Національна дитяча спеціалізована лікарня
   «ОХМАТДИТ»     МОЗ України
 
Головна Про лікарню Цікаво Тендерний
комітет
Новини Антикорупція Контакти
 

Святогорск Изумрудный город (2)8.09.2015 – 11.09.2015 р.р. за фінансової підтримки ГО «Маленьке серце з мистецтвом» завідувач Центром інфекційних захворювань «Клініка для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей» НДСЛ «ОХМАТДИТ» (далі – Центр) Комар С. В. та психолог Центру Дроботун Є. М. здійснили робочий візит до Донецької області.

Мета візиту – надання консультативної допомоги ВІЛ-позитивним дітям, підліткам, родинам, яких торкнулась проблема ВІЛ та надання технічної допомоги медичним та немедичним працівникам (психологам та вихователям), які надають допомогу ВІЛ-інфікованим дітям та підліткам.

За час візиту консультативну допомогу отримали 55 дітей та підлітків зКраматорська, Слов’янська, Миколаївки та Святогорська. Завідувачем Центром оцінено клінічну, імунологічну, вірусологічну ефективність антиретровірусної терапії, надані консультації з різних аспектів здоров’я ВІЛ-позитивних дітей та підлітків, відібрано дітей, які потребують стаціонарного лікування в Центрі інфекційних захворювань «Клініка для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей» НДСЛ «ОХМАТДИТ».  Психолог Центру надавав консультації з питань психомоторного та інтелектуального розвитку дітей та підлітків, з питань прихильності до специфічного лікування, з питань розмови з дитиною про ВІЛ, адаптації до ВІЛ-статусу.

Краматорск ГЦПБ со СПИДом (2)  Славянск ГЦПБ со СПИДом

Залишити коментар

*