademy/index.html FB: harmreduction2016

2

1

Залишити коментар

*