Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 


09-12.05.2017 в м. Єрусалим (Ізраїль) відбувся 28-й міжнародний симпозіум «I-BFM Study Group» («Міжнародна дослідницька клінічна група»), що був присвячений сучасним досягненням та новітнім стратегіям в лікуванні гострих лейкемій та лімфом у дітей.
Міжнародна дослідницька група I-BFM об`єднує лікарів та науковців більше ніж 34 країнах світу. Українська кооперативна група по лікуванню дитячих лейкемій та лімфом, яку очолює заслужений лікар України і керівник Центру ДОГ і ТКМ С.Б. Донська, є повноправним членом цієї міжнародної професійної спільноти c 2008 року. В складі I-BFM групи є різні комітети з питань сучасних методів діагностики та лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями.
В роботі симпозіуму активну участь приймали лікарі Центру Дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні «Охматдит».
Наші лікарі обговорювали актуальні робочі питання, ділилися власним досвідом з колегами з інших країн, а також с керівництвом I-BFM-Study Group.

В межах об`єднаної сессії комітету по трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин та комітету інфекційних ускладнень лікар відділення ТКМ і ІМДХТ Ю.Б. Базалук зробила доповідь про наш досвід діагностики та лікування мікотичних інфекцій у пацієнтів в відділенні ТКМ лікарні «ОХМАТДИТ».

Залишити коментар

*